ГОЛОВНА СТОРІНКА
Схема до 2012р.
Електротранспорт
Вулиці по яких їдуть маршрутки
Нічні маршрутки
Яким маршрутом можна проїхати
Маршрутки Львова на мобільному
Обговорення Допомога Неточності Про сайт

  Сайт містить схеми транспортних систем міст України. На цій сторінці показана нова схема маршруток Львова, яка запроваджена з початку 2012 року. Нова схема транспорту Львова містить меншу кількість маршрутів маршруток, проте обіцяно що вони будуть частіше ходити. Зміни в маршрутах було запроваджено 1 січня 2012 року.

 Свої запитання та пропозиції ви можете залишити на форумі чи написати на mgpdreams@gmail.com.

Приховати

Які маршрутки проїзжають повз мій дім/Як доїхати з Сихова на автобусну станцію № 2/Чим доїхати на вулицю Городоцьку

 Скористайтесь пошуком за адресою, або пошуком по точці/точках на карті, як це зробити описано трішки нижче.

Перегляд маршрутів

 Щоб додати/зняти маршрут до перегляду просто клікніть на ньому в списку маршрутів. Щоб виділити лише 1 маршрут - зробіть подвійний клік на ньому(в списку маршрутів або в списку показу). Щоб зняти маршрут автобуса(маршрутного таксі) з списку показу клікніть по ньому в списку маршрутів автобусів(маршрутних таксі). Щоб очистити список показу - натисніть кнопку "Очистити всі".

Пошук маршрутів автобусів(маршруток) за адресою

 З самого верху карти є 2 текстових поля в які слід ввести адреси двох об'єктів, сполучення між якими вас цікавить(наприклад, "Пасічна 83", або "Винники"). Після цього слід нажати кнопку "Пошук за адресою". Якщо адресу введено вірно - на карті буде показано усі маршрутки, що проходять в радіусі 500 метрів від обох об'єктів, список цих маршрутів буде перелічено у списку показу(правий верхній кут карти).
Щоб здійснити пошук за однією адресою(наприклад, коли вас цікавлять автобуси(маршрутки), що їдуть повз "Зелену 123" у будь-якому напрямі) залиште одне з полів пустим, а в інше введіть адресу, що вас цікавить.

Пошук маршрутів по точках/точці на карті

 Нажміть на кнопку "Пошук за точками", після чого клікніть спочатку по першому місці, а потім по другому. На карті будуть показані усі автобуси(маршрутки), що проходять повз ці дві точки. Якщо вас цікавить пошук лише за 1 точкою то нажавши кнопку "Пошук за точками" зробіть подвійний клік по місцю, або клікнувши це місце одним кліком нажміть "Пошук за точками" щераз.

Кольори маршрутів автобусів(маршруток) на карті міста Львів

 Колір маршруту маршрутки на карті відповідає кольору тексту назви цієї маршрутки в списку показу. Якщо вибрано дуже велику кількість маршрутів автобусів(маршрутних таксі) то усі вони будуть намальовані червоним кольором, оскільки в різнокольоровому оформленні пропадає сенс.

На карті мені відобразило велику кількість маршрутів автобусів(маршруток) і нічого не зрозуміло

 Результат вашого пошуку(список маршруток) знаходиться в списку показу. Знімаючи галочки з маршрутів в списку показу ви приховуєте їх на карті водночас залишаючи в списку показу(що допоможе вам не забути список маршутів, які повернув вам пошук). Виділіть першу маршрутку в списку показу(двійний клік по ній в списку показу), потім другу маршрутку, потім третю маршрутку, так ви швидко зорієнтуєтесь яка маршрутка куди їде. Якщо хочете забрати/додати якесть маршрутне таксі з списку показу клікніть по ній в списку всіх маршрутів маршруток.

Пошук не повернув жодних результатів

 Можливо ви неправильно ввели адресу, проте скоріш за все повз це місце просто не проїзджає жоден автобус(маршрутка). Натисніть кнопку "Показати всі", щоб оглянути усі місця де проходять львівські міські та приміські автобуси(маршрутки). Ви можете вводити в пошуку назви населених пунктів, що знаходяться поруч зі Львовом.

Приховати