Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Запорожье

Запорожье

Повідомлення MORRO » Сер, 14 грудня 2011, 07:46

Доброго времени суток

Хотелось бы предложить Вам добавить на сайт схему маршрутов Запорожья, есть информация о всех маршрутах трамваев, троллейбусов и автобусов, готов сам нанести их на карту.

Как это сделать и возможно ли это сделать ?
MORRO
 
Повідомлення: 4
З нами з: Сер, 14 грудня 2011, 07:39

Re: Запорожье

Повідомлення Mike » Сер, 14 грудня 2011, 18:39

Звичайно можна.

Електротранспорт (тролейбус і трамвай) я можу зробити й сам за пару годин, оскільки інформації на цю тему вистачає. Якщо маєте, стукніть мені в Скайп (мій скайп whatgonehappen ), там простіше розказати й показати як наносити.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Запорожье

Повідомлення MORRO » Сер, 14 грудня 2011, 19:05

скайпа у меня нету(

а вот как-то схему в виде картинки делали с одним товарищем, вот хотелось бы в электронную версию перевести

вот схема 2010 года, но там уже парочка маршрутов не актуальна, о чём напишу позже
http://fotobus.msk.ru/articles/153/
MORRO
 
Повідомлення: 4
З нами з: Сер, 14 грудня 2011, 07:39

Re: Запорожье

Повідомлення Mike » Сер, 14 грудня 2011, 19:08

Встановити (ну 10 хв від сили) не варіант? Що є тоді так щоб в реальному часі спілкуватись можна було?
Просто в Скайпі можна позвонити(а не набирати кучу тексту) та показани свій робочий стіл (тобто ви зможете бачити як я наношу маршрути, що де нажимаю).

Карта у вас получилась доволі гарна :)
Хоча мені більш імпонують електронні карти - їх і набирати легше(а особливо виправляти помилки та змінювати) і можливості більші(пошук т.д.).
Найближчим часом також, думаю, повинна появитись можливість добавляти місця зупинок на карту(тобто можливість уже є, але хочу щоб це міг робити кожен відвідувач сайту). Приклад зупинок можна глянути тут(нанесені тільки зупинки електротранспорту):
- при наведені на зупинку підсвічуються рейси, які тут зупиняються;
- при кліку по зупинці вибирає маршрути.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Запорожье

Повідомлення мумба » Суб, 14 січня 2012, 17:09

Да, я тоже хочу иметь полную информацию о Запорожье. Теме АП
мумба
 
Повідомлення: 2
З нами з: Суб, 14 січня 2012, 06:46

Re: Запорожье

Повідомлення Mike » Сер, 18 січня 2012, 23:38

мумба написав:Да, я тоже хочу иметь полную информацию о Запорожье. Теме АП

Поки набирати Запоріжжя у мене немає часу... І коли появиться я не дуже впевнений, найближчим часом навряд чи.

Проте бажання то звичайно присутнє... Якщо хочете спробувати набрати - пишіть. Та й взагалі - залиште якийсь контакт з собою (приватним повідомленням), якщо доберуся набрати Запоріжжя ваші поради та зауваження, як місцевого жителя, обов’язково знадобляться!
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Запорожье

Повідомлення мумба » П'ят, 20 січня 2012, 09:29

Это, конечно, да. Однако у меня пока нет возможности отправить приватное сообщение из за недавней регистрации и маленького количества сообщений. На счет Запорожья я помочь могу с удовольствием.
мумба
 
Повідомлення: 2
З нами з: Суб, 14 січня 2012, 06:46


Повернутись до Інші міста

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей