ГОЛОВНА СТОРІНКА
Електротранспорт
Такси Донецка
Обговорення Допомога (рус) Неточності Про сайт

 Сайт містить схеми руху маршруток та іншого громадського транспорту по містах України, зокрема ви можете знайти схеми Донецька, Львова, Києва, Рівного, Сум та Вінниці. Електротранспорт міст виділений в окремі схеми.

 На даній сторінці міститься схема громадського транспорту Донецька в яку включені: трамвай, тролейбус, автобус та маршрутки Донецька. Хоча тролейбуси та трамваї охоплюють практично усі частини міста та навіть частину міста Макіївки, вони все-таки немають такої щільної мережі руху як маршрутки і основна маса перевезень пасажирів по місту припадає власне на автобуси та маршрутки Донецка. В міську мережу громадського транспорту інтегровані найближчі до Донецька поселення, включаючи місто Макіївка.

Доповнення карти-схеми маршруток Донецка

 Планується додавання на карту розміщення зупинок донецьких маршруток, тролейбусів, трамваїв та автобусів. Дані про місця зупинок тролейбусів та трамваїв у місті Донецьку - присутні, дані про зупинки маршруток у місті Донецьк будуть залучуватись у користувачів сайту і будуть додані лише в випадку, якщо користувачі самі проявлять ініціативу в цьому питанні. Якщо ви добре розбираєтесь в громадському транспорті Донецька і непроти поділитись своїми знаннями - будь-ласка, повідомте про це на форумі.

Приховати

 Схема создана чтобы упростить жителям Донецка использование городского общественного транспорта, тут вы можете посмотреть на схему движения трамвая, троллейбуса, автобуса и маршрутки Донецка. Также на сайте есть схемы других городов Украины: маршрутки Днепропетровска, Львова, Киева, Сумы, Винницы т.д.

Как доехать на улицу Артема / Какие маршрутки проезджают возле моего дома / Как найти маршрут маршрутки Донецк 2 - Железнодорожный вокзал ?

 Используйте поиск по адресу или поиск по точкам на карте(кнопки в самом верху карты-схемы)

Как выбрать маршрутку для просмотра на карте?

 Что-бы посмотреть маршрутки Донецка на карте (добавить или снять маршрутку из просмотра) кликните мышью по ней в списке маршруток справа внизу. Что-бы выделить только один маршрут - сделайте двойной щелчок по названии маршрутки.

Поиск за адресом в городе Донецк

 В верху карты Донецка есть специальные текстовые поля, куда можно ввести адреса нужных вам точек в городе Донецке. Если вас интересует лишь один адрес - оставьте другое поле пустым. Поиск покажет на карте Донецка необходимые маршрутки, автобусы, трамваи и троллейбусы, а их перечень будет отображен в списке вверху справа.

Поиск маршруток кликами по карте Донецка в нужных местах

 Нажмите "Пошук за точками" и вы сможете одним или двумя кликами по карте города Донецка указать необходимые места. Кликните откуда вы хотите ехать маршруткой, а потом куда вы хотите ехать. Если вас интересует всего одно место(к примеру, вы хотите узнать о всех донецких маршрутках, которые проезжают у вашего дома) - после нажатия "Пошук за точками" - кликните по нужному месту на карте двойным щелчком.

На карте отображено слишком много маршруток и ничего не понятно

 Вы можете убирать/добавлять рейсы в списке показу(справа вверху), цвета маршруток при этом не меняются.

Поиск ни к чему не привел

 Проверьте что вы правильно ввели адрес. Но возможно что в этих местах просто не проезжает ни одна маршрутка Донецка.

Приховати

Як доїхати на вулицю Університетську / Як знайти маршрут маршрутки Донецьк 2 - Залізничний вокзал ?

 Використайте пошук по точках на карті або за адресою.

Перегляд маршрутів громадського транспорту на карті міста Донецьк

 Ви можете додати маршрутку до списку показу вибравши її в списку маршруток (зправа внизу). Подвійним кліком можна вибрати лише одну маршрутку. Щоб очистити список показу чи показати усі маршрутки Донецька - нажміть по відповідних кнопках зверху над картою Донецька.

Як знайти необхідну маршрутку за адресою в Донецьку

 Над картою є 2 текстових поля в які слід ввести адреси двох місць, сполучення між якими цікавить вас(наприклад, "Артема 83", або "Макіївка"), тоді натиснути "Пошук за адресою". Після цього усі маршрутки будуть відображені на карті, а їх перелік ви зможете побачити в списку показу.

 Якщо вам необхідно шукаки маршрутки лише за однією адресою просто залиште одне з полів пустим.

Пошук маршруток по точках на карті міста Донецьк

 Нажавши "Пошук за точками" виберіть місця на карті Донецька двома кліками по карті в необхідних місцях. Якщо вас цікавить лише одне місце - зробіть подвійний клік у цьому місці.

Кольори маршруток на карті-схемі маршруток Донецька

 Колір маршрутки відповідає кольору її назви в списку показу. Якщо на карті виділено багато маршруток і важко в чомусь розібратись - в списку показу ви можете зняти кілька маршрутів, кольорова гама маршруток при цьому не змінюється.

Пошук не повернув жодного результату

 Можливо ви неправильно ввели адресу. Також можливо що у цьому місті просто не проїзджає жодна з маршруток, скористайтесь кнопкою "Показати всі" для перегляду наявності поблизу маршрутів донецького громадського транспорту.

Приховати