ГОЛОВНА СТОРІНКА
Тролейбус
Обговорення Допомога Неточності Про сайт

 Схема руху маршруток міста Рівне. Ця сторінка про маршрутки Рівного. Сайт містить схему руху автобусів(міських та приміських), що курсують Рівним та околицями(Винники, Брюховичі, Рудно, Зимна вода, Сокільники, Дубляни, Муроване, Підгірці, Лисиничі т.д.). На сайті ви можете дізнатись, як пролягає маршрут автобусів, як добратись автобусом по місту та якою маршруткою доїхати до необхідного місця. Схема руху маршруток по Рівному актуальна, хоча мабуть й містить певні неточності в русі(зокрема тому-що перевізники часто вносять зміни в маршрути, а державні органи не дають жодної актуальної інформації на цю тему). Рух маршруток у місті Рівне відбувається в основному кількома головними вулицями. Маршруткам не рідко бракує точності в розкладі руху.

Актуальність схеми руху маршруток Рівного

 Останні зміни в схемі руху маршруток (автобусів) були внесені 25 жовтня 2011 року, інформація щодо руху маршрутного таксі постійно оновлюється.
 Зараз схема не є надтто точною, інформація поповнюється з різних джерел. Переважно, це досвід користування міським транспортом. Якщо ви помітили неточність - будь-ласка повідомте мене (mgpdreams@gmail.com)! Якщо я дізнаюсь про неточність в карті-схемі маршруток Рівного або зміни щодо розкладу рейсів маршруток - я переважно вношу зміни в той же день(навпротязі кількох днів, якщо у мене немає вільного часу чи можливості).

Плани щодо розширення інформіції на сайті

 Маршрутне таксі - громадський транспорт найбільш поширений у місті Рівне (тролейбуси мають меншу мережу руху), у рівненській маршрутці можна добратись практично у будь-яку точку Рівного.

Приховати

Які маршрутки проїзжають повз мій дім/Як доїхати з Сихова на автобусну станцію № 2/Чим доїхати на вулицю Городоцьку

 Скористайтесь пошуком за адресою, або пошуком по точці/точках на карті, як це зробити описано трішки нижче.

Перегляд маршрутів

 Щоб додати/зняти маршрут до перегляду просто клікніть на ньому в списку маршрутів. Щоб виділити лише 1 маршрут - зробіть подвійний клік на ньому(в списку маршрутів або в списку показу). Щоб зняти маршрут автобуса(маршрутного таксі) з списку показу клікніть по ньому в списку маршрутів автобусів(маршрутних таксі). Щоб очистити список показу - натисніть кнопку "Очистити всі".

Пошук маршрутів автобусів(маршруток) за адресою

 З самого верху карти є 2 текстових поля в які слід ввести адреси двох об'єктів, сполучення між якими вас цікавить(наприклад, "Пасічна 83", або "Винники"). Після цього слід нажати кнопку "Пошук за адресою". Якщо адресу введено вірно - на карті буде показано усі маршрутки, що проходять в радіусі 500 метрів від обох об'єктів, список цих маршрутів буде перелічено у списку показу(правий верхній кут карти).
Щоб здійснити пошук за однією адресою(наприклад, коли вас цікавлять автобуси(маршрутки), що їдуть повз "Зелену 123" у будь-якому напрямі) залиште одне з полів пустим, а в інше введіть адресу, що вас цікавить.
Приклад 1(вулиця Пасічна) Приклад 2(Брюховичі)

Пошук маршрутів по точках/точці на карті

 Нажміть на кнопку "Пошук за точками", після чого клікніть спочатку по першому місці, а потім по другому. На карті будуть показані усі автобуси(маршрутки), що проходять повз ці дві точки. Якщо вас цікавить пошук лише за 1 точкою то нажавши кнопку "Пошук за точками" зробіть подвійний клік по місцю, або клікнувши це місце одним кліком нажміть "Пошук за точками" щераз.

Кольори маршрутів автобусів(маршруток) на карті Рівного

 Колір маршруту маршрутки на карті відповідає кольору тексту назви цієї маршрутки в списку показу. Якщо вибрано дуже велику кількість маршрутів автобусів(маршрутних таксі) то усі вони будуть намальовані червоним кольором, оскільки в різнокольоровому оформленні пропадає сенс.

На карті мені відобразило велику кількість маршрутів автобусів(маршруток) і нічого не зрозуміло

 Результат вашого пошуку(список маршруток) знаходиться в списку показу. Знімаючи галочки з маршрутів в списку показу ви приховуєте їх на карті водночас залишаючи в списку показу(що допоможе вам не забути список маршутів, які повернув вам пошук). Виділіть першу маршрутку в списку показу(двійний клік по ній в списку показу), потім другу маршрутку, потім третю маршрутку, так ви швидко зорієнтуєтесь яка маршрутка куди їде. Якщо хочете забрати/додати якесть маршрутне таксі з списку показу клікніть по ній в списку всіх маршрутів маршруток.
Приклад

Пошук не повернув жодних результатів

 Можливо ви неправильно ввели адресу, проте скоріш за все повз це місце просто не проїзджає жоден автобус(маршрутка). Натисніть кнопку "Показати всі", щоб оглянути усі місця де проходять рівненські міські та приміські автобуси(маршрутки). Ви можете вводити в пошуку назви населених пунктів, що знаходяться поруч із містом Рівне.

Приховати