Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Осторожно, покращено

Осторожно, покращено

Повідомлення jafd » Вів, 03 січня 2012, 10:31

Короче, я афігєваю не тільки і не стільки від нової схеми, скільки від того, що:

1) ці ідіоти від міськзради на зупинках понаклеювали, ніштоже сумняшеся, схему всіх маршрутів підряд, замість конкретно тих, які через цю зупинку проходять
2) понаклеювали її навіть не на всіх зупинках, тож пес розбере, де тепер є зупинка — частину ж познімали, а не всі колишні зупинки демонтували
3) хтось обіцяв рух з 6:00 до 24:00 — я б хотів подивитися, як він з двома гривнями в кишені буде чекати на будь-що після 22:30. Я вчора не дочекався.
4) ще хтось обіцяв інтервал руху 10 хвилин. Хрєн там. Після 21:00 радіальні автобуси спішать в парк, гейби в водія розвільнення.
5) водії ніби зобов'язані видавати квитки, і тут теж хрєн там. Поки два рази не попросиш, не дають.

Воно, канєшно, правильно, що є типу гаряча лінія, на яку мер слізно просив дзвонити і скаржитись, інша справа, що ані електронні звернення, ані телефонні дзвінки нікого ні до чого не зобов'язують, бо в нас таке придуркувате законоудавство. А тому мене б цікавило таке:

1) кому ж насправді треба керувати теплі [s]лампові[/s] паперові скарги на роботу транспорту, щоб заходів таки було вжито.
2) на які підзаконні акти посилатись, щоб виключити отримання відписок типу «нестача палива/коштів/автобуси не докупили/у водія бєлочка». Тобто де сказано, що вони таки зобов'язані дотримуватись того, що на графіку, і що мене їх внутрішні проблеми не повинні колихати.
3) як довести, що таке явисько мало місце. Можуть же ж і відписати, що факти не підтвердились. Збирати підписи злих потенційних пасажирів? Перепиняти автобуси, що їдуть в парк, і брати у водіїв інтерв'ю, чому їм саме тепер приспічило з'їхати з маршруту? Як я доведу, що стояв замість 10 хвилин максимум цілих сорок, а то й п'ятдесят?

Взагалі, було б цікаво автоматизувати подачу скарг, десь приблизно як Рос/УкрЯма чи РосПіл це роблять.
jafd
 
Повідомлення: 5
З нами з: Вів, 03 січня 2012, 10:13

Re: Осторожно, покращено

Повідомлення jafd » Вів, 03 січня 2012, 11:00

Короче, накатав щось подібне на сайті ЛМР.

Цікаво, де дадуть відповідь швидше.
jafd
 
Повідомлення: 5
З нами з: Вів, 03 січня 2012, 10:13

Re: Осторожно, покращено

Повідомлення Mike » Вів, 03 січня 2012, 13:27

До ознайомлення:

Про скарги
Перелік маршрутів

ІМХО
1. інтернет скаргам вартість близька до нуля.
2. гаряча лінія це вже щось дієве. Але слід розуміти, що це ви дзвоните не до Садового чи ще когось з реальною владою, а до звичайного працівника міськради з зарплатою в тисячу гривень. Ваша скарга може й перетворитись в скаргу, а може й забутись відразу як ви покладете трубку.
3. Письмові скарги і звернення більш дієві. Масовий прихід на слухання невдоволених громадян - найбільш дієвий.
4. А звідки ви знаєте що маршрутки мають ходити до півночі? :) Та бабка бабці сказала. Звичайно, цей слух мабуть пустила влада, проте щоб це було власне задокументовано в загальнодоступному документів я не знаю.
Радіальні маршрути обслуговуються державним АТП. Якщо в неслухняніцсть перевізників ще можна подумати, то що держАТП зробить таке без відома міськради я сумніваюсь.
5. Від "кожні 10 хвилин" і "великі нові автобуси з низькою підлогою" зараз активно відрікаються і висловлюються "кількість машин залишилась таж".
6. Власний телефон з можливістю фотографувати та знімати відео та записувати звук має змогу зафіксувати більшість порушень. Невдоволені пасажири-свідки переважно й справді невдоволені, проте як би це краще сказати... 90% людей, які великі герої на словах і готові активно діяти - на практиці нічого не зроблять, а в тих випадках коли порушення не створює людині особистої проблеми - відсоток байдужих зашкалює за сто, хоча поспівчувати вам вони не відмовляться.
7. Для колективних звернень найкраще підходять сусіди: тут і розмова більш особиста(знаєте один одного) і проблеми приблизно тіж, оскільки живете в одному районі.
8. Найпростіше зафіксувати відхилення від маршруту. Оскільки є офіційна інформація, а маршрутів що курсують не за офіційною версією дуже багато.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Осторожно, покращено

Повідомлення jafd » Чет, 05 січня 2012, 10:57

6. Власний телефон з можливістю фотографувати та знімати відео та записувати звук має змогу зафіксувати більшість порушень.

Та хоч би телевізійна камера. Як має виглядати ролик, на якому я фіксую, що автобуса немає протягом години? Як мені потім доводити, що це не монтаж, а година саме та, про яку я говорю?
Одна справа — поставити відеореєстратор в кіоск біля зупинки, опломбувати, підписати правильними підписами, й ловити все, що повз нього проїжджає, з фіксацією часу. Інша — це стирчати в якості такого реєстратора самому, причому опісля тобі ніхто не повірить.
jafd
 
Повідомлення: 5
З нами з: Вів, 03 січня 2012, 10:13

Re: Осторожно, покращено

Повідомлення Улянка » П'ят, 13 січня 2012, 16:37

Хто може відповісти на запитання:
Як могли затвердити транспортну схему без затвердження фіксованих зупинок?
якщо я помиляюся і ці "фіксовані" зупинки існують, тоді ДЕ і ЧИМ вони ПОЗНАЧЕНІ????

наприклад, де зупинки на вул. Гінченка в напрямку (Мазепи-Гал.Перехрестя), чи на проміжку руху 41 маршрутки вул. Бандери-вул. Київська
Я втомилася воювати з водіями, які зупиняються в залежності від настрою, а не відповідно до правил дор.руху і навіть не на вимогу пасажирів..., я боюся відправити дитину до школи саму (як раніше, маршруткою), бо невідомо, куди той шалений водій завезе! Для прикладу, я просила у водія зупинитися від. повороту з Городоцької аж до перехрестя Київська-Чупринки (№41). Голосно просила....а потім голосно кричати почала :lol: Чи то може відразу мітлою по голові бити треба було?
Улянка
 
Повідомлення: 13
З нами з: П'ят, 13 січня 2012, 16:13

Re: Осторожно, покращено

Повідомлення Kaljann » П'ят, 13 січня 2012, 22:43

Улянка написав:Хто може відповісти на запитання:
Як могли затвердити транспортну схему без затвердження фіксованих зупинок?
якщо я помиляюся і ці "фіксовані" зупинки існують, тоді ДЕ і ЧИМ вони ПОЗНАЧЕНІ????


Як відписав УТіЗ зупинками займаються районні адміністрації. ЖЕКи їх мають ставити чи шо?? Невідомо...
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Осторожно, покращено

Повідомлення Улянка » Суб, 14 січня 2012, 17:49

Як відписав УТіЗ зупинками займаються районні адміністрації. ЖЕКи їх мають ставити чи шо?? Невідомо...[/quote]

Згідна, що ЖЕК, чи хто там ще з райадміністрації має повноваження поставити стовбчик чи будку на місці зупинки.
Але саму ТОЧКУ фіксованої зупинки мусила нанести на карту проектна організація, яка займалася плануванням транспортної схеми (з урахуванням всіх вимог, стосовно проектування зупинок).
Улянка
 
Повідомлення: 13
З нами з: П'ят, 13 січня 2012, 16:13

Re: Осторожно, покращено

Повідомлення jafd » Чет, 19 січня 2012, 01:23

Наказ N 21 від 15.05.95 про затвердження Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту написав: 1.3. Вибір місця розташування зупинок покладається на
підприємства міського електротранспорту і автомобільного
транспорту, які здійснюють перевезення пасажирів в даному
населеному пункті.
1.4. Питання суміщення автобусних і тролейбусних зупинок або
розташування їх у безпосередній близькості одна від одної (в тому
числі автобусних зупинок від трамвайних) вирішуються
підприємствами міського електротранспорту спільно з підприємствами
автомобільного транспорту за погодженням з відповідними місцевими
органами Державтоінспекції.
1.5. Розміщення та обладнання зупинок повинно здійснюватись
за проектом, узгодженим з Державтоінспекцією і затвердженим
виконкомом місцевої Ради народних депутатів.

Не сказано, хто має встановлювати стовпчики, але чітко вказано, хто знає й вирішує, де вони повинні стояти.
jafd
 
Повідомлення: 5
З нами з: Вів, 03 січня 2012, 10:13

Re: Осторожно, покращено

Повідомлення Улянка » Пон, 23 січня 2012, 20:50

Ну, з зупинками я вже зрозуміла.... прийдеться ласти купити, щоб випливати з баюр при дорозі, в які нас висаджують водії :)

Може ще хтось підкаже - як планувався рух трансферних маршрутів 1А і 2А. Я таки хочу ними користуватися і платити 2 грн. за щоденний проїзд!
18 числа я чомусь подумала, що транспортна схема налагодилася і черговий раз вирушила в подорож з роботи "цивілізованим" маршрутом (
На 2А я таки колись потрапила, доїхала до пл. Галицької, простояла там 40 хв. в очікуванні 1А, примерзла до землі ,втратила надію, а тоді сіла на маршрутку №1, яка ПОВНІСТЮ дублює маршрут 1А, їздить кожних 10 хв.(приблизно) АЛЕ!!!!!! Трансферний квиточок там, звичайно ж , не діє і дорога знову обійшлася мені в 4 грн.
Улянка
 
Повідомлення: 13
З нами з: П'ят, 13 січня 2012, 16:13

Re: Осторожно, покращено

Повідомлення Kaljann » Пон, 23 січня 2012, 22:24

Улянка написав:Ну, з зупинками я вже зрозуміла.... прийдеться ласти купити, щоб випливати з баюр при дорозі, в які нас висаджують водії :)
Може ще хтось підкаже - як планувався рух трансферних маршрутів 1А і 2А. Я таки хочу ними користуватися і платити 2 грн. за щоденний проїзд!
18 числа я чомусь подумала, що транспортна схема налагодилася і черговий раз вирушила в подорож з роботи "цивілізованим" маршрутом (
На 2А я таки колись потрапила, доїхала до пл. Галицької, простояла там 40 хв. в очікуванні 1А, примерзла до землі ,втратила надію, а тоді сіла на маршрутку №1, яка ПОВНІСТЮ дублює маршрут 1А, їздить кожних 10 хв.(приблизно) АЛЕ!!!!!! Трансферний квиточок там, звичайно ж , не діє і дорога знову обійшлася мені в 4 грн.

Як відписала людина з АТП-1: "Маршрути без букви А це тимчасове підсилення маршруту на правах суборенди через брак машин у АТП-1. Трансферний квиток ДІЄ!!!"
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей

cron