Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Kaljann » П'ят, 30 грудня 2011, 05:45

sergrit написав:
POKEMON написав:а по 46 маршруту....Липова алея....навпроти стадіону... на повороті... там два джипа не влазяться :o :shock: :? ...а туди маршрутку запустили :o :o :o ...та цеж Ж....А :!: :!: :!: чи її односторонньою зроблять :?: :?: :?:

Цей апендикс у 46 маршруту взагалі якесь недорозуміння!

Нє, все нормально, його ж і додали щоб зв"язати 8 лікарню і ЛШД "на многочисленні прохання трудящих". Спочатку його в планах не було.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Kaljann » П'ят, 30 грудня 2011, 05:48

POKEMON написав:а по 46 маршруту....Липова алея....навпроти стадіону... на повороті... там два джипа не влазяться :o :shock: :? ...а туди маршрутку запустили :o :o :o ...та цеж Ж....А :!: :!: :!: чи її односторонньою зроблять :?: :?: :?:

Там буквально 5 м вузьких, при тому, що машин мало. Набагато гірше на Дністровській біля базару, де паркуються як хочуть.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення sergrit » П'ят, 30 грудня 2011, 15:39

Kaljann написав:
sergrit написав:Цей апендикс у 46 маршруту взагалі якесь недорозуміння!

Нє, все нормально, його ж і додали щоб зв"язати 8 лікарню і ЛШД "на многочисленні прохання трудящих". Спочатку його в планах не було.

Я майже впевнений, що в години пік маршрутки туди не будуть заїзджати. Водій спитається: "Є хто на Дністерську?". І головне, що відповідь неважлива. Поїде прямо по Зеленій.
sergrit
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 16 грудня 2011, 17:47

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Жителька Зеленої » П'ят, 30 грудня 2011, 17:47

sergrit написав:
Жителька Зеленої написав:Адже на кільці Зелена-Луганська знаходиться автостанція, і зранку(ввечері) багато людей приїжджає (виїжджає) з сіл, а з 5-ти прямих маршруток (6, 24, 62, 76, 94) та трьох через Майорівку (30, 63, 96) залишається лише три (28=63, 37=76 та новий маршрут 46), причому, один з них через Майорівку, другий через Привокзальну, а третій через ту-ж таки Личаківську-Лисенка.

Щось Ви погано порахували нові маршрути. Ще є 13=23, новий 19. По Навроцького недалеко теж маршрутки їдуть, зокрема 27. І не забувайте про два тролейбуси!

Мова йде про маршрути у центр, а не на Наукову-Патона чи інші райони міста.
Мені туди потрібно на роботу їхати зранку. Спробуйте зараз (ой, вибачте, вже не спробуєте) втиснутись у вказані маршрути з 8.00 до 10.00, коли кожні 5 хвилин приїжджає повний автобус з сіл, а міські маршрути їдуть вже заповнені з Сихова. І, що цікаво, біля пм'ятника Шевченкові заповненими залишаються лише сидячі місця.
Чому тоді не можна зробити радіального маршруту з Сихова по Зеленій до центру, а не лише до Ш.Руставелі (так їде тролейбус)?
Жителька Зеленої
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення jerry » П'ят, 30 грудня 2011, 17:57

Значить так:

1. Допоки не буде обіцяних електронних квитків і безоплатної пересадки - всі ці нові схеми(у будь-якому вигляді) рівносильні підняттю цін на проїзд як мінімум на 100%(це у випадку всього лиш 1 пересадки)... і це не рахуючи додаткового часу який буде витрачатись на очікування/добирання(а час як відомо в нашому світі це ті ж самі гроші).... тому фактично оця вся нова схема незважаючі на всі "покращення" ітп ітд це просто вибивання додаткових грошей з пасажирів... зрештою від нової схеми руху в набільшій мірі страждаємо саме ми... тому моя позиція - не можна було вводити оцю нову схему без попереднього забезпечення умов за якими оця нова схема принаймні має сенс... і тут мені ніхто не доведе протилежне - на момент запровадження як мінімум згадані електронні квитки вже мали би бути доступні - а так будь ласка викладіть з вашої кишені в 2 рази більше коштів на проїзд тим кому "не пощастило" з маршрутом... і тому всі хто захищає оцю нову схему і взагалі "систему" для мене автоматично стають вибачте на слові - ідіотами...

