Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Неточності в схемі Львова

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Kaljann » Пон, 06 лютого 2012, 23:09

Кінцева 138 і 47А трохи далі, біля перехрестя Вашингтона-Зелена, зупинка "Пасіки", хоча доречніша назва "Десятка", або "Дністровська"
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення кренк » Вів, 07 лютого 2012, 01:56

Олеся написав:
Маршрутка під номером 25 на сайті по одному маршруту, а насправіді їде лише до університету.


Щось ти плутаєш. До університету 22 їздить а не 25.
кренк
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Mike » Сер, 08 лютого 2012, 23:55

Виправив.

Марко написав:35 маршрут не їде по Джерельній-Шолом_Алейхема і чому в його маршруті написана вулиця Ол.Невського?

Це запитання чи ствердження?
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення katon » Чет, 09 лютого 2012, 14:10

Частина маршруту 6А відображається неправильно: проходить не по вулиці, а по прямій через будинки.
katon
 
Повідомлення: 2
З нами з: Чет, 09 лютого 2012, 14:08

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення katon » Чет, 09 лютого 2012, 14:14

Маршрутка 24 проїжджає не по Шота Руставелі, а по паралельній вулиці, по Івана Франка. Принаймні тоді, коли в ній їжджу я :)
katon
 
Повідомлення: 2
З нами з: Чет, 09 лютого 2012, 14:08

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення m111 » Вів, 14 лютого 2012, 08:44

Де знаходиться кінцева маршруту 26? на карті вказано що на Гал. Перехресті, хоча в списку вулиць цього маршруту : "...вул. Замарстинівська - вул. А. Лінкольна - вул. П. Тичини - вул. М. Хвильового – вул. Миколайчука – вул. Щурата – вул. Миколайчука" . Маршрут змінили ,якщо так, то коли саме, бо декілька тижнів тому він їхав на Щурата?
m111
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Tank302 » Вів, 14 лютого 2012, 09:50

Добрий день! Перш за все дякую, за те що ви є. Без вашого сайту важко б було куди-небудь дістатися :)
Я постійно користуюся вашою схемою, тому хочу допомогти вам її вдосконалити.

Чомусь некоректно працює пошук Від - До
Наприклад:
Від Коперника До Виговського
Пошук видає 3 прямих маршрути:
21 (46), трл-9, трл-10
і цілу купу маршрутів з пересадками. Але чому не показує прямий маршрут 114(14) :?:
Tank302
 
Повідомлення: 1
З нами з: Вів, 14 лютого 2012, 09:42

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Mike » Сер, 15 лютого 2012, 16:23

Виправив помічені неточності на карті транспорту Львова) Усім дякую за інформацію!

m111 написав:Де знаходиться кінцева маршруту 26? на карті вказано що на Гал. Перехресті, хоча в списку вулиць цього маршруту : "...вул. Замарстинівська - вул. А. Лінкольна - вул. П. Тичини - вул. М. Хвильового – вул. Миколайчука – вул. Щурата – вул. Миколайчука" . Маршрут змінили ,якщо так, то коли саме, бо декілька тижнів тому він їхав на Щурата?

Було повідомлення що перенесли на Галицьке перехрестя... але мабуть таки не перенесли. Може ви буваєте в цьому районі і бачили куди їздять маршрутки?

Tank302 написав:Добрий день! Перш за все дякую, за те що ви є. Без вашого сайту важко б було куди-небудь дістатися :)
Я постійно користуюся вашою схемою, тому хочу допомогти вам її вдосконалити.

Чомусь некоректно працює пошук Від - До
Наприклад:
Від Коперника До Виговського
Пошук видає 3 прямих маршрути:
21 (46), трл-9, трл-10
і цілу купу маршрутів з пересадками. Але чому не показує прямий маршрут 114(14) :?:

Він працює коректно. Просто вул. Виговського дуже довга, і по запиту "Виговського" програма видає її середени (а саме перехрестя Виговського-Любінської), а там маршрутка 114 не проїзджає. Якщо ви уточните адресу (наприклад, "Виговського 77"), то 114-та маршрутка з'явиться в списку маршрутів!
Якщо пам'ятати назви вулиць та відносно точні номери будинків вам не зручно (як мені), то користайтесь пошуком за точками, там просто можна тикнути по ринку Південний (чи вашому будинку) і не задумуватись над точною адресою.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Гість » Суб, 18 лютого 2012, 22:03

7 нові маршрути маршруток 17,18,34, які саме.
Гість
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Гість » Суб, 18 лютого 2012, 22:08

на карті зміни не позначені, а вони досить суттєві, 34 їде до АС2, 18 тепер не їде до метро, а 17 навіть незнаю як їздить...
Гість
 

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей