Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Оксана » Пон, 16 січня 2012, 12:04

Kaljann написав:Для особливо обдарованих пишу ще раз: на цьому форумі не було замічено розробників\впроваджувачів\реалізаторів\директорів\шоферів\садового. Тому мінімальні шанси що вони побачать ваш пост.Поважайте таких ж пасажирів як і ви самі. Срач розводити не треба.
Негативні емоції можна виплеснути тутечки а краще тутечки.

Перше ТУТЕЧКИ посилання невідомо куди, по другому ТУТУЧКИ відповідають приблизно таке "Згідно з розпорядженням міського голови від
12.10.2009р. №521 "Про роботу з електронними зверненнями громадян, що надходять на офіційний web-сайт Львівської міської ради" електронні
звернення та відповіді на них не мають статусу офіційних документів,а є консультаційними.
Тому рекомендуємо звертатися в Центр обслуговування мешканців (пл.Ринок,1 бічний вхід) та подати на реєстрацію звернення оформлене на начальника управління транспорту та зв"язку Жука М.М."

Тому писання на сайт міськради нічого не дає. Треба писати письмове звернення. І чим більше НАС НЕЗАДОВОЛЕНИХ напише, тим швидше змушені будуть хоч якось відреагувати
Оксана
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Kaljann » Пон, 16 січня 2012, 12:06

zaqik написав:Є може якась гаряча лінія куди можна зателефонувати і сказати все, що я думаю про тих, хто придумав замість трьох маршрутів лишити один?
Ну а пропозиція - збудувати таки трамвай на Сихів. Або більш реальна: зробити якийсь маршрут від Шувару (к/т Довженка / Іскри / Зубри) до пл. Петрушевича, бо сьогодні виїхати тим 4а було НЕ-РЕ-АЛЬ-НО! А 39 за пів години я не помітив ЖОДНОГО!


Трамвай на Сихів реальніший ніж ще один маршрут з Шувару на Петрушевича трамвай на Сихів
Якщо зробити новий маршрут то на нього потрібні автобуси (маршрутки) яких зараз недостатньо. Біля верхнього Шувару є кінцева 37 (76) він теж їде на Петрушевича.
Гаряча лінія існує вже років п"ять, туди можна дзвонити не лише за транспорт, але і якщо, наприклад, ЖЕК не хоче прислати електрика. 1580 цілодобово. Якщо хтось знає як набирати з мобільного напишіть будь-ласка.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Kaljann » Пон, 16 січня 2012, 12:08

Оксана написав:1

Ви не на базарі. Форум читає багато різних людей, вибирайте будь-ласка слова. Ні я, ні форум нічого поганого Вам не зробили.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Kaljann » Пон, 16 січня 2012, 12:12

Оксана написав:Тому писання на сайт міськради нічого не дає. Треба писати письмове звернення. І чим більше НАС НЕЗАДОВОЛЕНИХ напише, тим швидше змушені будуть хоч якось відреагувати

По закону України про корупцію для відповіді на письмове звернення громадян у органу виконавчої влади до нового року був місяць. Наскільки я знаю зараз теж місяць.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Оксана » Пон, 16 січня 2012, 15:45

Kaljann написав:
Оксана написав:1

Ви не на базарі. Форум читає багато різних людей, вибирайте будь-ласка слова. Ні я, ні форум нічого поганого Вам не зробили.


ЯКІ слова вибирати? Я когось образила своїми словами?
Оксана
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Оксана » Пон, 16 січня 2012, 15:58

Kaljann написав:
Оксана написав:Тому писання на сайт міськради нічого не дає. Треба писати письмове звернення. І чим більше НАС НЕЗАДОВОЛЕНИХ напише, тим швидше змушені будуть хоч якось відреагувати

По закону України про корупцію для відповіді на письмове звернення громадян у органу виконавчої влади до нового року був місяць. Наскільки я знаю зараз теж місяць.


Але буде хоч якась письмова відповідь. Хоч хтось вникне в проблему написаного щоб щось відповісти.
а на http://www.city-adm.lviv.ua/for-citizen ... nija-mista на моє звернення мені відповіли таке "згідно з розпорядженням міського голови від
12.10.2009р. №521 "Про роботу з електронними зверненнями громадян, що надходять на офіційний web-сайт Львівської міської ради" електронні
звернення та відповіді на них не мають статусу офіційних документів,а є консультаційними" і самі порадили куди звернутись (в Центр обслуговування мешканців (пл.Ринок,1 бічний вхід) та подати на реєстрацію звернення оформлене на начальника управління транспорту та зв"язку Жука М.М.)

І це я хотіла донести до незадоволених новою схемою городян.
А якщо Ви Kaljann вважаєте, що цим я якось Вас образила, то можете собі так вважати
Оксана
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Kaljann » Пон, 16 січня 2012, 22:27

Оксана написав:
Kaljann написав:
Оксана написав:1

Ви не на базарі. Форум читає багато різних людей, вибирайте будь-ласка слова. Ні я, ні форум нічого поганого Вам не зробили.

ЯКІ слова вибирати? Я когось образила своїми словами?

Ті які я стер. Тема закрита.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Kaljann » Пон, 16 січня 2012, 22:43

Оксана написав:1

Пані Оксана!! Реклама у нас платна. Навіть така. і ми це вважаємо рекламою, незалежно від того як вважаєте Ви. Напишіть мені особисте повідомлення і ми розглянемо умови і ціну розміщення її на сайті. Попрошу Вас не розміщувати більше повідомлень такого змісту, інакше будете ПЕРШИМ користувачем який отримає бан.
Щоб знати які слова в нас не можна писати достатньо купити словник нецензурних слів. Те що там є в нас писати заборонено. Ці слова з Вашого посту я стер, але надіюсь Ви їх пам"ятаєте.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення zaqik » Вів, 17 січня 2012, 09:29

Якщо зробити новий маршрут то на нього потрібні автобуси (маршрутки) яких зараз недостатньо.

Цікавенько. Було три маршрути через Новий Львів і далі до центру, тепер один і автобусів не вичтачає. Ок.

Що там, буде сьогодні якийсь пікет може?
zaqik
 
Повідомлення: 3
З нами з: Пон, 16 січня 2012, 10:54

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Ольчик » Вів, 17 січня 2012, 09:59

Нова схема руху взагалі мене не влаштовує, я проживаю на Сихові, а добираюсь на роботу аж на вулицю Шевченка, крім того неможливо сісти ні на одну маршрутку, щоб дістатись до центру, всі маршрутки переповнені. Доводиться добиратись трьома транспортами-тролейбус, трамвай і маршрутка, повний капец
Ольчик
 

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron