Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Катя » Вів, 17 січня 2012, 19:07

Яка матрушка їде з Новознесенської на В.Великого?
Катя
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Зорька » Вів, 17 січня 2012, 21:36

Підкажіть,будь-ласка,чим з Наукової можна доїхати до Панаса Мирного?Дивилася по карті(по точкам) там показує 27,але це не відповідає дійсності.Сьогодні зранку хотіла сісти але запитавши у маршрутчиків то дізналася,що 27 їде від Арсену (а я живу на початку Наукової) і починає курсувати з 7 ранку.Тобто аби добратись до Панаса Мирного на 7.10 мені треба о 6 ранку виїзжджати та робити пересадку...
Зорька
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Strannick » Вів, 17 січня 2012, 23:04

rovik написав: тому що стільки прокльонів від людей на його адрес, що аж страшно.
.....
А на рахунок велосипеду чи пройти 100-200м - то не всі зараз мають здоровя це зробити, це пльовок в лице. І якщо я плачу гроші , то хочу проїхати навіть 100 чи 50м, моє право, а не іти пішки. Це на рахунок попереднього допису.

1 - ось про це я й писав - це характеристика української нації, на жаль. Тільки щось трапиться - зразу прокльони (і більшості навіть не страшно )
2 - здоровя кажеш не мають? а від прокльонів вважаєш здоровя прибуває? І гроші вирішують все? От про таких пихатих я й писав, вони не дивляться по сторонам, вони хочуть проїхати 50м за свої гроші (і це нормально якщо автобус має вільні місця) і їм вибачте нас#ати на те що в цей автобус не сяде інвалід чи людина якій треба їхати до кінцевої зупинки.
українці перейняли з заходу найгірші риси, а могли б взяти найкращі. 11вересня в хмарочосах під час теракту люди, які вже бачил,и що не виживуть, дзвонили рідним і близьким і говорили "я люблю тебе, прощавай". А якщо уявити (не дай Бог) що там були б одні українці, то виходить що чулися б одні прокльони?
Ми забули, що ми люди. Ми стали черствими манекенами
Народ має таких правителів, на яких заслуговує. То чому ж усі дивуються? варто для початку подивитись в дзеркало.

зі: 2 Улянка - темні окуляри зніми - я все одно їзджу на ровері, і не я один!
Strannick
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Strannick » Вів, 17 січня 2012, 23:07

проблема насправді в кількості великих автобусів. Їх по схемі мало бути 150, а є мабуть 50.
Strannick
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Вів, 17 січня 2012, 23:56

Strannick написав:проблема насправді в кількості великих автобусів. Їх по схемі мало бути 150, а є мабуть 50.

Мало бути 92, ЛАЗівських було 33 - зараз -9.Єдине що приватники що приватники закупляють б\у і здають в суборенду.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Сер, 18 січня 2012, 00:10

Зорька написав:Підкажіть,будь-ласка,чим з Наукової можна доїхати до Панаса Мирного?Дивилася по карті(по точкам) там показує 27,але це не відповідає дійсності.Сьогодні зранку хотіла сісти але запитавши у маршрутчиків то дізналася,що 27 їде від Арсену (а я живу на початку Наукової) і починає курсувати з 7 ранку.Тобто аби добратись до Панаса Мирного на 7.10 мені треба о 6 ранку виїзжджати та робити пересадку...

27 їде і по Науковій і по Мирного. Не їде лише по В. Великого.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Сер, 18 січня 2012, 10:09

хочу норм маршрутки написав:доброго дня, а куди можна скаржитись на те, що маршрутки погано їздять , а також похвалити якийсь маршрут

1580
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення 337677 » Сер, 18 січня 2012, 13:47

дякую, бо насправді є один маршрут, який став ходити чудово, правда постраждав інший :(
337677
 

Увага

Повідомлення Маряна Мельник » П'ят, 20 січня 2012, 23:23

Скажіть будь ласка Чому від вул Лисеницької не можна добратися на вул Волод.Великого.Хоч 19автобус їде через Новий Львів Податкова, мігби їхати по В.Великого Їдить на Стрийську на пропки потім по Науковій Зверніть будь-ласка увагу. Чому маршрутки не стають пенсіонерам
Маряна Мельник
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення леся » Суб, 21 січня 2012, 10:29

чому немає маршруту з вул. Суботівської до вул. Личаківської через вулицю Шевченка, усі маршрути через привокзальну
леся
 

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей

cron