Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Яким маршрутом можна проїхати

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Mike » Суб, 07 січня 2012, 22:28

Наталка написав:Скажіть Будь ласка яка маршрутка їде від Галицького Перехрестя або з Грінченка на вулицю Підвальну і на вулицю Зелену (до Водоканалу) Дуже дякую за відповідь!

Маршрутів кілька гляньте на карті, найбільший 1А.

Революціонер написав:Вітаю
Підскажіть будь-ласка, як краще добиратись до вул.Наукова?
Раніше їздив маршрутом №22, і №50 - інколи...
Живу в центрі, біля Оперного, і в квартирі, а не на вулиці
:D

114, 19 та ще кілька. Скористуйтесь пошуком на карті, оскільки Наукова довга, а куди саме вам треба я не знаю.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Stess04 » Нед, 08 січня 2012, 11:53

Підкажіть, будь ласка, які дістатись з центру до Кінг Кроссу?
Stess04
 
Повідомлення: 1
З нами з: Нед, 08 січня 2012, 11:51

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Юрчело » Нед, 08 січня 2012, 12:44

Питання: за яким номером маршрутного такси можна проїхати від вул. В.Великого до площі Привокзальної???
Юрчело
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Нед, 08 січня 2012, 13:34

Шановний Василь! Попрошу не переходити на особистості. Можете скільки завгодно звинувачувати мене в тому що я не роздаю жигулі пенсіонерам і тому не демократ, ситуації це не змінить. Маршрутка на кладовище є, можливо вона тимчасова, офіційної інформації немає. Протягом наступного тижня ми перевіримо інформацію і нанесемо її на карту.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Андрій19999 » Пон, 09 січня 2012, 23:01

Доброго вечора!
Загалом новою схемою задоволений, просто треба звикнути і більше користуватись електротранспортом...
але все ж хочу дещо запитати.
Навіщо було змінювати маршурт 18 (зараз 10) який раніше їхав так само, тільки по Кульпарківській, і пускати його по Виговського, якщо там їде 57? І змінювати маршрут 16 (зараз 9) щоб пустити його по Кульпарківській, а не по Кн.Ольги, як раніше, а зараз подібного маршруту немає. Лише з пересадками на трамвай можна доїхати на Сахарова, або до трамвайного депо, що звичайно не робить життя важчим, але забирає добре чамсу...
Не бачу логіки у зміні цих маршрутів.
Тобто - чому не лишили маршрути 18 і 16 без змін, ось що цікавить?
Дякую за відповідь!
Андрій19999
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Вів, 10 січня 2012, 02:33

Андрій19999 написав:Доброго вечора!
Загалом новою схемою задоволений, просто треба звикнути і більше користуватись електротранспортом...
але все ж хочу дещо запитати.
Навіщо було змінювати маршурт 18 (зараз 10) який раніше їхав так само, тільки по Кульпарківській, і пускати його по Виговського, якщо там їде 57? І змінювати маршрут 16 (зараз 9) щоб пустити його по Кульпарківській, а не по Кн.Ольги, як раніше, а зараз подібного маршруту немає. Лише з пересадками на трамвай можна доїхати на Сахарова, або до трамвайного депо, що звичайно не робить життя важчим, але забирає добре чамсу...
Не бачу логіки у зміні цих маршрутів.
Тобто - чому не лишили маршрути 18 і 16 без змін, ось що цікавить?
Дякую за відповідь!

Коли буду знати логіку у всіх вищеперелічених діях, обов"язково відпишу. Зараз її знайти важко.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Христина » Вів, 10 січня 2012, 18:30

Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, яким маршрутом я можу дістатися з вул. Угорської до вул. Шота Руставелі?
Христина
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати на мазепи з личаківської

Повідомлення нет » Вів, 10 січня 2012, 23:02

[color=#FF40FF][color=#FF40FF][/color][/color] :(
нет
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення ІМВ » Вів, 10 січня 2012, 23:05

Kaljann написав:Шановний Василь! Попрошу не переходити на особистості. Можете скільки завгодно звинувачувати мене в тому що я не роздаю жигулі пенсіонерам і тому не демократ, ситуації це не змінить. Маршрутка на кладовище є, можливо вона тимчасова, офіційної інформації немає. Протягом наступного тижня ми перевіримо інформацію і нанесемо її на карту.

Вважаю про те, що написав п.Василь то тільки і треба переходити на особистості. І я теж перейду на особистості тих хто так недолуго склав і інформативно висвітлив нові маршрути. А тепер поясню:
1. По запиту "нові маршрути львова" гугл видає "[PDF] Нова маршрутна система Львова" - в PDF неіснуючі маршрути;
2. На сайті http://www.city-adm.lviv.ua/news/transp ... civ-m-zhuk цікаве поновлення аж від "24.12.2011, 13:19 | Марія Калька";
3. Інформація на тій сторінці не достовірна №9 і №51 на Щурата не іде.
Я як інвалід в неділю сів на №9 біля "Океану" щоб доїхати на Щурата, а потім з ціпком-палицею пошкандибати (як у Шевченка) на цвинтар. Біля готелю "Львів" успів пересісти на №26 (добре, що люди підказали, а то я підготувався до такої поїздки по інфі зі сторінки п.2).
4. Бачили б Ви, що творилося на кінцевій Щурата на зворотньому шляху. Сісти не можливо. Мені від холоду ногу "рве" (після ДТП кровообіг порушено) і нічого не вдієш, бо недолуге управління транспорту не подумало про пенсіонерів, інвалідів та інших людей, що ходять на цвинтар. Не вже не можна, шоб хоч один із №9, №51 або 114 йшов на Щурата?!!!
P.S. Який класний був маршрут №95. Навіщо його знімати. Треба було тільки змінити, щоб він оминав центр тай годі.
ІМВ
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення кася » Вів, 10 січня 2012, 23:12

з любінської на личаківську
кася
 

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей