Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Неточності в схемі Львова

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Вікторія37 » Суб, 07 січня 2012, 22:00

Схоже,що 9-й маршрут-це насправді бувший 90-й,а не16-й,як вказано на схемі.
Вікторія37
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Mike » Суб, 07 січня 2012, 22:23

Виправив усе вищенаписане.

Вікторія37 написав:Схоже,що 9-й маршрут-це насправді бувший 90-й,а не16-й,як вказано на схемі.

Суміш :)
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення corazon » Суб, 07 січня 2012, 22:31

Оля-я написав:В четвер (4.01.12) їхала маршрутом №9 з Володимира Великого. Як виявилося- він не заїжджає з Хмельницького на вул.Миколайчука-Щурата, а їде від АС-2 на Муроване. Це самодіяльність водія, чи маршрут змінено? Бо пластикової таблички з маршрутом руху прикріплено не було, натомість, на вікні була приліплена проста роздруківка на папері.

Самодіяльність водія. Офіційно маршрут не змінювали.
corazon
 
Повідомлення: 25
З нами з: Суб, 17 грудня 2011, 13:33

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення corazon » Суб, 07 січня 2012, 23:14

Mike написав:Виправив усе вищенаписане.

Я б на Вашому місці не робив цього, оскільки це не офіційні маршрути № 27 і 9. Зараз тривають перевірки (аж до кінця січня), і все може стати на свої місця.
http://www.city-adm.lviv.ua/news/transp ... -avtobusah
corazon
 
Повідомлення: 25
З нами з: Суб, 17 грудня 2011, 13:33

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Mike » Суб, 07 січня 2012, 23:59

corazon написав:Я б на Вашому місці не робив цього, оскільки це не офіційні маршрути № 27 і 9. Зараз тривають перевірки (аж до кінця січня), і все може стати на свої місця.

Я ще можу повірити, що водій(водії) самі їдуть по старому маршруту, або десь скорочують маршрут маршрутки. Але що перенесення кінця маршруту з Щурата в Муроване - це самодіяльність водія я повірити не можу :)
Як і не можу повірити що хтось зробив це не маючи серйозних обгрунтувань, що йому за це нічого серйозного не буде.

А в тому, що може маршрутка й повернеться на офіційний маршрут може ви й праві, тоді й виправим ;)
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Лана » Нед, 08 січня 2012, 22:48

Сьогодні їхала з роботи від Арсену на Чорновола до Цирку на Городоцькій.
Лана
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Mike » Пон, 09 січня 2012, 01:42

Лана, читайте мій попередній пост, можливо й водіїв, проте наврядчи лише їхня. А що це не відповідає офіційному маршруту маршрутки - факт.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення apolo » Вів, 10 січня 2012, 08:43

12 маршрут зараз практично зовсім інший, з Рясного до церкви Анни, тоді через краківський, по Клепарівській
apolo
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Squallman » Вів, 10 січня 2012, 09:38

apolo написав:12 маршрут зараз практично зовсім інший, з Рясного до церкви Анни, тоді через краківський, по Клепарівській

12-ий маршрут - це щось унікальне. Кожного разу їде якось по-іншому. Таке відчуття, що у кожного водія свій варіант маршруту. Це стосується як частини від готелю "НТОН" до Макдональдса, так і Мазепи-Щурата. До того ж абсолютно всі автобуси бувають біля церкви Анни, хоч на сайті ЛМР вказано, що він має їхати вулицями Винниця-Тунельна-Варшавська.
Аватар користувача
Squallman
 
Повідомлення: 11
З нами з: Пон, 12 грудня 2011, 08:46
Звідки: Львів, Україна

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Mike » Вів, 10 січня 2012, 10:19

Squallman написав:
apolo написав:12 маршрут зараз практично зовсім інший, з Рясного до церкви Анни, тоді через краківський, по Клепарівській

12-ий маршрут - це щось унікальне. Кожного разу їде якось по-іншому. Таке відчуття, що у кожного водія свій варіант маршруту. Це стосується як частини від готелю "НТОН" до Макдональдса, так і Мазепи-Щурата. До того ж абсолютно всі автобуси бувають біля церкви Анни, хоч на сайті ЛМР вказано, що він має їхати вулицями Винниця-Тунельна-Варшавська.

Ну це вже взагалі неподобство...
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron