Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

телевізори у маршрутках

телевізори у маршрутках

Повідомлення Znavets » П'ят, 20 липня 2012, 11:10

Люди, допоможітььььььььььььььь!!!!!!!! Я чув, що у Львові якась компанія запустила суперове обладнання, яке має GPS, камери слідкування за пасажиропотоком і ще й до того всього має телевізійний екран????? Кажуть, що водії в таких маршрутках стали ввічливішими і слідкують за рухом краще, а не язиками тріпають!!!!!
Друзі-львів’яни, якщо хтось знає, прошу Вас надіслати мені телефон компанії... Поможіть бо дуже потрібно для нашого люду, бо вже ті водії з їхньою їздою надоїли, то по півгодини чекаєш на маршрутку, то здачу не віддають, то хамлять. Пишіть, якщо хтось знає про цю систему бо дуже цікавить ) Дякую за всі-всі відповіді
Znavets
 

Re: телевізори у маршрутках

Повідомлення Наталія » Пон, 23 липня 2012, 09:18

Телевізори у маршрутках - це хороша послуга для тих, хто немає часу дивитися телевізор вдома, читати газети, переглядати рекламні постери. Для людей з вадами слуху інформація стане доступною, адже титри передбачені для таких трансляцій. На мою думку, люди повинні бути в курсі всіх актуальних подій, які відбуваються в місті, країні, світі. Народ повинен володіти цікавою та потрібною інформацією, адже це дає поштовх до розвитку та втілення наших ідей.
Буденність стає цікавішою, коли в маршрутках люди не сперечаються, а переглядають важливі для них новини.
Наталія
 

Re: телевізори у маршрутках

Повідомлення qwerty777 » Пон, 23 липня 2012, 09:25

я бачила на сихові маршрутка 4а має телевізор, щодо телефону то не запам"ятала, але ефір там цікавий...і новини, і погода, і спорт ще й корисна інформація про тури куди можна поїхати..от їдеш в маршрутці і мрієш куди б хотів поїхати:))) ще там навіть реклама ненав"язлива є...бо по телевізорі в дома, вже ця реклама остогидла!!!!навіть одного разу їхала , задивилась телевізор ще б трошки і зупинку проїхала:)))щодо ввічливіших водіїїв то навіть незнаю..вони різні бувають, плюс в тому що маршрутка велика і водія навіть не видно, і не чути чи свариться:))
ще недавно їхала ще в 32 (колишній 85), то там також телевізор є, але не помітила що ситуація змінилась...всі далі сваряться,штовхаються, не дивляться той телевізор там нічого цікавого,якісь мультики непонятні про крота або мурашку, баскетбол не наш, тупо скачано з ВВС,і картинки по яких вода тече..і так всю годину до привокзальної їдеш і думаєш коли б швидше вийти!!!
qwerty777
 

Re: телевізори у маршрутках

Повідомлення Znavets » Пон, 23 липня 2012, 09:29

Наталія написав:Телевізори у маршрутках - це хороша послуга для тих, хто немає часу дивитися телевізор вдома, читати газети, переглядати рекламні постери. Для людей з вадами слуху інформація стане доступною, адже титри передбачені для таких трансляцій. На мою думку, люди повинні бути в курсі всіх актуальних подій, які відбуваються в місті, країні, світі. Народ повинен володіти цікавою та потрібною інформацією, адже це дає поштовх до розвитку та втілення наших ідей.
Буденність стає цікавішою, коли в маршрутках люди не сперечаються, а переглядають важливі для них новини.
Наталія написав:Телевізори у маршрутках - це хороша послуга для тих, хто немає часу дивитися телевізор вдома, читати газети, переглядати рекламні постери. Для людей з вадами слуху інформація стане доступною, адже титри передбачені для таких трансляцій. На мою думку, люди повинні бути в курсі всіх актуальних подій, які відбуваються в місті, країні, світі. Народ повинен володіти цікавою та потрібною інформацією, адже це дає поштовх до розвитку та втілення наших ідей.
Буденність стає цікавішою, коли в маршрутках люди не сперечаються, а переглядають важливі для них новини



.
Я з Вами цілком згідний. Це я так розумію створено для розваг пасижирів чи є ще якась практичніша "місія"??? Наталія, що Ви ще чули?????? Я питаю, бо цікаво дуже, а куди звернутися не знаю.....
Znavets
 

Re: телевізори у маршрутках

Повідомлення Роксі » Пон, 23 липня 2012, 09:29

Телевізори в маршрутках це просто супер!По перше додає європейського стилю, по друге реально не помічаєш як швидко проходить час, навіть коли пропки.До речі телеканал називається ДАТВ.Постійно як їду в маршрутці попадаю на передачу " Щасливі хвилини ".Там можна замовити привітання для друзів чи рідних, і то взагалі не дорого коштує.( я вже замовляла для подружки привітання з днем народження)Скидаю номер по якому можна звертатись 063 398 21 32.
Роксі
 

Re: телевізори у маршрутках

Повідомлення fander bart » Пон, 23 липня 2012, 09:40

Мені здається, ідея з телебаченням в маршрутках дуже цікава. Давно потрібно було щось таке зробити. Вдень на роботі, а ввечері ніколи не знаходила часу на перегляд телебачення, а тут тобі і новини і якась реклама, дасть Бог і якісь передачі покажуть.
Не можу сказати, що водії стали більш ввічливими через наявність екранів у них в автобусах. Це скоріше бажане сприйняття.
fander bart
 

Re: телевізори у маршрутках

Повідомлення Тарас » Пон, 23 липня 2012, 11:58

Телевізори в маршрутках хороше рішення при довготривалих переїздах. Не помічаєш як проїжаєш всю відстань. Хочеться щоб передачі були цікаві та змістовні. А реклама може бути, головне щоб не було забагато
Тарас
 

Re: телевізори у маршрутках

Повідомлення qwerty777 » Пон, 23 липня 2012, 13:11

Тарас написав:Телевізори в маршрутках хороше рішення при довготривалих переїздах. Не помічаєш як проїжаєш всю відстань. Хочеться щоб передачі були цікаві та змістовні. А реклама може бути, головне щоб не було забагато

так Тарас, я цілком згідна, це цікаво і не просто вбиваєш час, а ще й дізнаєшся щось цікаве та нове, а людям, які мають бізнес це новий вид реклами, а то все вже приїлось,а це новинка:))
qwerty777
 

Re: телевізори у маршрутках

Повідомлення Вадим Гук » Пон, 23 липня 2012, 13:57

Дуже подобається цей проект, але потрібно крутити щось, щоб розвиваюче) про вітаміни там, про щось цікаве у львові, про цікаві місця оздоровчі у львові)
Вадим Гук
 

Re: телевізори у маршрутках

Повідомлення Жаба » Пон, 23 липня 2012, 14:26

Вадим Гук написав:Дуже подобається цей проект, але потрібно крутити щось, щоб розвиваюче) про вітаміни там, про щось цікаве у львові, про цікаві місця оздоровчі у львові)

я теж дотримуюся такої думки, а то реклама і реклама... от краще б щось таке дійсно розвиваюче, цікаве. Хоча певно це все ще на стадії розвитку то так мало всього і є....
Жаба
 

Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей

cron