Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Неточності в схемі Львова

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Mike » П'ят, 16 грудня 2011, 18:26

sergrit написав:Зміни в маршруті №18

Дякую. Буквально тиждень назад перемалював цю 18-ку з Кривчицької дороги на Богданівську :|
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення corazon » Суб, 17 грудня 2011, 13:48

В карті нових маршрутів http://marshrutky.com.ua/lviv/new.php слід трохи розширити праву колонку (Маршрути і Список показу), тому що не видно до кінця всіх рядків (тобто колишніх номерів маршруток).
Наприклад 23 (раніше 52+5... і далі, на жаль, не видно - ховається за правою межею. Принаймні в браузері Опера.
Наскільки я розумію, продовження там 23 (раніше 52+55 і 17М), але відтворив я його суто зі свого знання старої мережі і проекту.

А також, номери з суфіксом М були тільки в проекті мережі, насправді таких номерів не буде. На мою думку, згадка про них не зовсім доречна в списку "Маршрути". Вони відомі тільки тим людям (мені також), які бачили проект, але "рядовим" жителям вони, як на мене, не потрібні. Тож можна їх видалити зі списку, тим самим "звузивши" колонку. Але останнє слово, звичайно, за Адміном.
corazon
 
Повідомлення: 25
З нами з: Суб, 17 грудня 2011, 13:33

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Mike » Суб, 17 грудня 2011, 17:19

Звичайно я з вами згоден.

Раніше просто висіла схема на якій нумерація відповідала тодішній запланованій (з буквою М), тому щоб не запутати користувачів сайту різким перейменуванням найменування з М залишились в назві. Зараз схема має ознайомче значення.

Найближчим часом вона буде змінена у зв’язку з її запровадженням уже через 2 тижні. А саме:
- на схему буде доданий електротранспорт;
- будуть додані приміські маршрутки;
- будуть додані місця зупинок електротранспорту;
- буде наявний редактор місць зупинок маршруток і кожен користувач чайту зможе додати місця зупинок громадського транспорту. І у перспективі на карті будуть усі зупинки.

Старі назви маршрутів (як то "раніше 53") будуть залишені в дужках ще протягом як мінімум кількох місяців.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення corazon » Суб, 17 грудня 2011, 18:40

А як на рахунок розширення правої колонки карти в розмірах, щоб можна було побачити рядки повністю? У мене видно, на жаль, не повністю. На скріншоті для наглядності підкреслив червоним частину рядків, де не видно всього тексту.
Скріншот: http://www53.zippyshare.com/v/96005328/file.html
corazon
 
Повідомлення: 25
З нами з: Суб, 17 грудня 2011, 13:33

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення corazon » Суб, 17 грудня 2011, 18:47

В старій схемі: маршрут 38 з квітня-травня 2011 року став 138.
І зворотній шлях з Вашингтона до Лапаївки у нього дещо інший (з 2009 року приблизно):
... Личаківська - Підвальна - Гонти - Торгова - Городоцька - Менцинського - Листопадового Чину..., і далі за маршрутом.
Шлях з Лапаївки до Вашингтона не змінився, тобто такий, як на карті.

Слід по змозі виправити цей маршрут на карті.
corazon
 
Повідомлення: 25
З нами з: Суб, 17 грудня 2011, 13:33

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Mike » Суб, 17 грудня 2011, 22:51

Зараз майже доробив редактор зупинок... Опублікую його певне вже завтра. З ним піде й оновлення нової схеми. Як забрати з найменувань маршрутів назви з буквою М, то думаю місця вистачатиме і проблема вирішиться сама собою.

Стару схему правити вже певне не буду... Але все-одно, добре що повідомили! Внесу цю зміну в нову схему, як буду додавати приміські маршрутки.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Тeofil » Пон, 19 грудня 2011, 00:00

В новій схемі на 2012 рік http://marshrutky.com.ua/lviv/new.php
є розбіжності зі "Списком вулиць" viewtopic.php?f=6&t=20
Зрозуміло, що цей "Список..." не є остаточний, але все ж...

9 - вул. П. Куліша - вул. Зернова - просп. В. Чорновола (у зворотньому напрямку - вул. П. Куліша)
Зернова-Чорновола не намальовано

14 - вул. Збиральна - вул. Городоцька - вул. Ряшівська
намальовано Патона - Каховська і кінцева на перехресті Патона - Городоцька (так здається був спочатку запланований 7М), нема по Городоцькій до Збиральної-"Метро"

20 - Б. Хмельницького - вул. Донецька - вул. Жовківська - вул. Б. Хмельницького ... (у зворотньому напрямку - вул. Зернова - просп. В. Чорновола)
не намальовано Донецька - Жовківська і Зернова-Чорновола

25 - вул. М. Кордуби - вул. Опришківська - вул. Б. Хмельницького - вул. В. Липинського - просп. В. Чорновола - вул. П. Куліша - вул. Городоцька
намальовано по старій схемі 19М Городоцька - Ярослава Мудрого - Шевченка - Липинського і Хмельницького - Гайдамацька - Замарстинівська - Під Дубом Напевно потрібно домалювати і Зернова - Чорновола

26 - вул. Городоцька - вул. П. Куліша - вул. Зернова - просп. В. Чорновола
намальовано Городоцька - пл. Торгова - пл. Різні - Чорновола чи так повинно бути?
чи може потрібно Городоцька - Шпитальна - Куліша - Зернова - Чорновола


31 - П. Куліша - вул. Зернова - просп. В. Чорновола (у зворотньому напрямку - вул. П. Куліша)
не намальовано Зернова - Чорновола

35 - (у зворотньому напрямку - вул. С. Бандери - вул. Городоцька - вул. П. Куліша - вул. Зернова - просп. В. Чорновола)
намальовано по старому 29М Озаркевича - Городоцька - Ярослава Мудрого - Шевченка - Клепарівська - Липинського а потрібно Бандери - Городоцька - Куліша - Зернова - Чорновола

37 - (у зворотньому напрямку - вул. Зернова - просп. В. Чорновола)
не намальовано Зернова - Чорновола

41 - вул. Городоцька - вул. П. Куліша - вул. Зернова (у зворотньому напрямку - вул. П. Куліша) - просп. В. Чорновола
не намальовано Зернова - Чорновола + кінцева намальована чомусь на Щурата а не на Сихівській ;)

45 - вул. І. Пулюя - вул. Наукова - вул. Княгині Ольги
намальовано по старому 39М Наукова - Симоненка - Вол. Великого - Кн. Ольги
Тeofil
 

Re: Маршрут №18

Повідомлення ROMAN » Пон, 19 грудня 2011, 18:05

Mike написав:
Feb написав:Цікавить як буде їхати №18: по Дорозі Кривчицькій чи по Тракті Глинянському?
Бо в описах і на електронній версії - по-різному.

Дякую, що звернули увагу. Раніше планувалось що по Кривчицькій дорозі, зараз бачу змінили на Тракт. В схемі зміню найближчим часом.


Поки вул. Богданівська закрита на ремонт, 18 буде їхати по Кривчицькій дорозі.
ROMAN
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Mike » Пон, 19 грудня 2011, 19:12

ROMAN, так, про це вже говорили, виправлю.

Тeofil, добре що ви передивилися все! Обв’язково зверну на це увагу і виправлю найближчим часом.
Я займаюсь цим сайтом у вільний час, і нажаль неможу тратити на це більше пару годин в день. Стараюсь займатись програмванням, зараз думаю взятись за мобільну версію схем. На все часу невистачає. Чудово що є такі люди як ви! :)
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Ira » Вів, 20 грудня 2011, 19:22

Не розумію доцільності маршруту замість колишнього номеру 50. кінцева маршруту на пулюя трускавецька, де пустир і вдень страшнувато ходити
Ira
 

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron