Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Неточності в схемі Львова

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Kaljann » Сер, 11 січня 2012, 03:31

Vova написав:Терміново! Велике прохання, до тих хто за цим слідкує, зясувати і точно написати схему руху маршрутки №35 !!!


Навіщо?? Вона міняє маршрут через день :)
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Сергій » Сер, 11 січня 2012, 09:42

corazon написав:
Сергій написав:288 маршрут. На схемі він є,а насправді не їздить.
Хто підскаже, яка доля цього маршруту?

Скоріше за все, цей маршрут був міським, а не приміським, і офіційний номер його був 88. Тобто навряд чи він вже відновиться.
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do ... Id=1109187
Правда, останнім часом на деяких табличках, крім крупного числа 88, внизу було дописано малим шрифтом 288 Лисиничі.



Все вірно, ще літом 2011р, 88 став 288 і став їздити в Лисиничі замість 217.
А числа 2,3 січня 2012р появилася схема в якій з'явилися 217а, 217, а 288 не було.
А зараз на схемі 288 є,а насправді він не їздить.
і цікаво чи всі остальні маршрути, які відносяться до Обласної ради є на маршрутах.
Коли телефонував на гарячу лінію обласної ради 2999222. Вони відхрещуються від 288 і кажуть, що відповає за цей маршрут Міська рада.Звонив в міську раду 2615566 постійно зайнято. Один раз дозвонився сказали спробують розібратися,але однозначно сказали,що це маршрут Обласної ради.
От і виникає питання куда позвонити,щоб хтось дав роз'яснення і яка рада відповідає за маршрути.
Тому що зовсім не зрозуміло,як створються ці маршрути.Наприклад 29 який також кінцева в Лисиничах, а належить Міськ раді.
Сергій
 
Повідомлення: 2
З нами з: Вів, 10 січня 2012, 12:14

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення andriyk » Сер, 11 січня 2012, 12:24

Mike написав:
Squallman написав:
apolo написав:12 маршрут зараз практично зовсім інший, з Рясного до церкви Анни, тоді через краківський, по Клепарівській

12-ий маршрут - це щось унікальне. Кожного разу їде якось по-іншому. Таке відчуття, що у кожного водія свій варіант маршруту. Це стосується як частини від готелю "НТОН" до Макдональдса, так і Мазепи-Щурата. До того ж абсолютно всі автобуси бувають біля церкви Анни, хоч на сайті ЛМР вказано, що він має їхати вулицями Винниця-Тунельна-Варшавська.

Ну це вже взагалі неподобство...

Цілком згоден. Тепер на Рясне-1,2 з району "Рукавичка" (Бомба)-Підголоско-Балатона - напряму ніяк не добратися... "маршрут було змінено на прохання мешканців" цікаво побачити тих мешканців і їх прізвища :evil: Я вже мовчу про людей які живуть в приватному секторі вздовж вулиць Варшавська, Тунельна та Винниця :(.
andriyk
 
Повідомлення: 1
З нами з: Сер, 11 січня 2012, 12:05

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Vova » Сер, 11 січня 2012, 12:53

Kaljann написав:
Vova написав:Терміново! Велике прохання, до тих хто за цим слідкує, зясувати і точно написати схему руху маршрутки №35 !!!


Навіщо?? Вона міняє маршрут через день :)


Шо внатурі ?..., от для того і треба конкретно зясувати інформацію з цією ....ною маршруткою.
Vova
 
Повідомлення: 3
З нами з: Сер, 11 січня 2012, 00:57

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Romchyk » Сер, 11 січня 2012, 13:56

№35 змінив маршрут. Тепер замість В.Великого, Кн.Ольги їде по Сахарова.
Romchyk
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Mike » Сер, 11 січня 2012, 15:33

Виправив
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Kaljann » Сер, 11 січня 2012, 16:44

Vova написав:
Kaljann написав:
Vova написав:Терміново! Велике прохання, до тих хто за цим слідкує, зясувати і точно написати схему руху маршрутки №35 !!!


Навіщо?? Вона міняє маршрут через день :)


Шо внатурі ?..., от для того і треба конкретно зясувати інформацію з цією ....ною маршруткою.


Коли з"Ясуєте відпишете, добре??
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення bilenkuyboy » Сер, 11 січня 2012, 17:04

Тільки що купив трансферний квиток на маршруті 6а, на задній стороні цього квитка, що ним я ще можу скористатися на іншому радіальному маршруті від ЛК АТП-1, тоді виходить, що я не можу з ним сісти у 47а?
І ще одне питання щодо маршруту 47а, раз сів в нього і попросив квиток, а водій сказав, що квиток дається за 2,50 грн. Чи таке може бути, чи мене просто "розвели"??
bilenkuyboy
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Kaljann » Сер, 11 січня 2012, 18:45

bilenkuyboy написав:Тільки що купив трансферний квиток на маршруті 6а, на задній стороні цього квитка, що ним я ще можу скористатися на іншому радіальному маршруті від ЛК АТП-1, тоді виходить, що я не можу з ним сісти у 47а?
І ще одне питання щодо маршруту 47а, раз сів в нього і попросив квиток, а водій сказав, що квиток дається за 2,50 грн. Чи таке може бути, чи мене просто "розвели"??

Питання про включення 47а у трансферні квитки чомусь зависло у повітрі. Знайомий з АТП говорив що ті квитки лежать ще з початку року у тумбочці. Наскільки я розумію не можуть домовитися з "Успіх-БМ". Була качка що від сьогодні їх уже введуть. А по 2.50 це щось новеньке!! І що водій дав той квиток?? А на квитку яка була ціна?? А навпаки з наприклад 1а у 47а?? Треба 50 коп доплачувати??
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення corazon » Сер, 11 січня 2012, 19:29

Сьогодні їхав маршруткою 12тр по маршруту 12 тролейбуса. Це тимчасовий маршрут, поки не ходять тролейбуси, чи постійний? А також, чи є інші маршрутки по маршрутах тролейбусів?
corazon
 
Повідомлення: 25
З нами з: Суб, 17 грудня 2011, 13:33

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron