Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення пасажир » Нед, 01 січня 2012, 18:48

Чому зняли 88 маршрут.Він був дуже вигіний для всього тракту глинянського і кривчиць.Тепер щоб з кривчиць заїхати до метро на городоцькій,потрібно зробити екскурсію по всьому львову :roll: .Пів дня і я в метро.Прикольно. :lol:
пасажир
 
Повідомлення: 2
З нами з: Нед, 01 січня 2012, 18:30

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Dracula » Нед, 01 січня 2012, 20:12

Вибачте, але це повний *******! Зняли НАЙГОЛОВНІШИЙ для мене і моєї родини маршрут - 71. Він їхав через важливі для нас зупинки - від "Ашану/Кінг Кросс" через автовокзал по Стрийській мимо Податкової, вниз до Шота Руставелі, потім через центр (Оперний) і по Городоцькій через вул. Шевченка, заїжджаючи просто до нашого дому. Тепер чорт його знає як добиратись до "Ашану" від вул. Шевченка, чи від вул. Шевченка до "Метро" на Городоцькій, чи від вул. Шевченка до Шота Руставелі. Тепер потрібно робити пересадки щоб добратись до половини важливих нам зупинок.

Я не хочу кричати, матюкатись чи благати - я хочу, щоб наші хороші і чемні депутати, які їздять не в маршрутках чи автобусах, а в Лексусах і Мерседесах, приїхали на вул. Шевченка (нижче Янівського цвинтаря) і дочекались там ЧОГО-НЕБУДЬ, що їде по Стрийській через Податкову, автовокзал і "Кінг-Кросс/Ашан".
Dracula
 
Повідомлення: 1
З нами з: Нед, 01 січня 2012, 20:06

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Oles771 » Нед, 01 січня 2012, 21:11

Я прбував скористатись сьогодні громадським транспортом, з Санта-Барбари на Наукову. Це було о 19-00. Жодної маршрутки небуло, надіявся на 32. Чекав більше 1 год. Пропоную організовуватись для непокори з чиновниками Львова. Де можна подивитись графік руху маршруток? І, може хто знає, хто за це все ВІДПОВІДАЄ? Дякую.
Oles771
 
Повідомлення: 2
З нами з: Нед, 01 січня 2012, 21:04

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Kaljann » Нед, 01 січня 2012, 23:43

пасажир написав:Чому зняли 88 маршрут.Він був дуже вигіний для всього тракту глинянського і кривчиць.Тепер щоб з кривчиць заїхати до метро на городоцькій,потрібно зробити екскурсію по всьому львову :roll: .Пів дня і я в метро.Прикольно. :lol:

Маршрут залишили. Перейменували у 288. Детальніше тут
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення олеся » Пон, 02 січня 2012, 11:19

Шановні розробники, поясніть чому тепер з вул,Чорновола можна добратись лише до Сихова і то переважно через городоцьку, чи Бандери.Чому немає маршрутів, які сполучали б з Городоцькою (Метро), або Личаківською, або Стрийською (Ашан). Так ж не можна! Половина маршрутів дублюють одне одного, а в кінцевому випадку всі виходимо на Сихові! :lol: А по-друге, я також дивуюсь, чому співробітники, які живуть в селах за Львовом добираються куди хочуть вдвічі швидше, ніж я, яка живу на Чорновола і змушена робити по дві пересадки?
олеся
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Mike » Пон, 02 січня 2012, 13:19

ніж я, яка живу на Чорновола і змушена робити по дві пересадки?

Відповідаю відразу усім дописувачам у кого є скарги:
Причина в вашому пофігізмі.
Вам було лінь потратити кілька годин, прийти на слухання, написати заяви, розповісти сусідам і попросити їх теж прийняти активну позицію. І як наслідок розробникам виявилось лінь подумати про вас, коли з своїми заявами й активною позицією до них прийшли жителі інших районів... Вони й подумали про інші райони...

Активна позиція коштувала б вам всього кілька годин, але тепер ви будете тратити кілька годин кожного дня! В маршрутці та на зупинці. Допоки ви(або ваш сусід) не зміните свого світогляду...
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення RUSLAN4YK » Пон, 02 січня 2012, 16:12

Mike написав:
ніж я, яка живу на Чорновола і змушена робити по дві пересадки?

Відповідаю відразу усім дописувачам у кого є скарги:
Причина в вашому пофігізмі.
Вам було лінь потратити кілька годин, прийти на слухання, написати заяви, розповісти сусідам і попросити їх теж прийняти активну позицію. І як наслідок розробникам виявилось лінь подумати про вас, коли з своїми заявами й активною позицією до них прийшли жителі інших районів... Вони й подумали про інші райони...

Активна позиція коштувала б вам всього кілька годин, але тепер ви будете тратити кілька годин кожного дня! В маршрутці та на зупинці. Допоки ви(або ваш сусід) не зміните свого світогляду...


Цікаво! А я навіть не був у курсі, що проводилися якісь слухання...Ото тут уперше про це прочитав взагалі...
RUSLAN4YK
 
Повідомлення: 3
З нами з: Пон, 02 січня 2012, 15:42

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення RUSLAN4YK » Пон, 02 січня 2012, 16:17

Станом на 13 год. сьогодні МТ №12 пролягає зміненим маршрутом і на вул. Щурата не заїжджає. Як вдалося мені з’ясувати безпосередньо у водія то його маршрут пролягає:
Рясне 2- Шевченка - Винниця - Варшавська - Панча - прос. Чорновола - Липинського АС№2 - Б. Хмельницького - Грінченка - Мазепи - Замарстинівська - Варшавська - просп. Чорновола - Панча - Варшавська - Винниця - Шевченка - Рясне 2
RUSLAN4YK
 
Повідомлення: 3
З нами з: Пон, 02 січня 2012, 15:42

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Ліна » Пон, 02 січня 2012, 17:15

Відповідаю відразу усім дописувачам у кого є скарги:
Причина в вашому пофігізмі.
Вам було лінь потратити кілька годин, прийти на слухання, написати заяви, розповісти сусідам і попросити їх теж прийняти активну позицію. І як наслідок розробникам виявилось лінь подумати про вас, коли з своїми заявами й активною позицією до них прийшли жителі інших районів... Вони й подумали про інші райони...

Активна позиція коштувала б вам всього кілька годин, але тепер ви будете тратити кілька годин кожного дня! В маршрутці та на зупинці. Допоки ви(або ваш сусід) не зміните свого світогляду...[/quote]

А що з того, що я була на слуханні? №72 зняли і заміни щоб дістатись з Суботівської по Шевченка до низу немає!!!
Ліна
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення galynap » Пон, 02 січня 2012, 17:21

Рух маршруту № 10 залишити таким же, як був старий маршрут № 18(по вул.Кульпарківській), в зв'язку з тим, що:
1) обласна кардіологічна лікарня розташована на вул.Кульпарківській;
2) постійні великі "затори" на вул. Виговського (р-н ринку "Південного" та перехрестя вул.Виговського та вул.Любінської) та на вул.Городоцькій створять ще більші проблеми і велика кількість людей, яким потрібно оперативно проїхати із автовокзалу до обласної кардіологічної лікарні чи Ж/Д вокзалу змушені будуть, збільшуючи ті ж "затори", простоювати в них же.
galynap
 

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron