Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Яким маршрутом можна проїхати

Re: Увага

Повідомлення Kaljann » Суб, 21 січня 2012, 10:36

Маряна Мельник написав:Скажіть будь ласка Чому від вул Лисеницької не можна добратися на вул Волод.Великого.Хоч 19автобус їде через Новий Львів Податкова, мігби їхати по В.Великого Їдить на Стрийську на пропки потім по Науковій Зверніть будь-ласка увагу. Чому маршрутки не стають пенсіонерам

Ви мали на увазі 27. Для мене це теж загадка. Згідно останніх змін він має їздити Наукова - Ольгт - Великого - Стирийська. Це самоуправство водіїв. Ми не УТіЗ, єдине що ми можемо зробити це нанести маршрут на карту. Думаю із запровадженням Е-Квитка і їзда не по маршруту, і не підбирання пенсіонерів вирішиться.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Суб, 21 січня 2012, 10:39

леся написав:чому немає маршруту з вул. Суботівської до вул. Личаківської через вулицю Шевченка, усі маршрути через привокзальну

Тому що не можна зробити маршрути які би догоджали всім.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення James Bond » Нед, 22 січня 2012, 11:53

Kaljann написав:Тому що не можна зробити маршрути які би догоджали всім.

а попередня схема задовільняла 99% пасажирів ;)
James Bond
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Нед, 22 січня 2012, 15:12

James Bond написав:
Kaljann написав:Тому що не можна зробити маршрути які би догоджали всім.

а попередня схема задовільняла 99% пасажирів ;)

Ні, мені не подобалась від мене не було маршрутки на Рясне. і на Старий Сихів. :) Правда і зараз нема:)
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: поверніть маршрут 90 або 74

Повідомлення Kaljann » Нед, 22 січня 2012, 19:45

Олександра написав:ВИ хоть щось нормальне для людей можете зробити? Чи все тільки для себе? Всього навсього потрібно було по перше: на зупинках вивісити достовірний графік прибуття автобуса( як у цивілізованих країнах), і чітко за цим контролювати, по друге замінити автобуси на великі, і по третє штрафувати фірми перевізників за недотримування графіку. А Ви, щось таке накрутили, ніби з бодуна. ЗАРАЗ ПРОСТО неможливо людям добратись до АС-2 з Страйського базару, а я тепер із вул.Ів.Франка не можу добратись до сестри інваліда яка живе біля 7 школи. Чи може на такі випадки у Мерія передбачено надання персонального легкового автомобіля для перевезення людей, а?

Мерія і УТіЗ на цьому форумі замічені не були.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення YOrest » Нед, 22 січня 2012, 20:02

Як доїхати з Галицького перехрестя до вул. ГАШЕКА.Колись туди йшла 16 під саму лікарню
YOrest
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Катя » Пон, 23 січня 2012, 09:35

Цікаво, як можна добратись с Зеленої до ринку Південного. Навіть з пересадками не получиться. Чомусь 18 їздить в цьому районі тільки до 21.00. Молодці!
Катя
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Ірина » Пон, 23 січня 2012, 15:28

Мені цікаво, яким тепер маршрутом дитині добиратися до школи - то пустили по Любінській 44 маршрут до пл.Франка, тепер забрали - сьогодні дитина прочекала годину, замерзла і вернулась додому. Дивлюся на зміни - взагалі туди нічого не ходить. А добиратися з пересадками, то хіба дитині в 6.30 з хати виходити - до того виходив в 7.15, щоб сісти в маршрутку.
Ірина
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Пон, 23 січня 2012, 17:23

Катя написав:Цікаво, як можна добратись с Зеленої до ринку Південного. Навіть з пересадками не получиться. Чомусь 18 їздить в цьому районі тільки до 21.00. Молодці!

27, 23, краще 27, 23 завжди забита.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Пон, 23 січня 2012, 17:25

YOrest написав:Як доїхати з Галицького перехрестя до вул. ГАШЕКА.Колись туди йшла 16 під саму лікарню

1а+3а
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron