Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

РЯШІВСЬКА-ПАТОНА-ЦЕНТР- пішки чи купити мітлу у відьми?

РЯШІВСЬКА-ПАТОНА-ЦЕНТР- пішки чи купити мітлу у відьми?

Повідомлення Ярослав » Чет, 12 січня 2012, 22:21

31 МАРШРУТ, ЯКИЙ ЇЗДИВ ЧУДОВО КОЖНИХ 15 ХВ ЗНЯЛИ, 38 та 10 тролейбус як їздив так і їздить раз в 40 хв. В результаті кількість машин зменшилось в тричі. В 38 зайти на Ряшівський вже неможливо, хіба пороситись водію на коліна сісти....??? Тролейбус 10 рідкість та дуже довго. Доки це буде тривати? Йти на Городоцьку? Теж саме, можна частіше НЛО побачити ніж 2А, 184 так-само забитий ще до Мотозаводу... В РЕЗУЛЬТАТІ ВЕСЬ РАЙОН РЯШІВСЬКА-ПАТОНА ЗАЛИШИВСЯ ВІДРІЗАНИЙ ВІД ЦЕНТРУ, КУДИ КОЛИСЬ МОЖНА БУЛО ДОБРАТИСЯ ЗА 30 ХВ ЯК ЛЮДИНА А ТЕПЕР БІЛЬШЕ ГОДИНИ ЯК СКОТИНА, і ТО ЯКЩО ЩЕ ПОЩАСТИТЬ ЗАЛІЗТИ В ТУ ПСЯЧУ БУДУ.... РОБІТЬ ЩОСЬ БО ЗРОБИМО ВАМ ТАК ДОБРЕ ЩО ПОШКОДУЄТЕ ЩО У ЛЬВОВІ ЖИВЕТЕ!!!!
Ярослав
 

Re: РЯШІВСЬКА-ПАТОНА-ЦЕНТР- пішки чи купити мітлу у відьми?

Повідомлення Володя » П'ят, 13 січня 2012, 00:40

Погоджуюсь на всі 100! Просто опускаються руки з відчаю, заїхати в центр міста стало величезною проблемою а там наша робота та навчання і тисячі людей в нашому районі Патона, Любінська.... Залишаються одні тролейбуси які їздять коли попало та просто вбиті... Добиратися стало просто омерзенно та гидко, шкода просто свого здоровя, яке іде тепер все на нерви через це безглуздя.... Потрібно брати цю справу у свої руки!

Поверніть нам 31 маршрутку в центр!!! :oops: :evil:
Володя
 

Re: РЯШІВСЬКА-ПАТОНА-ЦЕНТР- пішки чи купити мітлу у відьми?

Повідомлення Настя » П'ят, 13 січня 2012, 00:47

Сьогодні заходила, тобто залізала в 138 маршрутку, обматюкала там всіх і все як і всі решта, просто сльози на очах, так колись прекрасно їздив 31 маршрут, А ТЕПЕР ЩО НАМ ВСІМ РОБИТИ? Як їхати в центр вчасно, швидко та як людина? Я вперше в житті почала відчувати себе дійсно як писав автор скотиною, дякую пану Садовому за таке пізнання, але ми цього так не залишимо! :evil:
Настя
 

Re: РЯШІВСЬКА-ПАТОНА-ЦЕНТР- пішки чи купити мітлу у відьми?

Повідомлення Катька » П'ят, 13 січня 2012, 19:19

Шо тут говорити.... позабирати старі маршрутки а нових жодної! Я живу на Любінській, так само добиралась колись регулярно 31 а зараз що робити ???
Катька
 

Re: РЯШІВСЬКА-ПАТОНА-ЦЕНТР- пішки чи купити мітлу у відьми?

Повідомлення Святік Кривчун » Суб, 14 січня 2012, 21:18

Сьогодні пів години пробував сісти на маршрутку в центр з Городоцької а саме на зупинці біля ц.Христового Воскресіння. Чекав пів години но морозі і шо ви думаете ? Жодної 38 і 184. Година 20.30 стою і дивлюсь як 2а розвертаеться і пише на табло- В ПАРК, чекаю далі, за 5хв іде ще один 2А з городоцького моста, думаю вже сяду нарешті, фіг там, на табло пише - В ПАРК, від того я не по дитячому офігів. Блін якими треба бути свинями щоб в 20.30 вже зїжджати з маршруту.... Нас тупо кидають і мають за повних мудаків!
Святік Кривчун
 

Re: РЯШІВСЬКА-ПАТОНА-ЦЕНТР- пішки чи купити мітлу у відьми?

Повідомлення Толік » Чет, 19 січня 2012, 20:47

Нарешті згадали мій район!
Толік
 

Re: РЯШІВСЬКА-ПАТОНА-ЦЕНТР- пішки чи купити мітлу у відьми?

Повідомлення ocher1974 » Суб, 21 січня 2012, 00:03

Цілком підтримую!

Контакти управління транспорту та зв’язку: тел. 261-55-66, е-пошта transport@city-adm.lviv.ua. Гаряча лінія міста – тел. 15-80.
Я гадаю треба писати transport@city-adm.lviv.ua.
ocher1974
 
Повідомлення: 1
З нами з: П'ят, 20 січня 2012, 23:54

Re: РЯШІВСЬКА-ПАТОНА-ЦЕНТР- пішки чи купити мітлу у відьми?

Повідомлення Twister » Пон, 23 січня 2012, 18:03

Підтримую на всі 100% сам живу на Патона..
писав не раз ніхто не відповідає результату 0 :twisted:
Twister
 
Повідомлення: 1
З нами з: Пон, 09 січня 2012, 18:17

Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron