Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Місця зупинок маршруток на карті

Чи варто відображати місця зупинок на карті?

Так і я готовий допомогти з їх нанесенням
29
47%
Так, я б з задоволенням цим скористався якщо б хтось інший виконав всю роботу
32
52%
Ні, це лишнє, усе і так чудово
1
2%
 
Всього голосів : 62

Місця зупинок маршруток на карті

Повідомлення Mike » Сер, 07 грудня 2011, 12:11

Мені здається доволі непогано було б додати до схеми місця зупинок маршруток. Приклад(місця зупинок електротранспорту) можна глянути на поточній транспортній схемі Львова та схемі електротранспорту Львова. Сам дизайн позначення зупинок можна змінити, якщо користувачі будуть вважати його не найкращим.
При наведені мишки на зупинку - показується її назва та перелік транспорту що тут зупиняється.
При кліку по зупинці - карта показує транспорт що тут зупиняється / що проходить поруч.

Є ідея нанести усі зупинки маршруток у Львові. Зрозуміло, сам я це зробити не можу - це великий об’єм роботи та й більшість районів Львова я не знаю аж до такої степені.

Проте, я можу написати засіб додавання зупинок користувачами сайту.

Зробити це буде доволі легко - слід клікнути по карті в необхідному місці, ввести назву зупинки(якщо така є), програма сама знайде весь транспорт що проїзджає поруч, слід буде видалити з списку той, який хоч і проїзджає недалеко, на даній зупинці не зупиняється.

Джерелом інформації може бути власний досвід користування транспортом, ось ці схемки де є зупинки, Яндекс-панорами т.д.

Якщо з десяток людей нанесло б по кілька зупинок біля свого дому, роботи і т.д. - більшість зупинок були б на карті :)
Якщо ви хотіли б прийняти у цьому участь - пишіть про це нижче(а не просто голосуйте в опитуванні) і якщо з’явиться трохи бажаючих - я за це візьмуся, якщо ідея не знайде підтримки - буду вважати, що зупинки нікому не потрібні і не морочитиму собі голову.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

19

Повідомлення Feb » Чет, 08 грудня 2011, 16:30

А де можна глянути зупинки нових маршрутів?
Зокрема цікавить №19.
Feb
 

Re: Місця зупинок маршруток на карті

Повідомлення SPB » Чет, 08 грудня 2011, 23:29

Mike написав:
Якщо з десяток людей нанесло б по кілька зупинок біля свого дому, роботи і т.д. - більшість зупинок були б на карті :)
Якщо ви хотіли б прийняти у цьому участь - пишіть про це нижче(а не просто голосуйте в опитуванні) і якщо з’явиться трохи бажаючих - я за це візьмуся, якщо ідея не знайде підтримки - буду вважати, що зупинки нікому не потрібні і не морочитиму собі голову.


+1 бажаючий :)
SPB
 
Повідомлення: 1
З нами з: Чет, 08 грудня 2011, 23:24

Re: Місця зупинок маршруток на карті

Повідомлення vbhjckfd » Чет, 08 грудня 2011, 23:42

нанесу всі, що біля дому (район вул. Щурата)
vbhjckfd
 
Повідомлення: 3
З нами з: Чет, 08 грудня 2011, 19:37

Re: 19

Повідомлення Mike » П'ят, 09 грудня 2011, 11:40

Feb написав:А де можна глянути зупинки нових маршрутів?
Зокрема цікавить №19.

Так щоб точно і якісно - ніде. Власне тому й появилась ця тема.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Місця зупинок маршруток на карті

Повідомлення Ole » П'ят, 09 грудня 2011, 11:47

Така схема зупинок уже є на сайті lvivtransit.appspot.com. )
З часом, там обіцяють оновити маршрути під нову схему
Ole
 

Re: Місця зупинок маршруток на карті

Повідомлення Mike » П'ят, 09 грудня 2011, 12:24

Ole написав:Така схема зупинок уже є

Ну там від сили десять зупинок в центрі міста. Дизайн та якість сайту - вбиває мій мозок. Маршрути проведені явно неправильно, причому так що я не можу сказати що це помилка механічна чи по незнанню, гляньте на Трамвай 2 в районі Головпоштампу.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Місця зупинок маршруток на карті

Повідомлення Oleh » П'ят, 09 грудня 2011, 12:46

Mike написав:
Ole написав:Така схема зупинок уже є

Ну там від сили десять зупинок в центрі міста. Дизайн та якість сайту - вбиває мій мозок. Маршрути проведені явно неправильно, причому так що я не можу сказати що це помилка механічна чи по незнанню, гляньте на Трамвай 2 в районі Головпоштампу.


це тому що ви не читаєте мауал http://lvivtransit.appspot.com/about.html ( Призначення сайту )
Зупинок там до 400 шт
Oleh
 

Re: Місця зупинок маршруток на карті

Повідомлення Mike » П'ят, 09 грудня 2011, 12:51

Так помітив. Мануалів не читає 97% користувачів (згідно статистики). А ті 3% що залишились - автори сайту :lol: Ви автор?
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Місця зупинок маршруток на карті

Повідомлення Oleh » П'ят, 09 грудня 2011, 12:55

Mike написав:Так помітив. Мануалів не читає 97% користувачів (згідно статистики). А ті 3% що залишились - автори сайту :lol: Ви автор?

так :)
Доречі, там уже можна редакувати зупинки в розділі (Додати зупинку) - але попереджаю зупинок багато тому може трохи приторможувати :geek:
Oleh
 

Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 4 гостей

cron