Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Яким маршрутом можна проїхати

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Mike » П'ят, 16 грудня 2011, 16:41

Val написав:Ці маршрути, напевно, розробили ті, хто їздить тільки на машинах.

Lvivyanyn написав:ТА ЦЕ ПРОСТО ТЕРАКТ ПРОТИ МЕШКАНЦІВ ЛЬВОВА!!!!!
В першу чергу проти працевлаштованого населення та студентів!!!
Яким макаром в центр добиритись? щодня крос здавати???
1. Кого не влаштовують існуючі маршрути і існуюча нумерація? мешканців? НІ, ОТУ РОЖУ, В ТОМУ ЧИСЛІ, ЩО З ВЕРХУ! Бабла певно мало перед євро закосили, інші джерела шукають...

Ви ніразу в житті не давали і не брали взятки? Нічого нікому не робили по знайомству? Самі не користувались знайомствами? То чим ви принципіально кращі за них?
Я це до того, що гнівно критикувати може кожен. А підняти попу з крісла і зробити щось реально потрібне суспільству - одиниці. Підніміть попу і покращіть нову схему. Так, це в ваших силах, особливо, якщо ви залучите ще кількох гнівних сусідів та знайомих. З чого треба почати я уже не раз згадував.

Lvivyanyn написав:2. Які безкоштовні пересадки??? Ви колись бачили халяву у Львові?

Уже можна безплатно пересісти з одного радіального маршруту на інший. Це планують розповсюдити на усі маршрутки.

Val написав:Я не зрозуміла, як новим маршрутом можна доїхати з Личаківської (Винниківський базар) до Пасічної (Китайської). Тільки через Зелену ???????????????????

sergrit он помітив, що є рейс яким можна доїхати без пересадки. Скористайтесь пошуком на карті(кнопки зверху).
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення olena » П'ят, 16 грудня 2011, 17:28

вид вул.коломийской до тисьадочці до школи неяк добратись
olena
 

Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Val » П'ят, 16 грудня 2011, 17:57

І це нормально, що від Винниківського базару (ходило коло 7 маршрутів) до Китайської треба їхати з пересадкою. А ТЕПЕР ЖОДНОГО. Я МІЖ ІНШИМ ВСЬМУ МІСТУ НІКОЛИ НІЧОГО ПОГАТОГО НЕ РОБИЛА. А ТУТ ЖОДНОГО ЗАДОВОЛЕНОГО ТИМИ МАРШРУТАМИ
Val
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення yurasik » П'ят, 16 грудня 2011, 20:11

як мені в шостій ранку добратися на Городоцьку (за скнилівським мостом) з чорновола 2-3 маршрутками їхати
yurasik
 
Повідомлення: 1
З нами з: П'ят, 16 грудня 2011, 20:07

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Mike » П'ят, 16 грудня 2011, 22:31

olena написав:вид вул.коломийской до тисьадочці до школи неяк добратись

Не зовсім зрозумів що ви хотіли сказати...
Val написав:І це нормально, що від Винниківського базару (ходило коло 7 маршрутів) до Китайської треба їхати з пересадкою. А ТЕПЕР ЖОДНОГО. Я МІЖ ІНШИМ ВСЬМУ МІСТУ НІКОЛИ НІЧОГО ПОГАТОГО НЕ РОБИЛА. А ТУТ ЖОДНОГО ЗАДОВОЛЕНОГО ТИМИ МАРШРУТАМИ

Якщо ви хороша людина то звідкіля стільки злості? Не нервуйтесь - це шкодить здоров’ю і нітрохи не допомагає ситуації ;)
Свої обгрунтовані скарги ви можете висказати на громадських слуханнях яких проводилось уже з 10ток, можете написати письмову скаргу в міськраду(якщо спільно з такими ж незадоволеними сусідами то це дуже дієво), можете організувати мітинг т.д. і т.п.
Ваші проблеми ніхто окрім вас, жоден чиновник, вирішувати не буде. Тільки ви і ті хто мають аналогічні проблеми.

yurasik написав:як мені в шостій ранку добратися на Городоцьку (за скнилівським мостом) з чорновола 2-3 маршрутками їхати

Маршрутки мають ходити часто, тому чекати особливо на них не треба буде. Платити теж 1 раз.
Але це обіцянки, як воно буде на практиці ніхто вам зараз не скаже, побачимо після нового року.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Natalka » Суб, 17 грудня 2011, 01:42

з приміського вокзалу - на Рясне-2 ???????????????????? і назад ???????????
Natalka
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Lvivyanyn » Суб, 17 грудня 2011, 15:20

Lvivyanyn написав:ТА ЦЕ ПРОСТО ТЕРАКТ ПРОТИ МЕШКАНЦІВ ЛЬВОВА!!!!!