2. Шановні адміністратори - зніміть рожеві окуляри і перестаньте тут рекомендувати тут всім активно виявляти громадську позицію, ходити на слухання і тд ітп... по перше бо не всі мають таку можливість(особисто я працюю з 8 до 8 і не маю анінайменшого бажання полемізувати після важкого робочого дня(а тим більше на вихідних) з людьми свято переконаними у власній правоті - тому що фактично доведеться переконувати їх у протилежному, а цього ніхто не любить)... і по-друге - головні проблеми нової схеми якраз не в маршрутах(хоч і можна посперечатись, а в електронних квитках, організації руху(особисто я собі уявляю на що може перетворитись посадка пасажирів навіть у ті ж великі автобуси де кожен через раз буде вимагати квиток чи його предявляти... це точно не варіант... особливо не для нашого суспільства...))... в дорогах кінець кінцем... тобто фактично схема сама по собі є прийнятною чак чи інакше - але її впровадження найгірше з можливихб і от якраз на це ні ви ні я не в змозі повпливати...

3. Згоден що змінювати потрібно щось але... не таким чином це точно... звикли в нас всюди рубати з плеча... чому потрібно було впроваджувати настільки радикальні зміни за один раз... для мене це такий же самий ідіотизм і абсурд як і весь львівський громадський транспорт...

4. І до речі - найбільші пробеми і найгірші умови перевезень були якраз в обласних маршрутах(з недавнього часу просто навіть не сідаю туди навіть якщо мені по дорозі і вони пусті)... і як бачимо цю проблему так і залишили... очевидно що ті хто розробляли дану схему явно не знають сучасних львівських транспортних реалій...

тому висновок однозначний... принаймні по "свободі" і всії тій "братії"... хай ідуть після виборів наступних вулиці підмітати... там ім і місце...
jerry
 
Повідомлення: 2
З нами з: П'ят, 30 грудня 2011, 17:24

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення sergrit » П'ят, 30 грудня 2011, 22:00

Жителька Зеленої написав:Чому тоді не можна зробити радіального маршруту з Сихова по Зеленій до центру, а не лише до Ш.Руставелі (так їде тролейбус)?

Вже зробили радіальний маршрут №47А :)
sergrit
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 16 грудня 2011, 17:47

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення львів мен » Нед, 01 січня 2012, 10:52

З новим роком! Сьогодні вже мав нагоду випробувати нову систему. Дуже шкода, що зупинки не обладнані картами і хоча б номерами цих нових маршруток. Могли б і зробити, ну але це не до вас. Отже пропозиція така: назви вулиць кінцевих зупинок, які розміщуються біля номеру маршрутки на лобовому склі автобуса, зробити білим кольором. Я сьогодні, зір у мене 100%, зміг роздивитись їх тільки коли маршрутка зупинилась за 2 метри. В даний момент вони чорного кольору з білою обводкою на зеленому або фіолетовому тлі. Оскільки колір тла, як я зрозумів, має в собі якусь інформацію, то чорний шрифт на темно фіолетовому і зеленому абсолютно нечитабельний, цікаво, що дизайнер таки вирішив додати білу обводку, а сам шрифт білим не додумався зробити, його треба відправити назад в школу за таке. Пропозиція номер 2: Зробити гарячу лінію, за якою можна дізнатись яка маршрутка куди їде, або якщо така є — розповсюдити інформацію про неї.
львів мен
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення львів мен » Нед, 01 січня 2012, 11:15

http://www.city-adm.lviv.ua/news/govern ... j-pozitiv-

«За словами міського голови, одним із нововведень є вимога щодо чистоти автобусу і уніформи водія. Мер запевнив, що особисто 1 січня спробує добратися із одного району Львова в інший.»

Я сьогодні уніформи не помітив, крім того водій мав нахабство запалити цигарку в салоні, зробив йому зауваження, але ще хочу скаргу написати, чи це можна це просто кудись на емейл написати чи треба письмово і потім особисто нести в управління транспорту?
львів мен
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Kaljann » Нед, 01 січня 2012, 16:33

Для "львів мен"

Дизайн явно не для людей зроблений, вчора побачив і був неприємно здивований. Пропонувався наприклад ось такий (дивитися внизу) що ІМХО набагато кращий. Гаряча лінія щодо транспорту є і заявлено що працюватиме 1 і 2 січня також. Дзвонити за номером 261-55-66. Вони дають консультації якими маршрутками добратись.
З приводу хамства водіїв треба зразу з маршрутки дзвонити на гарячу телефонну лінію міста 1580. Реакція є. В ідеалі робити відеозйомку і писати заявусюди, знизу можна прикріпити фото. Протягом 7 днів мають зреагувати.
Приєднані файли
111.png
111.png (85.41 Кб) Переглянуто 9341 разів
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення nakon » Нед, 01 січня 2012, 16:58

пропозиція; нема чого пускати в центр приміські маршрути- миклашів,чишки.....абсурд,доїхали до львова--пересадка,а неподобається,сиди в "колгоспі"
nakon
 
Повідомлення: 2
З нами з: Нед, 01 січня 2012, 16:34

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 7 гостей

cron