Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Неточності в схемі Львова

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Kaljann » Сер, 11 січня 2012, 20:41

bilenkuyboy написав:ні не дав, та я просто не очікував, що він таке скаже, та й пішов на останні сидіння. Та й на квитках наче не пише ціни...


Тре буде покататись.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Vova » Сер, 11 січня 2012, 23:22

Kaljann написав:
Vova написав:
Kaljann написав:
Vova написав:Терміново! Велике прохання, до тих хто за цим слідкує, зясувати і точно написати схему руху маршрутки №35 !!!


Навіщо?? Вона міняє маршрут через день :)


Шо внатурі ?..., от для того і треба конкретно зясувати інформацію з цією ....ною маршруткою.


Коли з"Ясуєте відпишете, добре??


ygy.
Vova
 
Повідомлення: 3
З нами з: Сер, 11 січня 2012, 00:57

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Squallman » П'ят, 13 січня 2012, 11:07

Kaljann написав:
bilenkuyboy написав:ні не дав, та я просто не очікував, що він таке скаже, та й пішов на останні сидіння. Та й на квитках наче не пише ціни...


Тре буде покататись.


Вчора екскурсійно поїхали на Сихів (в 4а "влізтись" нереально). Водій сказав, що квиточків не видає і не має видавати (ні в одну, ні в другу сторону). Про те, чи будуть видавати сказав, що не нічого не знає. Навіщо тоді літера "а"?
Аватар користувача
Squallman
 
Повідомлення: 11
З нами з: Пон, 12 грудня 2011, 08:46
Звідки: Львів, Україна

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Ірина » Суб, 14 січня 2012, 18:45

Mike написав:Не задавайте в цій темі запитання типу "як проїхати", це можна зробити тут. Дана тема для цього не призначена.

Тема призначена для помічених вами неточностей в схемах міського транспорту Львова:

Вся транспортна схема Львова (трамвай, тролейбус, маршрутки)

Схема електротранспорту Львова (трамвай та тролейбус)

Об’їзди (вулиці міста Львова що зараз перекриті)

Також тут варто писати про нові маршрути міського транспорту, яких нема в схемі і т.д.


Доброго дня!Неточності на карті-схемі маршруту 33(70),оскільки не відмічено,що він їде попри кільце вул.Кульпарківської і т.д.
Ірина
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Oksana qwerty » Нед, 15 січня 2012, 11:12

Добрий день!
я живу в районі "Південного", працюю на Промисловій. згідно нової схеми я можу доїхати на роботу тільки №25 маршрутним таксі, коли раніше було 2 маршрути №34 і№ 57. Зранку сісти в маршрутку №25 не можливо. На зупинці по вулиці Виговського вона вже переповнена, не кажучи вже про її подальший маршрут. Інтервал руху маршруту №25 більше 20 хв. скажіть чи можна було б створити ще 1 маршрут який би їхав як колишній №34 але оминав центр???
Oksana qwerty
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Kaljann » Нед, 15 січня 2012, 15:55

Oksana qwerty написав:Добрий день!
я живу в районі "Південного", працюю на Промисловій. згідно нової схеми я можу доїхати на роботу тільки №25 маршрутним таксі, коли раніше було 2 маршрути №34 і№ 57. Зранку сісти в маршрутку №25 не можливо. На зупинці по вулиці Виговського вона вже переповнена, не кажучи вже про її подальший маршрут. Інтервал руху маршруту №25 більше 20 хв. скажіть чи можна було б створити ще 1 маршрут який би їхав як колишній №34 але оминав центр???


Є ще 114 з кінцевою на Південному.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Hermionka » Нед, 15 січня 2012, 16:06

а от питання,з якого дива трамвай 6 тепер ходить по Підвальні,а 9 по Богдана Хмельницького(Підзамче),на карті не відзначені такі зміни :cry:
Hermionka
 
Повідомлення: 1
З нами з: Нед, 15 січня 2012, 15:59

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Kaljann » Пон, 16 січня 2012, 09:24

Hermionka написав:а от питання,з якого дива трамвай 6 тепер ходить по Підвальні,а 9 по Богдана Хмельницького(Підзамче),на карті не відзначені такі зміни :cry:

Трамвай №6 ходить по Підвальній ще з літа. З того дива що ремонтували Городоцьку, і весною продовжать ремонтувати.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Оксана » Пон, 16 січня 2012, 11:49

4А їздить не через площу Галицьку, а по князя Романа. Прошу змінити це в своїй схемі
Оксана
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Wit » Пон, 16 січня 2012, 17:13

35-й вже давно не їде через Київську, а ви вперто показуєте неправильну інфу. Взагалі у вас є відповідальний за інформацію про зміну маршрутів?
Wit
 
Повідомлення: 1
З нами з: Пон, 16 січня 2012, 17:07

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron