ГОЛОВНА СТОРІНКА
Електротранспорт
Маршрутки Вінниці
Обговорення Допомога (рус) Неточності Про сайт

 .Тут ви можете знайти схеми міського транспорту українських міст.

 На даній сторінці міститься схема громадського транспорту міста Хмельницький, а саме міські рейси тролейбусу, автобусу та маршруткок. Тролейбусна сітка міста є однією з найкращих в Україні та продовжує бурхливо розвиватись. На тролейбусі в Хмельницькому можна дістатись практично в будь-яку точку міста.

 Маршрутки Хмельницького охоплюють усі райони міста, а саме: Раково, Ближні Гречани, Дальні Гречани, Південний Схід, Озерну, Виставку, центр Хмельницького, Дубово, План та інші.

Покращення карти-схеми транспорту Хмельницького

 Схема буде покращуватись, а помилки в маршрутах маршруток будуть виправлятись по мірі наявності інформації, якщо ви помітили помилку не забудьте повідомити про це нафорумі і вона буде негайно виправлена.

Приховати

 На этой странице можно посмотреть карту-схему маршрутки Хмельницкого и другого городского транспорта города Хмельницкий (троллейбуса и автобуса). Не забудьте воспользоваться поиском (кнопки сверху карты), вы можете искать рейсы автобусов, троллейбусов и маршруток Хмельницкого по адресу или кликнув по карте-схеме. Хмельницк обладает одной из лучших троллейбусных сеток в Украине.

 На сайте также есть схемы транспорта других городов Украины, к примеру маршрутки Киева, маршрутрки Днепропетровска и других городов.

Приховати

Як доїхати на Львівське шосе / Як знайти маршрут маршрутки Хмельницький - Гречани?

 Використайте пошук за необхідною вам адресою чи по точках на карті.

Як подивитись маршрут конкретної маршрутки?

 Ви можете додати маршрутку до списку показу вибравши її в списку маршруток (зправа внизу). Подвійним кліком можна вибрати лише одну маршрутку. Щоб очистити список показу чи показати усі маршрутки Хмельницького нажміть відповідні кнопки зверху карти Хмельницького.

Пошук маршрутки за адресою в місті Хмельницький

 Над картою є текстові поля в які слід ввести адреси двох місць, сполучення між якими цікавить вас(наприклад, "Чорновола 83", або "Лісові Гринівці"), тоді натиснути "Пошук за адресою". Маршрутки що проходять повз дані об’єкти будуть показані на карті, а їх перелік ви зможете побачити в списку показу.

 Якщо вам необхідно шукаки маршрутки лише за однією адресою просто залиште одне з полів пустим.

Пошук маршруток по точках на карті міста Хмельницький

 Нажавши "Пошук за точками" виберіть місця на карті Хмельницького двома кліками по карті в необхідних місцях. Якщо вас цікавить лише одне місце - зробіть подвійний клік у цьому місці.

Кольори маршруток на карті-схемі маршруток Хмельницького

 Колір маршрутки відповідає кольору її назви в списку показу. Якщо на карті виділено багато маршруток і важко в чомусь розібратись - в списку показу ви можете зняти кілька маршрутів, кольорова гама маршруток при цьому не змінюється.

Приховати