Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки у Львові

Re: Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення Kaljann » Сер, 28 грудня 2011, 22:55

Шановні відвідувачі, не ведіться на тролів і користуйтесь пошуком по двох точках. на рясне 11 + радіальні, на вокзал 32. Щоб з Сихова не можна було заїхати на вокзал :shock:
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення Жителька Зеленої » Чет, 29 грудня 2011, 21:30

Kaljann написав:Шановні відвідувачі, не ведіться на тролів і користуйтесь пошуком по двох точках. на рясне 11 + радіальні, на вокзал 32. Щоб з Сихова не можна було заїхати на вокзал :shock:

Можливо, малася на увазі станція Підзамче?
Жителька Зеленої
 

Re: Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення Андрій » П'ят, 30 грудня 2011, 21:01

Mike написав:
Галя написав:Жаххх,що зробили з маршрутами????мені на роботу не добратись тепер. пересадки. з сихова в Рясному-2 я маю бути в 7.40ю скажіть. в якій тепер вибиратись годині? а у мене ще й 2е дітей!з ними як? постійно пересідати, як кудись треба?в дощ, сніг? на вокзал з Санти-Барбари маршрутка не їде!!подуріли!як ми маємо з сумками добиратись? я невдоволена! ізверги

Приходьте на громадські слухання, пишіть заяви в міськраду, залучайте до активних дій сусідів у яких подібні проблеми. Все решта - абсолютно пусті балачки, втрата часу й нервів.


Депутати та напевно весь корпус міської ради разом з головою на маршрутках не їздимуть, їм напчихати на проблеми пересічного громадянинина. А деякі з них мають безпоседньо хорошу копійку заробятити з цього. Тепер добре подумає кого на виборах вибирати. Я думаю, що за це вони будуть рано чи пізно відповідати!!!!!!!!!!!! :oops:
Андрій
 

Re: Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення Kaljann » П'ят, 30 грудня 2011, 23:53

Жителька Зеленої написав:Можливо, малася на увазі станція Підзамче?

Я не екстрасенс. Як написали, так і відповів.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення Ростислав » Пон, 02 січня 2012, 09:41

Дякуємо Садовому. Нехай підкаже як два маршрути перевезуть людей з району Галицького перехрестя??? Скільки людей добирається з прилеглих сіл?
Ростислав
 

Re: Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення бах » Пон, 02 січня 2012, 13:01

Руки і ноги повикручувати треба тим хто такі маршрути придумав бо думали зовсім не про людей а про свої кишені!!!!!!!!!!!!!
бах
 

Re: Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення poltavka007 » Вів, 03 січня 2012, 10:27

Саша написав:Якщо є затверджені у Львові зміни щодо нових маршрутів та введення їх з 1 січня 2012 р., то чому виконком не здійснює попередні роботи по встановленню нових знаків зупинок, інформативних стендів, продаж карток з маршрутами!!!


тому що є ІНТЕРНЕТ!!!!
Окреме дякую усім хто доклався до розробки та наповнення цього сайту та форуму! ДЯКУЮ!!!
poltavka007
 
Повідомлення: 1
З нами з: Вів, 03 січня 2012, 10:12

Re: Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення Кукуся » Вів, 03 січня 2012, 11:10

Ну на мій погляд не так страшно, як спочатку говорили. На диво сьогодні нормально добралася на роботу, звичайно шкода що мої улюблені маршрутки 39 і 22 тепер геть не так їздять і інший маршрут мають, але чула багато відгуків від старших людей, то кажуть, що незвично, але в цьому є свій плюс. Достатню кільіксть маршрутів залишили, лише змінили номер. 67 ( тепер 32), 85,187 ....Думаю звикнемо. Не все так страшно))))))
Кукуся
 

Re: Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення Лис » Вів, 03 січня 2012, 11:13

Чи можна прояснити щось стосовно маршруту № 288 (Лисиничі-"Метро").
В Лисиничах його не бачили ще в новому році.
Лис
 
Повідомлення: 1
З нами з: Вів, 03 січня 2012, 09:48

Re: Нова схема: вулиці по яких їдуть маршрутки

Повідомлення Старець » Вів, 03 січня 2012, 12:58

Чому хтось вирішив, що вулиця В.Великого лише від Княгині Ольги до Виговського адже нові маршрути в сторону центру лише так їдуть і лиш 18 (32) їде аж до стрийської по В.Великого???????????
А це тьма народу, як усім тепер особливо зранку добратися на роботу до центру??? Або йти пішки до стрийської або до Кн.Ольги??? Добратись вчасно не можливо!!! ПЕРЕВІРИВ особисто
Старець
 

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron