Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Яким маршрутом можна проїхати

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Христина » Вів, 10 січня 2012, 18:30

Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, яким маршрутом я можу дістатися з вул. Угорської до вул. Шота Руставелі?
Христина
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати на мазепи з личаківської

Повідомлення нет » Вів, 10 січня 2012, 23:02

[color=#FF40FF][color=#FF40FF][/color][/color] :(
нет
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення ІМВ » Вів, 10 січня 2012, 23:05

Kaljann написав:Шановний Василь! Попрошу не переходити на особистості. Можете скільки завгодно звинувачувати мене в тому що я не роздаю жигулі пенсіонерам і тому не демократ, ситуації це не змінить. Маршрутка на кладовище є, можливо вона тимчасова, офіційної інформації немає. Протягом наступного тижня ми перевіримо інформацію і нанесемо її на карту.

Вважаю про те, що написав п.Василь то тільки і треба переходити на особистості. І я теж перейду на особистості тих хто так недолуго склав і інформативно висвітлив нові маршрути. А тепер поясню:
1. По запиту "нові маршрути львова" гугл видає "[PDF] Нова маршрутна система Львова" - в PDF неіснуючі маршрути;
2. На сайті http://www.city-adm.lviv.ua/news/transp ... civ-m-zhuk цікаве поновлення аж від "24.12.2011, 13:19 | Марія Калька";
3. Інформація на тій сторінці не достовірна №9 і №51 на Щурата не іде.
Я як інвалід в неділю сів на №9 біля "Океану" щоб доїхати на Щурата, а потім з ціпком-палицею пошкандибати (як у Шевченка) на цвинтар. Біля готелю "Львів" успів пересісти на №26 (добре, що люди підказали, а то я підготувався до такої поїздки по інфі зі сторінки п.2).
4. Бачили б Ви, що творилося на кінцевій Щурата на зворотньому шляху. Сісти не можливо. Мені від холоду ногу "рве" (після ДТП кровообіг порушено) і нічого не вдієш, бо недолуге управління транспорту не подумало про пенсіонерів, інвалідів та інших людей, що ходять на цвинтар. Не вже не можна, шоб хоч один із №9, №51 або 114 йшов на Щурата?!!!
P.S. Який класний був маршрут №95. Навіщо його знімати. Треба було тільки змінити, щоб він оминав центр тай годі.
ІМВ
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення кася » Вів, 10 січня 2012, 23:12

з любінської на личаківську
кася
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Андрій19999 » Сер, 11 січня 2012, 00:09

Навіщо було змінювати маршрут #18 і #16???
яка логіка у зміні цих маршрутів?
І ще, було б дуже добре, як би умілі руки Львова розробили програму де б були вказані усі маршрути та карта як на даному сайті, для різних платформ телефону, яка б працювала в оффлайн режимі...
Звісно ніхто тим просто так займатись не буде, але я, до прикладу, був би готовий придбати за 10 гривень...
Щодо ціни звичайно треба думати, але я впевнений, що з часом амбітні студенти-програмісти таки створять цю програму!
Андрій19999
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Сер, 11 січня 2012, 03:27

ІМВ написав:
Kaljann написав:Шановний Василь! Попрошу не переходити на особистості. Можете скільки завгодно звинувачувати мене в тому що я не роздаю жигулі пенсіонерам і тому не демократ, ситуації це не змінить. Маршрутка на кладовище є, можливо вона тимчасова, офіційної інформації немає. Протягом наступного тижня ми перевіримо інформацію і нанесемо її на карту.

Вважаю про те, що написав п.Василь то тільки і треба переходити на особистості. І я теж перейду на особистості тих хто так недолуго склав і інформативно висвітлив нові маршрути. А тепер поясню:
1. По запиту "нові маршрути львова" гугл видає "[PDF] Нова маршрутна система Львова" - в PDF неіснуючі маршрути;
2. На сайті http://www.city-adm.lviv.ua/news/transp ... civ-m-zhuk цікаве поновлення аж від "24.12.2011, 13:19 | Марія Калька";
3. Інформація на тій сторінці не достовірна №9 і №51 на Щурата не іде.
Я як інвалід в неділю сів на №9 біля "Океану" щоб доїхати на Щурата, а потім з ціпком-палицею пошкандибати (як у Шевченка) на цвинтар. Біля готелю "Львів" успів пересісти на №26 (добре, що люди підказали, а то я підготувався до такої поїздки по інфі зі сторінки п.2).
4. Бачили б Ви, що творилося на кінцевій Щурата на зворотньому шляху. Сісти не можливо. Мені від холоду ногу "рве" (після ДТП кровообіг порушено) і нічого не вдієш, бо недолуге управління транспорту не подумало про пенсіонерів, інвалідів та інших людей, що ходять на цвинтар. Не вже не можна, шоб хоч один із №9, №51 або 114 йшов на Щурата?!!!
P.S. Який класний був маршрут №95. Навіщо його знімати. Треба було тільки змінити, щоб він оминав центр тай годі.


А що особисто я зробив не так??
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення василій » Сер, 11 січня 2012, 13:05

Їздив учора на 35 маршруті. Він тепер їде через стрийську, потім по сахарова, горбачевського, чупринки, політех і далі по маршруту.
Водій сказав шо напевно так і далі буде...
василій
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення mmg_16 » Сер, 11 січня 2012, 17:38

Як можна доїхати з вул. В.Великого до площі Соборної? Раніне їхав на маршуті №46, тепер його обрізали :twisted: :twisted: :twisted: .
mmg_16
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення imb » Сер, 11 січня 2012, 21:02

Kaljann написав:
ІМВ написав:
Kaljann написав:Шановний Василь! Попрошу не переходити на особистості. Можете скільки завгодно звинувачувати мене в тому що я не роздаю жигулі пенсіонерам і тому не демократ, ситуації це не змінить. Маршрутка на кладовище є, можливо вона тимчасова, офіційної інформації немає. Протягом наступного тижня ми перевіримо інформацію і нанесемо її на карту.

Вважаю про те, що написав п.Василь то тільки і треба переходити на особистості. І я теж перейду на особистості тих хто так недолуго склав і інформативно висвітлив нові маршрути. А тепер поясню:
1. По запиту "нові маршрути львова" гугл видає "[PDF] Нова маршрутна система Львова" - в PDF неіснуючі маршрути;
2. На сайті http://www.city-adm.lviv.ua/news/transp ... civ-m-zhuk цікаве поновлення аж від "24.12.2011, 13:19 | Марія Калька";
3. Інформація на тій сторінці не достовірна №9 і №51 на Щурата не іде.
Я як інвалід в неділю сів на №9 біля "Океану" щоб доїхати на Щурата, а потім з ціпком-палицею пошкандибати (як у Шевченка) на цвинтар. Біля готелю "Львів" успів пересісти на №26 (добре, що люди підказали, а то я підготувався до такої поїздки по інфі зі сторінки п.2).
4. Бачили б Ви, що творилося на кінцевій Щурата на зворотньому шляху. Сісти не можливо. Мені від холоду ногу "рве" (після ДТП кровообіг порушено) і нічого не вдієш, бо недолуге управління транспорту не подумало про пенсіонерів, інвалідів та інших людей, що ходять на цвинтар. Не вже не можна, шоб хоч один із №9, №51 або 114 йшов на Щурата?!!!
P.S. Який класний був маршрут №95. Навіщо його знімати. Треба було тільки змінити, щоб він оминав центр тай годі.


А що особисто я зробив не так??

Ну, судячи по нижченаведеному, Ви маєте до цього безпосереднє відношення.

"((( Kaljann » Чет, 29 грудня 2011, 10:11
ВАсиль написав:
А чому б не пустити маршрутку далі на відрізку Миколайчука - головний вхід Голосківського кладовища - дорога терпима (старим людям не треба буде тратити останні сили і збивати ноги, йдучи півтора кілометра до кладовища)?

Щодо маршруту - наприклад на Щурата їде 10 машин якогось маршруту. Продовжуємо його до кладовища - і інтервал зменшується, маршрутка везе в кращому випадку 2 людей, в цей же час люди на Миколайчука чекають.І це щоб деколи довезти бабцю під ворота. Це нерентабельно, а все що нерентабельно призводить до здорожчання проїзду. Нарахунок попередніх постів - читайте хелп (http://marshrutky.com.ua/lviv/new.php -> Допомога (вверху сторінки) і користуйтесь пошуком по точках (там само Пошук за точками)

Лукавите,пане Kaljann!Перед Голосківським кладовищем міська влада завинила.Ніякий електротранспорт туди не їде.Колись була одна маршрутка, і тої не стало,згідно нової схеми.Зараз це найбільше діюче (тобто хоронять) кладовище Львова,де почивають люди можливо з Вашої родини,родини Садового,родини Жука і інших. Як можна виразити їм повагу,якщо навіть транспорт туди не їде.Отже, не всі десять маршруток мусять до кладовища їхати,а частина.А в релігійні свята можливо і всі маршрутки треба задіяти – а ви подивіться, як в ці дні іде живий потік людей з вулиці Миколайчука до кладовища,що машинам неможливо проїхати. Я рахую,що честь міськради і транспортників залежить від належного ставлення до цього питання.Коли вже ми будемо поважно ставитися до наших старих.?Всі розвинуті демократії поважають і догоджають своїм пенсіонерам.А ви,пане Kaljann, і такі, як ви, їх ненавидите.А зовсім скоро ви станете такими самими старими людьми, і можливо,згадаєте мої слова.? )))"

Виходить для Вас головне рентабельність, а точніше бабло, при цьому, люди - вторинні, особливо літні. Доречно згадати фільм "Чужі" в якому первинним було доставити неземну істоту на Землю, а людські життя були вторинними.
Я думаю, що після таких "експериментів" Львів'яни на виборах дадуть гідну відповідь Садовому і його команді, яка щось робить ВАЖНОЕ.
imb
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Соломинка » Сер, 11 січня 2012, 21:15

Підкажіть будь ласка як добратись з від площі Митної, початку Личаківської до Санта- барбари???? Я живу на Сихові а працюю на початку Личаківської...на добирання на роботу не скаржусь.....а от як добратись додому......=/
Соломинка
 
Повідомлення: 1
З нами з: Сер, 11 січня 2012, 21:02

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron