Сторінка 1 з 3

З Грінченка на Личаківську нічого не їде?

ПовідомленняДодано: Нед, 25 грудня 2011, 15:07
О71
З вул. Грінченка на Личаківську не їде жодна Маршутка

Re: З Грінченка на Личаківську нічого не їде?

ПовідомленняДодано: Нед, 25 грудня 2011, 20:05
Біда та й годі
Надзвичайно непропрацьована та недообдумана схема руху! якщо я не мала жодних проблем з тим, щоб швидко добратись на роботу, то тепер буду витрачати на пів ,а той годину більше кожного дня. , адже треба з одного маршруту переходити на інший, а це втрата часу( :evil: хочеться використати нецензурну лексику :evil:

Re: З Грінченка на Личаківську нічого не їде?

ПовідомленняДодано: Нед, 25 грудня 2011, 21:06
Галина
По вулиці Гетьмана Мазепи від зупинки Поліклініка їде лише маршрутка на вокзал, в Рясне та в Рудно. Як можна було такий великий житловий мікрорайон не забезпечити транспортом? Чи коли поламається тролейбус - треба бігти на Лінкольна, щоб там на якусь маршрутку сісти? До того ж тут знаходиться ринок, і люди сюди їздять з різних кінців, а тепер, як їм добиратись? Я усім співчуваю, з нового року буде не весело. З Новим роком і Різдвом Христовим!

Re: З Грінченка на Личаківську нічого не їде?

ПовідомленняДодано: Нед, 25 грудня 2011, 22:15
Mike
Не подобається - пишіть скарги в міськраду, ходіть на громадські слухання, ставайте частиною громадського суспільства. Це займе значно менше часу, ніж кожного дня по лишні пів години.
Вас також з святом ;)

Re: з пасічної на Липинського чим добратись?

ПовідомленняДодано: Пон, 02 січня 2012, 17:07
леся
:oops: чим був поганим маршрут №30 ? і чим його замінили?

з Тракту Глинянського до Оперного нічого не їде?

ПовідомленняДодано: Пон, 02 січня 2012, 17:19
Оксана
Чому познімали всі маршрути котрими можна було добратися без пересадки в любий район Львоа, зокрема 88маршрут? І чи буде ще зустріч з лбдиною котра розробляла ці схеми?

Re: З Грінченка на Личаківську нічого не їде?

ПовідомленняДодано: Пон, 02 січня 2012, 17:56
sergrit
Mike написав:Не подобається - пишіть скарги в міськраду, ходіть на громадські слухання, ставайте частиною громадського суспільства. Це займе значно менше часу, ніж кожного дня по лишні пів години.
Вас також з святом ;)


З Грінченка №19 в кінець Личаківської їде (кінцева трамваю №2).

Re: з Тракту Глинянського до Оперного нічого не їде?

ПовідомленняДодано: Пон, 02 січня 2012, 18:19
Mike
Оксана написав:Чому познімали всі маршрути котрими можна було добратися без пересадки в любий район Львоа, зокрема 88маршрут? І чи буде ще зустріч з лбдиною котра розробляла ці схеми?

88й залишається стаючи 288м.

Зустрічі будуть. Звернення жителів міста приймають кожного дня. Як і будуть зміни в маршрутах. Нову транспортну систему Львова зараз тестують, з 1 лютого на основі результатів цього тестування будуть покращувати.
Якщо вирішите повідомляти міськраду про свою думку - не забувайте що ключове питання - масовість! А скоріш за все ваші сусіди мають ті ж проблеми що й ви.

Re: З Грінченка на Личаківську нічого не їде?

ПовідомленняДодано: П'ят, 13 січня 2012, 10:18
Юлія
Шановна адміністрація форуму! З усією повагою до Вас повідомляю, що з вулиці Гетьмана Мазепи (топольна-балатон) немає жодної прямої маршрутки на Личаківську до церкви Петра і Павла, хоча раніше їх ходило аж три (36а, 96, 64 та 30). Доводиться їхати спочатку 13 тролейбусом, потім від готелю Львів йти до ринку Добробут і там сідати на трамвай, але це займає дуже багато часу! Можна пустити хоча б одну маршрутку, яка буде проїжджати по всій вулиці Мазепи та по усій Личаківській, щоб людям було зручно добиратись! Сподіваюсь на Ваше розуміння! Дякую!!!!

Re: З Грінченка на Личаківську нічого не їде?

ПовідомленняДодано: П'ят, 13 січня 2012, 11:47
natalina
стосовно доїзду на Личаківську-це проблема,тому що туди кожного ранку їздять як студенти,які навчаються в ЛНМУ,так і пенсіонери і пацієнти обласної клінічної лікарні,величезна структура яка приймає тисячі людей і тепер мешканці Грінченка від неї відрізані,хоча і в той час коли були і 96 і 30 вони завжди були переповнені вже з кінцевої

Буду вдячна,якщо підкажете куди можна зателефонувати або відправити електронного листа і поскаржитись на відсутність маршрутки на Личаківську,тому що внаслідок зайнятості не маю змоги самостійно піти в міськраду)