Сторінка 1 з 2

ЗУСТРІЧ З ЗАПРОВАДЖУВАЧАМИ НОВОЇ СХЕМИ

ПовідомленняДодано: Сер, 21 грудня 2011, 01:15
Mike
У середу, 21 грудня, о 18.00 год у приміщенні СШ № 98 (вул. Трильовського, 12) відбудеться зустріч мешканців Сихівського району з посадовцями. Темою обговорення буде транспортна система м. Львова. У зустрічі візьмуть участь в. о. голови Сихівської районної адміністрації Павло Крупський та заступник начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Андрій Білоус.

Нагадаємо, у Львові уже проведено 11тематичних зустрічей, під час яких обговорили питання освіти, медицини, транспорту, житлово-комунальної сфери.

Якщо ви маєте претензії до нової схеми - приходьте і вискажіть це в очі тих хто запроваджує ці зміни.

Re: ЗУСТРІЧ З ЗАПРОВАДЖУВАЧАМИ НОВОЇ СХЕМИ

ПовідомленняДодано: Сер, 21 грудня 2011, 14:31
пасажир 25-го
зараз існує 25 маршрут. Прекрасний хордовий маршрут. Через центр не іде. Авіаремонтний завод, військова частина, самбірські, стрийські електрички – Південний, автобусний, Шувар, Сихів. Завжди заповнені маршрутки. З 1-го січня його не буде. Тобто ст.Скнилів, вул.Авіаційна повністю зігноровані. До найближчої маршрутки 15 хв. ходьби - або через колії до Городоцької (перехід через колії небезпечно і міліція штрафує) або 15 хв. до магазину Мотор. А люди, буває з сумками (їдуть з базарів Південний, Шувар). Це не покращання, а знущання. Можна і на Приміський, звичайно, а потім вертатись в сторону Сихова, заповнюючи тамтешні маршрути. Для вирішення штучно створеної розробниками проблеми ст.Скнилів пропоную невелику зміну нової схеми. А саме новий 14 маршрут пустити не на Збиральну, а до ст.Скнилів. Зміни невеликі, а ефект відчутній і Велика подяка від пасажирів бувшого 25 маршруту

Re: ЗУСТРІЧ З ЗАПРОВАДЖУВАЧАМИ НОВОЇ СХЕМИ

ПовідомленняДодано: Сер, 21 грудня 2011, 16:45
777
Прошу Вас звернути увагу на мешканців вул. Дорога Кривчицька. За новою схемою жоден маршрут не проходить в напрямку центру, чи хоча би до Галицького ринку. Ті маршрути що проходять по вул. Тракт Глинянський, в жодному разі не вирішують проблеми сполучення.

Re: ЗУСТРІЧ З ЗАПРОВАДЖУВАЧАМИ НОВОЇ СХЕМИ

ПовідомленняДодано: Сер, 21 грудня 2011, 16:47
Гість
777 написав:Прошу Вас звернути увагу на мешканців вул. Дорога Кривчицька. За новою схемою жоден маршрут не проходить в напрямку центру, чи хоча би до Галицького ринку. Ті маршрути що проходять по вул. Тракт Глинянський, в жодному разі не вирішують проблеми сполучення. Величезна потреба у маршруті, що проходитиме саме по вул. Дорога Кривчицька. Сподіваюся на ваше розуміння
Дякую

Re: ЗУСТРІЧ З ЗАПРОВАДЖУВАЧАМИ НОВОЇ СХЕМИ

ПовідомленняДодано: Сер, 21 грудня 2011, 22:21
corazon
777 написав:Прошу Вас звернути увагу на мешканців вул. Дорога Кривчицька. За новою схемою жоден маршрут не проходить в напрямку центру, чи хоча би до Галицького ринку. Ті маршрути що проходять по вул. Тракт Глинянський, в жодному разі не вирішують проблеми сполучення.

http://www.city-adm.lviv.ua/news/transp ... krivchicka
Маршрут 18 буде їхати саме по вул. Дорога Кривчицька, і їде до центру (площа Петрушевича, початок Зеленої), тобто майже до Галицького базару.

Re: ЗУСТРІЧ З ЗАПРОВАДЖУВАЧАМИ НОВОЇ СХЕМИ

ПовідомленняДодано: Чет, 22 грудня 2011, 00:00
Петро
З Левандівки, з Суботівської в центр зараз їде 5 маршруток(15, 40, 72, 91, 53) і ще з Широкої - 75 і 56. Зранку добратися на роботу проблематично, не кажучи вже про повернення з роботи. По новій схемі з Суботівської залишається в центр тільки 1 маршрут, тепер 40. А по Шевченка взагалі 1 маршрут з Білогорщі - це ж найкоротший шлях з Левандівки до церкви Анни! В мене питання в проектантів - що Вас спонукало/. чи чим Ви думали, коли готували для мешканців Левандівки(та і не тільки) такий транспортний колапс? Тоді ініціюйте облаштування велосипедних доріжок...
З повагою!...

Re: ЗУСТРІЧ З ЗАПРОВАДЖУВАЧАМИ НОВОЇ СХЕМИ

ПовідомленняДодано: Чет, 22 грудня 2011, 11:00
Kaljann
Петро написав:З Левандівки, з Суботівської в центр зараз їде 5 маршруток(15, 40, 72, 91, 53) і ще з Широкої - 75 і 56. Зранку добратися на роботу проблематично, не кажучи вже про повернення з роботи. По новій схемі з Суботівської залишається в центр тільки 1 маршрут, тепер 40. А по Шевченка взагалі 1 маршрут з Білогорщі - це ж найкоротший шлях з Левандівки до церкви Анни! В мене питання в проектантів - що Вас спонукало/. чи чим Ви думали, коли готували для мешканців Левандівки(та і не тільки) такий транспортний колапс? Тоді ініціюйте облаштування велосипедних доріжок...
З повагою!...


Вчора оприлюднили внесені в схему зміни, там на Левандівку, завдяки активній участі мешканців додали ще 3 маршрутки. На схему ми їх ше не встигли нанести, проте найближчим часом зробимо. Це такі маршрути: 17, 18 (кол 32), 22, ну і 34 перенесли з Шевченка на Городоцьку.
На рахунок питання до проектантів Вам сюди

Re: ЗУСТРІЧ З ЗАПРОВАДЖУВАЧАМИ НОВОЇ СХЕМИ

ПовідомленняДодано: Пон, 02 січня 2012, 09:38
Львів янка
Я мешкаю на Сихові по вулиці Кавалерідзе. Нововведення мені страшенно не подобаються!!! Через мою вулицю раніше їздило купа маршруток до перехрестя Стрийська-Наукова, Податкової. А тепер потрібно іти на вулицю Сихівську, щоб хоч на щось сісти. А 1 січня......жах..... Маршрутки повинні були їздити безкоштовно, а вийшло, що вони взагалі не їздили. Від Ашану довелось добиратись до перехрестя заміською маршруткою, а від нього... я думала взагалі нічого не приїде!!! Було дуже багато людей і більшість лапали taxi просто на зупинці. А таксішники з цього так користувались! Тоді НАРЕШТІ приїхав 40 і я ледве туди влізла!!!!! Це просто жах!!!

Re: ЗУСТРІЧ З ЗАПРОВАДЖУВАЧАМИ НОВОЇ СХЕМИ

ПовідомленняДодано: Пон, 02 січня 2012, 23:19
Василь
За ради Бога поверніть маршрути 21і 45 по вул.Вітовського

Re: ЗУСТРІЧ З ЗАПРОВАДЖУВАЧАМИ НОВОЇ СХЕМИ

ПовідомленняДодано: Вів, 03 січня 2012, 01:53
Kaljann
Василь написав:За ради Бога поверніть маршрути 21і 45 по вул.Вітовського

Завтра з пар прийду, і поверну.