ПЕРЕНІС ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ СЮДИ


Шановний Сайтадмін!
По-перше, свого перенесеного повідомлення по ссилці не знайшов!
По друге, яке відношення хабарі мають до благоустрію міста (з Вашої цитати)? Чим більше вкрадуть, тим краще будемо жити?
3. Про ті "неоднаразові" слухання - вчора взагалі вперше на цьому сайті прочитав! Громаду Львова яким чином попереджали??? Соц.опитування ставлення мешканців проводили???
І взагалі, Сайтадміне, при всьому Вашому бажанні зробити щось добре, виникає питання, а на кого Ви працюєте? :ugeek:
Lvivyanyn
 

Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Юліан » Суб, 17 грудня 2011, 17:09

яким маршрутом можна проїхати з Левандівки (вул. Суботівська, вул. Левандівська) до вул. Підвальна, пл. Митна чи до Лялькового театру (маршрут 72). Виявляється електротранспортом до вул. Підвальної не доберешся, трамвай №7 повертає біля Лялькового театру на Богдана Хмельниького. Шкода усіх пасажирів, що раніше відносно легко добирались з Левандівки на вул. Личаківську та Майорівку
Юліан
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Mike » Суб, 17 грудня 2011, 17:38

Natalka написав:з приміського вокзалу - на Рясне-2 ???????????????????? і назад ???????????

30 маршрутка, подивіться на схемі як саме вона їде.
Lvivyanyn написав:яке відношення хабарі мають до благоустрію міста (з Вашої цитати)? Чим більше вкрадуть, тим краще будемо жити?

Мене просто не дивує те що "вони крадуть". Усі люди думають спочатку про себе, а уже потім про усіх інших. Якщо б на їхній пост поставили вас чи 90% людей - ви аналогічно б крали. Тут не проблема в тому, що "вони крадуть", тут проблема в тому, що ви і більшість суспільства дозволяє їм красти.Те щоб не крали - це у ваших інтересах, в їхніх інтересах якраз красти й збагачуватись за ваш рахунок. Вони чинять логічно, а ви ні, агресивні коментарі ніяким чином не покращать ні ваше положення, ні кількість розпилів бабла, ні транспорту систему Львова.
Lvivyanyn написав:3. Про ті "неоднаразові" слухання - вчора взагалі вперше на цьому сайті прочитав! Громаду Львова яким чином попереджали??? Соц.опитування ставлення мешканців проводили???

Про нову схему говорять уже скоро рік як.
Соц. опитування це були вибори. Садового вибрали й перевибрали. Він цю нову схему й продвигає. Ви за нього голосували? :)
Lvivyanyn написав:І взагалі, Сайтадміне, при всьому Вашому бажанні зробити щось добре, виникає питання, а на кого Ви працюєте? :ugeek:

Цей сайт не є сайтом міськради міста. Я просто взяв і набрав схему за даними міськради, оскільки якісної схеми ніде не знайов. Місце мого працевлаштування немає відношення до цього сайту, який я просто зробив як хоббі :)
Саму нову схему оцінюю скоріше негативно, ніж позитивно. Проте це не привід нюняти чи сваритися - це привід для активних дій. Свій вклад я зробив в тому числі й цим сайтом, де активно заохочую вас до активних дій.
На слухання приходять одиниці, кількість звернень з цього приводу в міськраду підозрюю теж мінімальна. Ви хочете змінити ситуацію на краще, чи шукаєте на кого вилити свій негативний настрій?
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Mike » Суб, 17 грудня 2011, 17:41

Юліан написав:яким маршрутом можна проїхати з Левандівки (вул. Суботівська, вул. Левандівська) до вул. Підвальна, пл. Митна чи до Лялькового театру (маршрут 72). Виявляється електротранспортом до вул. Підвальної не доберешся, трамвай №7 повертає біля Лялькового театру на Богдана Хмельниького. Шкода усіх пасажирів, що раніше відносно легко добирались з Левандівки на вул. Личаківську та Майорівку

Прямим - лише до оперного театру. А так з пересадками. Як саме - скористайтесь пошуком(кнопки зверху над картою-схемою).

На Майорівку є 23-тя маршрутка.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 10 гостей

cron