ГОЛОВНА СТОРІНКА
Тролейбус
Перелік вулиць по яких їдуть маршрутки Сум
Маршрутки Києва
Обговорення Допомога (рус) Неточності Про сайт

 На цьому сайті ви можете знайти схеми руху транспортних систем міст України, зокрема Сум, Львова, Києва, Рівного.

 Дана сторінка присвячена місту Суми та систему громадського транспорту в Сумах, яка складається з маршруток (автобусів) та тролейбусів. Оскільки тролейбуси мають відносно невелику сітку руху, основна частина пасажирських перевезень в місті Суми припадає на маршрутки. На схемі ви можете подивитись маршрути автобусів та тролейбусів м. Суми, здійснити пошук за необхіною вам адресою чи клікнувши по карті.

Актуальність карти-схеми громадського транспорту (маршруток та тролейбусів) міста Суми

 Не так давно в місті Суми була впроваджена нова транспортна система. Міські маршрутки (автобуси) тепер курсують зовсім по іншому, міська влада ввела нову нумерацію міських маршрутів. Інформація про рух міського транспорту (маршруток та тролейбусів) постійно оновлюється.
 Якщо ви помітили помилки в схемі чи можете якось її доповнити, - будь-ласка, повідомнте про це в спеціальній темі про неточності і ваші зауваження будуть внесені в схему.

Розширення інформації про маршрутки Суми та інший громадський транспорт

 Планується додавання на карту розміщення зупинок сумських тролейбусів та автобусів. Інформація про місця зупинок тролейбусів у місті Суми - наявна, інформація про місця зупинок маршруток у місті Суми буде збиратися у користувачів сайту і буде додана лише в випадку, якщо користувачі самі проявлять ініціативу(інакше ж можна вважати, що це банально нікому не потрібно). Якщо ви володієте інформацією про зупинки маршруток у Сумах - будь-ласка, повідомте про це на форумі.

Приховати

 Эта страница посвящена городскому транспорту г. Сумы. Тут вы можете найти информацию о движении городского транспорта города Сумы и узнать как проехать к нужному вам месту.

Актуальность карты-схемы движения городского транспорта г. Сумы

 Не так давно в Сумах произошли коренные изменения в городском общественном транспорте. Теперь маршрутки г. Сумы ездят совсем по-другому. Именно эту схему маршруток Сум вы можете увидеть на этой странице. Если вы владеете информацией способной улучшить схему - пожалуйста, сообщите об этом на форуме.

 Ви также можете посмотреть схему маршрутки Киева, или к примеру маршрутрки Днепропетровска, а также других городов Украины.

Как доехать на улицу Харьковскую / Какие маршрутки проезджают возле моего дома

 Используйте поиск по адресу или поиск по точкам на карте(кнопки в самом верху карты-схемы):

Как посмотреть маршрут маршрутки?

 Что-бы добавить/снять маршрутку к/из просмотру кликните мышью по нему в списке маршруток справа внизу. Что-бы выделить только один маршрут - сделайте двойной щелчок по нему.

Поиск за адресом в городе Сумы

 В верху карты есть специальные текстовые поля, куда следует ввести адреса точек откуда и куда вы хотите ехать маршруткой. Если вас интересует лишь один адрес - оставьте другое поле пустым. Поиск покажет на карте г. Сумы необходимые маршрутки и троллейбусы, а их перечень будет дан в списці показу.

Поиск маршруток кликами по карте Сум в нужных местах

 Нажмите "Пошук за точками" и вы сможете одним или двумя кликами по карте г. Сумы указать нужные вам места. Сначала кликните откуда вы хотите ехать, потом по месту куда вы хотите ехать маршруткой. Если вас интересует всего одна точка(к примеру, вы хотите узнать о всех сумских маршрутках, которые проезжают у вашего дома или места работы) - после нажатия "Пошук за точками" - кликните по карте двойным щелчком.

На карте отображено слишком много маршруток и ничего не понятно

 Вы можете убирать/добавлять рейсы в списке показу(справа вверху), цвета маршруток при этом не меняются.

Поиск ни к чему не привел

 Проверте что вы правильно ввели адрес. Но возможно что в этих местах просто не проезжает ни одна маршрутка г. Сумы.

Приховати

Як доїхати на вулицю Харківську / Якою маршруткою доїхати до Дитячого парку Казка / Який громадський транспорт м. Суми проїзджає повз мій дім

 Використайте пошук по точках на карті-схемі або за адресою.

Перегляд рейсів маршруток міста Суми

 Ви можете додати маршрутку до списку показу вибравши її в списку маршруток (зправа внизу). Подвійний клік виділить лише цю маршрутку. Щоб очистити список показу чи показати усі маршрутки м. Суми - нажміть по відповідних кнопках зверху схеми міста Суми.

Як знайти необхідну маршрутку за адресою в Сумах

 З самого верху карти є 2 текстових поля в які слід ввести адреси двох місць, сполучення між якими цікавить вас(наприклад, "Харківська 83", або "Піщане"), тоді натиснути "Пошук за адресою". Після цього усі маршрутки будуть відображені на карті, а їх перелік ви зможете побачити в списку показу.

 Якщо вам необхідно шукаки маршрутки лише за однією адресою в місті Суми просто залиште одне з полів пустим.

Пошук маршруток по точках на карті міста Суми

 Нажавши "Пошук за точками" виберіть місця на карті Сум або найближчих сіл які вас цікавлять двома кліками по карті м. Суми. Якщо вас цікавить лише одне місце - зробіть по ньому подвійний клік.

Кольори тролейбусів та маршруток Сум

 Колір маршрутки відповідає кольору її назви в списку показу. Якщо на карті виділено багато маршруток і важко в чомусь розібратись - в списку показу ви можете зняти кілька маршрутів, кольорова гама маршруток при цьому не змінюється.

Пошук не повернув жодного результату

 Перевірте правильність введеної адреси в місті Суми. Також можливо що у цьому місті просто не проїзджає жодна з маршруток, скористайтесь кнопкою "Показати всі" для перегляду наявності поблизу маршрутів сумського громадського транспорту.

Приховати