Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Яким маршрутом можна проїхати

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Суб, 17 грудня 2011, 21:13

Шановний Сайтадмін!
По-перше, свого перенесеного повідомлення по ссилці не знайшов!
По друге, яке відношення хабарі мають до благоустрію міста (з Вашої цитати)? Чим більше вкрадуть, тим краще будемо жити?
3. Про ті "неоднаразові" слухання - вчора взагалі вперше на цьому сайті прочитав! Громаду Львова яким чином попереджали??? Соц.опитування ставлення мешканців проводили???
І взагалі, Сайтадміне, при всьому Вашому бажанні зробити щось добре, виникає питання, а на кого Ви працюєте? :ugeek:


По-перше хто ви такий щоб я перед вами звітував?? Не подобається зробіть свій сайт і сидіть там. Ніхто насильно нікого не тримає.
По-друге тут багато моїх цитат про яку саме ви говорите?
По-третє ваша слабка поінформованість мене не стосується. Я за неї не відповідаю. Повідомлення про громадські слухання було на сайтах ЛМР, ЗАХІД.НЕТ, ЗІК, форумі скайпапер.
І взагалі: читайте по-перше.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна їхати від с.Сороки-Львівські до цен

Повідомлення Онуфрій » Суб, 17 грудня 2011, 22:46

Скажіть мені, будь ласка, який маршрут буде відправлятись з села Сороки-Львівські, так як теперішній маршрут №14 ?
Онуфрій
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Катя » Нед, 18 грудня 2011, 01:35

як можна буде доїхати від стрийського автовокзалу до лікарні швидкої допомоги на топольній????
Катя
 

Re: Яким маршрутом можна їхати від с.Сороки-Львівські до цен

Повідомлення Kaljann » Нед, 18 грудня 2011, 12:57

Онуфрій написав:Скажіть мені, будь ласка, який маршрут буде відправлятись з села Сороки-Львівські, так як теперішній маршрут №14 ?

14 (114 ?) залишається. Також бачив 121 (?) з приміського до борщовичів. Відкрите питання щодо 90.
повідомлення актуальніше тут. Допоможіть будь-ласка інформацією.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Нед, 18 грудня 2011, 13:01

Катя написав:як можна буде доїхати від стрийського автовокзалу до лікарні швидкої допомоги на топольній????

Найпростіше 11 (3А) ->13 тролейбус
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Нед, 18 грудня 2011, 23:12

Володимир написав:так це взагалі жесть))) як можна впроваджувати такі маршрути??? в тій міській раді сидять одні товстосуми яким взагалі всерівно як простий народ буде добиратися з того чи іншого району на з дому на роботу і навпаки....нехай б самі попробували поїздити по цих маршрутах...

Ця тема не для цього. Для обговорення схеми є тема "плюси і мінуси.." Поважайте будь-ласка нашу працю.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Христина » Пон, 19 грудня 2011, 13:21

Яким маршрутом можна проїхати з вул. Володимира Великого (від універмагу "Львів") до вул. Липинського і з вул. Володимира Великого до вул. Угорської (завод "Полярон")?
Христина
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Пон, 19 грудня 2011, 15:37

До Полярону №16 (кол 2)
На Липинського 9, 35, 41.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Михайло » Пон, 19 грудня 2011, 17:30

Яким маршрутом можна проїхати з вул. Кульпарківської ( біля кругу) до вул. Липинського (АС-2)?
Михайло
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Христина » Пон, 19 грудня 2011, 17:34

Яким маршрутом можна проїхати з вул. Володимира Великого (універмаг "Львів") до стадіону "Україна"?
Христина
 

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 4 гостей

cron