Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Зимовий ср*копад і маршрутки

Зимовий ср*копад і маршрутки

Повідомлення jafd » Чет, 19 січня 2012, 01:37

Доброго ранку, любі фани зимового морозу, снігу й ковзанки. Всі ми знаємо, що на засніженій дорозі автобуси своїм гальмуванням створюють непогану ковзанку. І тоді як влітку можна (хоча навряд чи варто) закрити очі на те, що водіям в принципі начхати, як причалювати до зупинок і часто-густо вони спиняються посеред дороги, взимку це стає проблемою, бо пройти до автобуса ковзанку, не траснувши бебехами, не так і легко, особливо людям похилого віку. Додайте стрес, якщо ви несете з собою лаптоп, яйця, напої в скляній тарі й таке інше.

Недавно я добру годину простояв на зупинці біля кінотеатру імені Довженка, що на Сихові, просто тому, що автобуси зупинялись за добрі три метри від тротуару, а не так, щоб не треба було йти по відполірованій і слизькій дорозі. Не знаю, як кому, а мені страшнувато, до того ж, автобус — це автобус, а не екстремальний атракціон, що б там хто не говорив.

Можливо, хтось із вас хотів би накатати скаргу на недобросовісних водіїв, але не знає, яким аргументом скористатись. Ось цей аргумент, щоб довго не шукати.

Згідно з чинною постановою Кабінету міністрів «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» № 176 від 18 лютого 1997 року (лінк), пунктом 147 (п. 11), відстань від автобуса до тротуару під час зупинки не може бути більшою за 50 см.

(До слова, підпункт 14 того самого 147 пункту тієї самої постанови забороняє хамство.)
jafd
 
Повідомлення: 5
З нами з: Вів, 03 січня 2012, 10:13

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron