Сторінка 1 з 2

робота інтерактивної карти

ПовідомленняДодано: Вів, 06 грудня 2011, 14:04
володумур
на карті http://marshrutky.com.ua/lviv/new.php працює пошук за точками – ставиться точка в одному місці і точка в іншому, а карта пропонує маршрути, які їдуть через ці точки або поблизу них.

питання: наскільки далеко може бути це "поблизу"? скільки метрів пішого проходу до маршруту система вважає нормальною відстанню?

Re: робота інтерактивної карти

ПовідомленняДодано: Вів, 06 грудня 2011, 17:48
Mike
500 метрів. Це стосується усіх карт.

Скоріше за все в майбутньому зроблю, щоб цю відстань міг вибирати користувач, але не буду нічого обіцяти на рахунок коли.

Re: робота інтерактивної карти

ПовідомленняДодано: Сер, 07 грудня 2011, 10:25
Рома
Доброго дня. Хочу запитати,чи буде розроблена мобільна версія карти?
Тобто, щоб можна було скачати всю ту карту на телефон (Android, WindowsMobile), і в любий момент часу переглянути куди і чим їхати... не під'єднуючись до дорогого мобільного інтернету і не шукаючи безплатний Wi-Fi.
Дякую.

Re: робота інтерактивної карти

ПовідомленняДодано: Сер, 07 грудня 2011, 11:22
Mike
Розумієте, писати програми під мобільні платформи справа не дуже вдячна. Самих то платформ є доволі велика кількість, та й всередині одного сімейства часто доволі великі розбіжності(як у різних версій телефонів Нокія). Тому получається потрібно писати не одну, а море версій програм. Для кожної з версій треба:
    - вміти розробляти програми під дану конкретну платформу(подібних навиків я переважно не маю :) );
    - власне розробити;
    - добре протестувати програму на відповідних мобільних пристроях (а для цього ще треба мати в своїх руках усі ці самі пристрої!);

Не слід також забувати, що й сам перелік платформ часто змінюється. Названого вами Андроїду не так давно взагалі не існувало, зараз він доволі популярний, проте що буде завтра? Зараз появляються різноманітні нетбуки, планшети і т.д., які явно займуть значну долю ринку...
Одним словом, мені здається це море моєї роботи(а себто часу, який я міг би потратити на щось краще й потрібніше) в нікуди.

Проте не все так погано, якщо сам ринок мобільних пристроїв передбачити важко, то цілком очевидно що:
    - усі мобільні платформи старатимуться максимально підтримувати інтернет стандарти і будуть постійно вдосконалюватись в цьому плані;
    - ціна і якість інтернету буде тільки покращуватися.

Відносно дешевий мобільний інет у нас є уже. Дану схему можна відкрити на великій кількості сучасних мобільних платформ. Якщо у вас не йде вона на Андроїді, обновіть ваш Flash, це ж стосується інших платформ.

Якщо схема чомусь не відображається, виникають якісь проблеми з дизайном і т.д. - пишіть, я постараюсь виправити і підлаштувати подібні проблеми під вашу платформу.

Re: робота інтерактивної карти

ПовідомленняДодано: П'ят, 09 грудня 2011, 13:47
Oleh
Нажаль вашої @адреси не знайшов на сайті, тому пишу сюди:

Я автор сайту http://lvivtransit.appspot.com. Хочу запитати чи є у вас API на сайті і чи взагалі плануєте його робити?
Я можу зробити програму для Android та iOS ( як волонтер, тобто бесплатно ), також хочу запропонувати вам співпрацю, можливо разом ми зможемо значно покращити наші сервіси ).

Що скажите?

Re: робота інтерактивної карти

ПовідомленняДодано: П'ят, 09 грудня 2011, 14:53
Mike
Oleh написав:Що скажите?

Адреса не так давно висіла... Забрав коли тиждень тому добавив форум. В приват треба було.

eMail: mgpdreams@gmail.com
Skype: whatgonehappen

Мені здається краще в скайпі якось увечері поговорити.

Re: робота інтерактивної карти

ПовідомленняДодано: П'ят, 09 грудня 2011, 14:59
Oleh
Mike написав:Мені здається краще в скайпі якось увечері поговорити.

домовились ;)

Re: робота інтерактивної карти

ПовідомленняДодано: Вів, 03 січня 2012, 10:09
Володимир
на рахунок мобільних платформ - я не думаю що Android найближчим часом втратить популярність. Тим більш велика доля планшетів працює теж на ньому ;)
Я думаю якби ви зробили додаток на Android та iOS то моглиб навіть трохи заробити на цьому. Особисто я б віддав би 5-10 грн за таку програмку. Тим більше якщо туди запхати схему не тільки Львівських маршуток, а й з інших міст

Re: робота інтерактивної карти

ПовідомленняДодано: Вів, 03 січня 2012, 12:02
sergrit
Володимир написав:на рахунок мобільних платформ - я не думаю що Android найближчим часом втратить популярність. Тим більш велика доля планшетів працює теж на ньому ;)
Я думаю якби ви зробили додаток на Android та iOS то моглиб навіть трохи заробити на цьому. Особисто я б віддав би 5-10 грн за таку програмку. Тим більше якщо туди запхати схему не тільки Львівських маршуток, а й з інших міст

Підтримую, для Андроїда це було би СУПЕР!

Re: робота інтерактивної карти

ПовідомленняДодано: Чет, 12 січня 2012, 12:08
Oleh
Кому цікаво, написав програмку на Android https://market.android.com/details?id=com.bossly.lviv.transit. Поки що показує маршрути списком, проте працює оффлайн :) Інтернет використовує тільки для оновлення схеми. При першому запуску буде треба інтернет, щоб загрузити початкові дані, далі можна користуватися без інтернету.
Оновлення будуть. Постараюся добавити карту :)