Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Неточності в схемі Львова

Re: Неточності в схемі Львова (25 автобус)

Повідомлення Taras » Пон, 16 січня 2012, 17:52

25 (колишній 57) на схемі він їде по вул. Промисловій, а в реальності по вул. Б. Хмельницького і далі за маршрутом.
;)
Taras
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Rulikus » Пон, 16 січня 2012, 21:05

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ви там що взагалі подуріли чи що?
Як так можна складати маршрути повністю всього Львова ніразу неїздивши в маршрутці?????
Чому я з початку Володимира Великоко біля ЛАЗу неможу нормально добратись до АС-2, раніше без проблем.
Тепер тільки одна 9 яка їде з інтервалом 20 хв, і в неї сісти нереально, я сьогодні простоява цілу годину, щоб єлі впхатися, + її екскурсійний маршрут 50 хв, що я запізнився на 1 год на роботу, я неможу з 8 години до 9 добратися, на цей маршрут йде до двох годин.
Або добавти новий маршрут, або зменшіть інтервал між маршрутками.

Або скажіть як тепер мені по НОВОМУ добиратись, можливо я живу по старих бачиннях.
Rulikus
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Kaljann » Пон, 16 січня 2012, 23:25

Rulikus написав:Ви там що взагалі подуріли чи що?Як так можна складати маршрути повністю всього Львова ніразу неїздивши в маршрутці?????
Чому я з початку Володимира Великоко біля ЛАЗу неможу нормально добратись до АС-2, раніше без проблем.
Тепер тільки одна 9 яка їде з інтервалом 20 хв, і в неї сісти нереально, я сьогодні простоява цілу годину, щоб єлі впхатися, + її екскурсійний маршрут 50 хв, що я запізнився на 1 год на роботу, я неможу з 8 години до 9 добратися, на цей маршрут йде до двох годин.
Або добавти новий маршрут, або зменшіть інтервал між маршрутками.Або скажіть як тепер мені по НОВОМУ добиратись, можливо я живу по старих бачиннях.


Якщо у Вас по екрану не стрибають букви, то _МИ_ не подуріли.
Їхати з пересадкою 3а-1а, взявши трансферний квиток пересадка безкоштовна. На даний момент їздять часто. (до 10 хв).
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення rostvor » Вів, 17 січня 2012, 11:29

Чому пошук транспорту за адресою не можна вводити українською мовою... в полі після слово ДО...
rostvor
 
Повідомлення: 1
З нами з: Вів, 17 січня 2012, 11:28

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення sergrit » Вів, 17 січня 2012, 18:35

Список нових автобусних маршрутів (оновлено 17.01.2012) з номерами колишніх маршрутів
http://dailylviv.com/?page=transport...age=marshrutky
sergrit
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 16 грудня 2011, 17:47

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Kaljann » Вів, 17 січня 2012, 19:46

Wit написав:35-й вже давно не їде через Київську, а ви вперто показуєте неправильну інфу. Взагалі у вас є відповідальний за інформацію про зміну маршрутів?

Ми показуємо ЛИШЕ офіційну інформацію. Якщо маршрут їздить не так то це самоуправство водіїв. ми не можемо слідкувати за кожним шофером.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Оксана » Вів, 17 січня 2012, 23:18

Kaljann написав:
Wit написав:35-й вже давно не їде через Київську, а ви вперто показуєте неправильну інфу. Взагалі у вас є відповідальний за інформацію про зміну маршрутів?

Ми показуємо ЛИШЕ офіційну інформацію. Якщо маршрут їздить не так то це самоуправство водіїв. ми не можемо слідкувати за кожним шофером.


А звідки ви берете ОФІЦІЙНУ, пане Kaljann? За вашою офіційною схемою довго чекала на 4-а на пл.Галицькій.Побачила, що він поветає на кн.Романа.З обуренням спитала чому він не їздить по маршруту, а він з таким ж обуренням до тих, що складали схему відповів, що хотів б побачити як той складальник буде вивертати з Соборної таким величезним автобусом. І сказав, що жоден 4-а не їздить по пл.Галицькій. І я про це написала вам.Але Ви замість того,щоб виправляти неточності в схемі, перевіривши їх в перевізника видаляєте мої повідомлення про акцію незадоволених.
Оксана
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Kaljann » Сер, 18 січня 2012, 00:26

Оксана написав:А звідки ви берете ОФІЦІЙНУ, пане Kaljann? За вашою офіційною схемою довго чекала на 4-а на пл.Галицькій.Побачила, що він поветає на кн.Романа.З обуренням спитала чому він не їздить по маршруту, а він з таким ж обуренням до тих, що складали схему відповів, що хотів б побачити як той складальник буде вивертати з Соборної таким величезним автобусом. І сказав, що жоден 4-а не їздить по пл.Галицькій. І я про це написала вам.Але Ви замість того,щоб виправляти неточності в схемі, перевіривши їх в перевізника видаляєте мої повідомлення про акцію незадоволених.

Пані Оксана!! Офіційну інформацію ми беремо з офіційних джерел. Можливо водій буде підлаштовуватись під схему руху, а не навпаки - куда хочу туда верчу. Тим більше зупинка на Кн. Романа вже рік як заборонена. Я наприклад знаю що і 3А і 4А їздять через Галицьку, а до водіям в АТП забороняють їхати по Романа. За самоуправство водіїв ми не відповідаємо. Піар акції політичних партій ми теж не рекламуємо.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Squallman » Сер, 18 січня 2012, 08:57

30-ий маршрут в сторону Нового Львова їде по Степана Бандери, потім повертає на Михайла Вербицького і звідти на початок Коперніка, а далі по правильно по маршруту. В іншу сторону ще не пробував.
Аватар користувача
Squallman
 
Повідомлення: 11
З нами з: Пон, 12 грудня 2011, 08:46
Звідки: Львів, Україна

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення koleg84 » Сер, 18 січня 2012, 10:32

Стосовно інформації з офіційних джерел та схеми на Вашому сайті є розбіжності в маршрутах №35 та №25 (те, на що звернув увагу).

Офіційно маршрут №25 їде з вул. Липинського на вул. Б.Хмельницького. На цьому сайті зазначено, Вул. Липинського, вул. Промислова, вул. Б.Хмельницького.

Офіційний маршрут №35 мав би їхати: Вул. Горбачевського, вул. Сахарова, вул. Кн.Ольги, Вул. В. Великого, Вул. Стрийська, вул. Чмоли. На Вашому сайті зазначено: Вул. Горбачевського, вул. Сахарова, Вул. Стрийська, вул. Чмоли (І ЦЕ ЙОГО РЕАЛЬНИЙ МАРШРУТ).

Де помилка? Я користуюсь інформацією з прес-служби ЛМР (вони її беруть в УТіЗ).
koleg84
 
Повідомлення: 3
З нами з: Сер, 21 грудня 2011, 14:20

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron