Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Яким маршрутом можна проїхати

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Сер, 11 січня 2012, 21:49

imb написав:1


Я Вам про економіку а ви мені про людські життя. Стосунок до НТСЛ я маю лише те, що допомагав із створенням цього сайту. А зараз модерую цей форум. Сайт створений пасажирами для пасажирів. Розробників НТСЛ на форумі не замітив.
Дякуємо за Вашу допомогу.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Сер, 11 січня 2012, 22:16

Соломинка написав:Підкажіть будь ласка як добратись з від площі Митної, початку Личаківської до Санта- барбари???? Я живу на Сихові а працюю на початку Личаківської...на добирання на роботу не скаржусь.....а от як добратись додому......=/

47а, 46 здається
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Оксана » Сер, 11 січня 2012, 23:05

Чому на Винники вниз іде маршрут 36,в якого лише 3 машини на рейсі?Як добитись того,щоб нас почули і збільшили кількість машин,графік руху яких повинен відповідати інтервалу 10 хв.,а не 40-50 як зараз!!!
Оксана
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Чет, 12 січня 2012, 04:01

Оксана написав:Чому на Винники вниз іде маршрут 36,в якого лише 3 машини на рейсі?Як добитись того,щоб нас почули і збільшили кількість машин,графік руху яких повинен відповідати інтервалу 10 хв.,а не 40-50 як зараз!!!

Заявлено на конкурс: маршрут №36 м. Винники – пл. Є. Петрушевича - 10 автобусів, довжина маршруту 21,8 км. Тобто інтервал руху мав би бути 5хв. Обслуговує його АТП-14630. Думаю найдоречніше подзвонити до них: (0322) 52-11-82
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Безлад

Повідомлення Гість » Чет, 12 січня 2012, 04:16

Зробіть щось з маршрутом №50!!!!! Він їздить раз в годину!!!
6 січня з 15:43 до 16:43 я стояв на зупинці "Сільмаш" чекав на 50-ту, яка їде в Рясне-2, і так і не дочекався....ГОДИНУ стояв на зупинці, і ше не знати скільки ше прийшлося б чекати. Сів на 22-й і пересів на 49-й. Втратив час і гроші, бо платив 2 рази....
10 січня та сама зупинка від 21:32 до 22:15, перейшов дорогу, сів на 32-й, пересів на 49-й. Знов витратив і час і гроші. Майте совість. Додайте ше кілька автобусів на маршрут!!! І шоб їздили не до пів десятої!!!!
Гість
 

Re: Безлад

Повідомлення Kaljann » Чет, 12 січня 2012, 07:11

Гість написав:Зробіть щось з маршрутом №50!!!!! Він їздить раз в годину!!!
6 січня з 15:43 до 16:43 я стояв на зупинці "Сільмаш" чекав на 50-ту, яка їде в Рясне-2, і так і не дочекався....ГОДИНУ стояв на зупинці, і ше не знати скільки ше прийшлося б чекати. Сів на 22-й і пересів на 49-й. Втратив час і гроші, бо платив 2 рази....
10 січня та сама зупинка від 21:32 до 22:15, перейшов дорогу, сів на 32-й, пересів на 49-й. Знов витратив і час і гроші. Майте совість. Додайте ше кілька автобусів на маршрут!!! І шоб їздили не до пів десятої!!!!


Вимоги не по темі. Тут таким не займаються. Ми такі ж пасажири як і ви.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати з грінченка або з галицько

Повідомлення Andre » Чет, 12 січня 2012, 09:48

Яким маршутом можна проїхати з грінченка до підвальної?
Andre
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Гість » Чет, 12 січня 2012, 12:14

Скажіть будь-ласка,а як добратись з Дорошенка{головна пошта)до В.Велико чи хоча б до Бойчука?
Гість
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення ІМВ » Чет, 12 січня 2012, 14:23

Kaljann написав:
imb написав:1


Я Вам про економіку а ви мені про людські життя. Стосунок до НТСЛ я маю лише те, що допомагав із створенням цього сайту. А зараз модерую цей форум. Сайт створений пасажирами для пасажирів. Розробників НТСЛ на форумі не замітив.
Дякуємо за Вашу допомогу.

А я думав, що Ви із тих. Ну якщо Ви не із тих, то вибачаюсь, хоча є сумніви. Дотично напевно Ви пов'язані з ними (родичі, друзі і.т.п.), бо володієте цікавою інфою в цій сфері. А за сайт велике ДЯКУЮ. За нанесення оперативних змін в маршрутах і.т.п. Так тримати і надалі.
ІМВ
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення крісті » Чет, 12 січня 2012, 15:15

Скажіть будь-ласка,як можна добратися з вул. ВИННИЦЯ до центру???
крісті
 

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron