Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Яким маршрутом можна проїхати

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Mike » Нед, 11 грудня 2011, 13:49

Аня, кількысть автобусів на маршрутах збільшиться і вони будуть ходити частіше. Пересадки обіцяють безплатними, тому вони будуть не такими критичними(а на згадану Стрийську-Наукову без пересадок не добратись).
Як воно буде насправді - побачим після нового року.

Аня написав:а хтось підскаже ми будемо робити шось для того шоб такого шо вони хочуть зробити не було?

На громадські слухання, що проводились з приводу нової схеми, приходило з десяток людей (якщо не рахувати журналістів і т.п.) :roll:
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Eugene » Нед, 11 грудня 2011, 19:46

Що замінить 21 маршрут - незрозуміло !

47 маршрут їхав з рясне до приміського, тепер тяжкі сумки з базару і електрички прийдеться нести до пл.Кропивницького в прохідний маршрут 30 і стояти з ними до своєї зупинки.
Добре хоч до Головного залізничного вокзалу трамваєм під"їхати можна.

Залишилась одна маршрутка, що з"єдеює Рясне з Левандівкою правда об"єднали її з маршруткою на Сихів. Економія !!! Може тепер двоповерхові маршрутки требе купляти га?
Eugene
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Аня » Пон, 12 грудня 2011, 00:55

це просто ппц
нема слів одні емоції
Аня
 
Повідомлення: 3
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 12:44

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Аня » Пон, 12 грудня 2011, 00:58

але всеодно ,як студенти будуть на стрийську на пари добиратись..ранком ,де у львові купа маньяків..+ так рано шо ше темно на вулиці...
колись їздив 32 по моїй вулиці Личаківській..шо тепер робити..я не знаю.
Аня
 
Повідомлення: 3
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 12:44

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Пон, 12 грудня 2011, 03:58

Аня не перживай ти так!! Мене дивує чому ти не користуєшся пошуком за однією точкою. Наприклад, поставивши одну точку поблизу твоєї зупинки, мені показано маршрути і для тебе, і для твоєї мами. Наприклад в Політех можна буде заїхати навіть трамваєм №2. Не маршрутками єдиними. Тим більше, після розвантаження центру (в тому числі і Підвальної) від маршруток, трамваї не уступатимуть їм у часі. Щодо маршруту №29 який перейменують на 15, то однією з умов конкурсу було збільшення машин на маршруті до 12, що досить багато для маршруту у 18 км (стандартно 10 машин на 20 км). Також залишають і маршрут № 32, його перейменовують у 18. На перехрестя Стрийська - Наукова найоптимальніше добиратись трансферним квитком - сівши на автобус з Винник 5а а у центрі пересівши на 3а. Ну крім того, залишаються тризначні маршрути: напр 138 - Вашингтона-Лапаївка
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення дан » Пон, 12 грудня 2011, 08:47

Підкажіть як доїхати з Грінченка до Податкової на Стрийській за новою схемою руху
дан
 
Повідомлення: 1
З нами з: Пон, 12 грудня 2011, 08:44

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення astra » Пон, 12 грудня 2011, 16:17

Дуже цікава пропозиція щодо проїзду маршрутки по вул.Заньковецької і по вул.Лисенка...Вул Лисенка уся в ямах, там легкові ледве проїжджають, а маршрутки з людьми розіб"ють її вщент.Вул. М. Заньковецької - бруківка,досить похила, ніколи не повірю, що взимку вона буде посипана піском і маршрутки будуть спокійно по ній підніматися на Лисенка і спускатися на Личаківську...Абсолютна небезпека для пасажирів. Не зрозуміло, для кого робили Личаківську??
astra
 
Повідомлення: 1
З нами з: Пон, 12 грудня 2011, 16:10

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Mike » Пон, 12 грудня 2011, 21:20

Аня написав:але всеодно ,як студенти будуть на стрийську на пари добиратись..ранком ,де у львові купа маньяків..+ так рано шо ше темно на вулиці...
колись їздив 32 по моїй вулиці Личаківській..шо тепер робити..я не знаю.

32-й стане 18-м і продовжить їздити на Стрийську, правда уже не через Митну площу. З Митної буде їздити 3А. Тобі вони не підходять?
Та й одна пересадка це не аж так погано якщо справдяться обіцянки про безплатність та малий інтервал між автобусами.
Про маньяків - це вже зовсім перебільшення, не чув про жодного ;)

Хоча... оптимізму на рахунок нової схеми у мене теж не те щоб багато...

дан написав:Підкажіть як доїхати з Грінченка до Податкової на Стрийській за новою схемою руху

Не важко ж подивитись самому, використати пошук(кнопки зверху карти)..... Наглядніше ж :)
Є прямий рейс 26.

astra, ну їздили ж коли Личаківська була закрита... Хоча в цілому з вашою думкою важко не погодитись.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Lvivyanyn » П'ят, 16 грудня 2011, 12:42

ТА ЦЕ ПРОСТО ТЕРАКТ ПРОТИ МЕШКАНЦІВ ЛЬВОВА!!!!!

ПЕРЕНІС ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ СЮДИ
Lvivyanyn
 

Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Val » П'ят, 16 грудня 2011, 15:41

Ці маршрути, напевно, розробили ті, хто їздить тільки на машинах. Я не зрозуміла, як новим маршрутом можна доїхати з Личаківської (Винниківський базар) до Пасічної (Китайської). Тільки через Зелену ???????????????????
Val
 

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Majestic-12 [Bot] і 9 гостей

cron