Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки у Львові

Re: Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення Vangoga » Вів, 10 січня 2012, 21:16

[quote="Mike"]Текстовий перелік вулиць, по яких курсують маршрутки та інший транспорт згідно нової схеми.

Ідійоти!!!! Тим розробникам такої схеми треба голови і руки повідривати. З вул. Мазепи до Зеленої тільки один маршрут і той через пів міста їде. Раніше чотири були переповнені,а зараз 1.Геть в міськраді подуріли їх тепер треба позбавити службових машин !!! Хай по місту тепер у транспорті потовчуться!!! :evil:
Vangoga
 

Re: Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення Vangoga » Вів, 10 січня 2012, 21:25

Mike написав:
Галя написав:Жаххх,що зробили з маршрутами????мені на роботу не добратись тепер. пересадки. з сихова в Рясному-2 я маю бути в 7.40ю скажіть. в якій тепер вибиратись годині? а у мене ще й 2е дітей!з ними як? постійно пересідати, як кудись треба?в дощ, сніг? на вокзал з Санти-Барбари маршрутка не їде!!подуріли!як ми маємо з сумками добиратись? я невдоволена! ізверги

Приходьте на громадські слухання, пишіть заяви в міськраду, залучайте до активних дій сусідів у яких подібні проблеми. Все решта - абсолютно пусті балачки, втрата часу й нервів.

Де і коли ці громадські слухання відбуватимуться?!!! Щоб підготувати купку яєць та гнилих помідорів.
Vangoga
 

Re: Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення Mike » Сер, 11 січня 2012, 15:38

Vangoga написав:Де і коли ці громадські слухання відбуватимуться?!!!

У кінці січня.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Нова схема : вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення леся » Сер, 11 січня 2012, 23:23

добре що 37 маршрут пустили по Підвальній. це ж набагато швидше потрапляєш на роботу на Зелену. Але цікаво, скільки на маршруті машин? Я сьогодні вранці на зупинці біля ЦНТІ на Чорновола простояла 50 хвилин. Коли запитала у водія - скільки машин - у відповідь почула хамство. Ввечері, повертаючись з роботи, на Зеленій біля стадіону простояла 35 хвилин і добиралася "перекидними". Оскільки ліквідували половину маршрутів то хоча б додали машини на ті, що залишились, щоб інтервал був хоча б 15 хвилин, не більше. І ще- до Євро-12 готуємось, а хамство водіїв викорінювати коли будемо? Пам"ятаю обіцяли два чи три роки тому пошити форму водіям - і що? Сидять у засмальцованих куртках, курять, хамлять. А влада того не бачить - бо їздить в мерседесах. От і розчистили собі центр від заторів. А люди - хай терплять. До виборів. А там знову будуть себе в груди бити - ми за народ, ми для вас і тільки для вас... Але ми вже в це не віримо. Вже наїлися обіцянок.
леся
 

Re: Нова схема : вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення Тут » Чет, 12 січня 2012, 13:33

добре що 37 маршрут пустили по Підвальній. це ж набагато швидше....
На карті позначений маршрут37, який
по Підвальній не йде. Я так зрозумів, що відображення маршрутів на карті призупинено, поки депутати-замовники разом із мером, які мали б "приймати" цю схему у розробника нарешті не опреділяться з новою і цей бардак із щоденними змінами не припинеться. Я правий?
Тут
 
Повідомлення: 3
З нами з: Нед, 08 січня 2012, 01:32

Re: Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення Rulikus » Пон, 16 січня 2012, 21:01

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ви там що взагалі подуріли чи що?
Як так можна складати маршрути повністю всього Львова ніразу неїздивши в маршрутці?????
Чому я з початку Володимира Великоко біля ЛАЗу неможу нормально добратись до АС-2, раніше без проблем.
Тепер тільки одна 9 яка їде з інтервалом 20 хв, і в неї сісти нереально, я сьогодні простоява цілу годину, щоб єлі впхатися, + її екскурсійний маршрут 50 хв, що я запізнився на 1 год на роботу, я неможу з 8 години до 9 добратися, на цей маршрут йде до двох годин.
Або добавти новий маршрут, або зменшіть інтервал між маршрутками.

Або скажіть як тепер мені по НОВОМУ добиратись, можливо я живу по старих бачиннях.
Rulikus
 

Re: Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення Kaljann » Пон, 16 січня 2012, 22:50

Rulikus написав:Ви там що взагалі подуріли чи що?
Як так можна складати маршрути повністю всього Львова ніразу неїздивши в маршрутці?????
Чому я з початку Володимира Великоко біля ЛАЗу неможу нормально добратись до АС-2, раніше без проблем.
Тепер тільки одна 9 яка їде з інтервалом 20 хв, і в неї сісти нереально, я сьогодні простоява цілу годину, щоб єлі впхатися, + її екскурсійний маршрут 50 хв, що я запізнився на 1 год на роботу, я неможу з 8 години до 9 добратися, на цей маршрут йде до двох годин.
Або добавти новий маршрут, або зменшіть інтервал між маршрутками.
Або скажіть як тепер мені по НОВОМУ добиратись, можливо я живу по старих бачиннях.


У Вас на екрані стрибають букви? Якщо ні то значить що МИ не подуріли.
Нарахунок добирання 3а-1а, пересадка безкоштовна. Їздять часто (до 10 хв).
Ідентичний Ваш пост в іншій темі видалив.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення Jull » Вів, 17 січня 2012, 11:50

Yuzer написав:Зробіть будь ласка оптимізацію сторінки для відправки на друк, або .pdf/.doc версію таблички

Лінь людська не має меж!
Jull
 

Re: Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення Jull » Вів, 17 січня 2012, 11:56

Ваша схема неправильна. Насправді вони їздять інакше. Наприклад, 46 їде взагалі минуючи Личаківську, ну там всяких Тершаковців, Чехових, Заньковецьких і Лисенків теж. Інші теж, не буду місце займати. Ну і пощо дурити народ?
Jull
 

Re: Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення Kaljann » Вів, 17 січня 2012, 19:42

Jull написав:Ваша схема неправильна. Насправді вони їздять інакше. Наприклад, 46 їде взагалі минуючи Личаківську, ну там всяких Тершаковців, Чехових, Заньковецьких і Лисенків теж. Інші теж, не буду місце займати. Ну і пощо дурити народ?


Це не наша вина. Ми розміщуємо ЛИШЕ офіційну інформацію. Якщо маршрутка їде по-іншому то це самоуправство кхм.. водіїв.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron