Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Гість » Нед, 08 січня 2012, 22:21

Morientes написав:Як житель вул. Наукової повністю задоволений нововведеннями !
Абсолютно логічно було зняти маршрутки 1 і 10 при продовженому тролейбусі №2 до ювелірного заводу.
Тепер є маршрутка 11 на Рясне 2 , Маршрутка 27 до податкової та Нового Львова, і найголовніше для мене маршрутка №51 яка йде аж на Галицбке Перехрестя і не так як колись 22 до 21 години максимум. Єдиний мінус - нема нічо на Підзамче (кол. 90) але то можна перетерпіти... тобто тепер з Наукової можна добратися практично в будь який район міста без пересадок!

Дуже хочеться взнати реальний графік, а не тільки схему (особливо вечірній ) кожного маршруту!



І як ти з Наукової на початок Стуса, наприклад, зарах доберешся ? Раніше 90--2 був? Фігня ця нова схема, стара 20 років встановлювалася, а тут безмозглі студіки рішили все до основания. Зметуть це все нафіг.
Гість
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Ірина » Пон, 09 січня 2012, 14:45

Була дуже зручна 91-ша маршрутка,якою я добиралася з Петлюри на Винниченка. Тепер мушу або від Пошти йти пішки через весь центр, або пересідати на трамвай 2 і платити більше. Чому не можна було її пустити по вул. Франка і Підвальній?
Ірина
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення merstax » Пон, 09 січня 2012, 18:10

Чи може хтось відповісти, чим доїхати з Шевченка (Янівське кладовище) до Патона (Монада)

Дякую.
merstax
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Manana » Пон, 09 січня 2012, 23:45

Ірина написав:Була дуже зручна 91-ша маршрутка,якою я добиралася з Петлюри на Винниченка. Тепер мушу або від Пошти йти пішки через весь центр, або пересідати на трамвай 2 і платити більше. Чому не можна було її пустити по вул. Франка і Підвальній?

91 залишили, тепер вона 43
Manana
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Squallman » Вів, 10 січня 2012, 10:08

merstax написав:Чи може хтось відповісти, чим доїхати з Шевченка (Янівське кладовище) до Патона (Монада)

Дякую.


Як варіант їхати на 6А до церкви Анни, а там пересідати на 2А, скориставшись трансферним квитком і виходити на зупинці "Скнилів" на Городоцькій і пішки проходити до Патона (найдешевший, якщо правда "влізтись" в 6А поблизу Янівського).
Аватар користувача
Squallman
 
Повідомлення: 11
З нами з: Пон, 12 грудня 2011, 08:46
Звідки: Львів, Україна

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення gruzuk » Вів, 10 січня 2012, 10:52

Народ то треба шось робити з тою так званою - "європейською системою транспорту" :D, не знаю шо то за ідіот чи "професіонал" її розробляв!!!! наприклад з Рясне на Варшавську до Арсену тепер нічим не заїдеш!!!! як я студент акадамії друкарства маю заїхати??? просто нема слів!!!!!!!!!
требе перекривати дорогі!!
gruzuk
 
Повідомлення: 3
З нами з: Вів, 10 січня 2012, 10:44

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Діана » Вів, 10 січня 2012, 11:51

Був ідеальний старий маршрут за № 72 (вул.М.Печери-вул.Суботівська -в обидві сторони через вул.Личаківську ) - усі студенти, учні гімназії (зокрема Правничої) з обох кінцевих зупинок вдало та зручно добирались до своїх навчальних закладів. Зараз діти позбавленні такої можливості. Прошу нам батькам, студентам та учням ДОПОМОГТИ - розробіть маршрут згідно якого ми могли б добратись з вул.Городоцької (через Личаківську) до вул.М.Печери. Хочу зауважити, що жодного маршрутного транспорту немає через вул.Личаківську до вул.Медової Печери. Якщо не можливо відновити маршрут по старому маршруту за № 72 (вул.М.Печери-вул.Суботівська -в обидві сторони через вул.Личаківську ) то змінити маршрут зараз діючого маршрутного транспортного засобу за №15. Даний автобус (№15) їде з вул.М.Печери -по вул.Личаківський -до Прим.Вокзалу, а от назад (в зворотньому напрямку) чомусь через вул.Зелену до вул.М.Печери (ЗАУВАЖТЕ:через вул.Зелену до вул.М.Печери їдуть три маршрутні транспортні засоби, а саме : №44, №24, №15). ПРОСИМО ВАС ПЕРЕГЛЯНУТИ НАШУ ПРОПОЗИЦІЮ І ВЗЯТИ ЦЕ ДОУВАГИ ТА ЗМІНИТИ МАРШРУТ ЗА № 15 АБО ЗАПРОВАДИТИ ІНШИЙ МАРШРУТ, ЯКИЙ БУДЕ МАТИ НАПРЯМОК ЧЕРЕЗ ВУЛ.ЛИЧАКІВСЬКУ В ОБИДВІ СТОРОНИ !.. Дякуюємо, батьки, студенти та учні - жителі вул.М.Печери....
Діана
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Соня » Вів, 10 січня 2012, 12:22

Я ПРОПОНУЮ І НАГОЛОШУЮ добавити або змінити напрям маршрутів з пункту А в пункт Б !!!Наприклад з Левандівки (сяйво) на кн. ольги (карпатбуд), чупринки, стрийська (ашан), кульпраківська (кінескоп), топольна як не їздило нічого так і не їздить, пересідати на дві три маршрутки або йти ще 1 км. до місця призначення вже ой як надоїло!!! Прийміть цю ПРОПОЗИЦІЮ до уваги!!! Дкую!!!!!!
Соня
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Романна » Вів, 10 січня 2012, 12:28

До зміни схеми руху транспорту був 18 маршрут, рух за яким з Залізничного вокзалу був по вул Кульпарківській..
Зараз до Залізничного вокзалу рух по вул Городоцькій дублюють два маршрути 32 та 10. По вул Кульпарківській жодного.маршруту з Залізничного вокзалу не має. Прохання розглянути можливість введення маршруту з Залізничного вокзалу, який би передбачав рух по вул Кульпарківській
Романна
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Христина » Вів, 10 січня 2012, 13:43

В мене особисто враження що цю так звану "нову транспортну систему" нам складали не представники європейських країн, а мяко кажучи якісь аборигени...От скажімо я проживаю в Винниках в районі вулиці Забави. До вулиці Галицької, що в тих таки Винниках раніше добиралася в 36а чи йшла на Ломоносова на маршрутку 75. Після введення цієї супер транспортної реформи, яка б по суті мала створити такі зручності для пасажирів, які раніше їм і не снилися...ми отримали власне повне Г****. Тепер на Забаву їздить (якщо це можна так назвати) маршрут 36, з інтервалом руху 1 раз в 40 хв. в кращому випадку, в гіршому їх потрібно чекати 1,5 години. Питаємося водіїв чому "така активність" нам відповідають що на рейсі лише ДВІ маршрутки!!!!...СКАЖІТЬ МЕНІ БУДЬ ДЛАСКА ЯК НАМ ДОБИРАТИСЯ НА РОБОТУ,НАВЧАННЯ?????...ДО ВУЛИЦІ ГАЛИЦЬКОЇ ВІД ЗАБАВИ БІЛЬШЕ 4,5 КМ. ЯК ВИ ВВАЖАЄТЕ ЦЕ ПО ЄВРОПЕЙСЬКИ ІТИ ПІШКОМ 4,5 КМ ЩЕ Й ПІД ГОРУ,ПОТІМ 3 РАЗИ РОБИТИ ПЕРЕСАДКИ???А ЯК БУТИ З АЛИМИ ДІТЬМИ ШКОЛЯРАМИ ЯКИХ В НАС ДУЖЕ БАГАТО???...Мало того вони вже в 20.00 зїжджають з рейсів, і взагалі таке враження що вони роблять нам ведмежу послугу, бо тільки чуєш від них погрози що вони взагалі скоро перестануть сюди їздити.
Якщо перевізнику цей маршрут не вигідний де інтервал руху 10 хв то скажіть будь - ласка невже не можна принаймні скласти нормальний графік інтервалів руху де чітко вказано час відправлення від кінцевих зупинок, початок та кінець руху і його дотримуватися, щоб люди могли собі спланувати як їм добиратися, а не чекати "з моря погоди" і думати чи буде маршрут чи ні.
Ще як варіант по Винниках курсує маршрут 40 (колишній 7а). З ним теж було мороки бо то вони їхали до моста, потім на кінцеву 75, а тепер її пустили на кінцеву колишньої маршрутки 36 на Кільцеву. Невже там більше живе людей ніж на Забаві???Чому не можна було щоб 40 їхала на кінцеву 75 туди вже хоч теж потрібно довго чалапати проте всетаки краще.
НЕЗНАЮ КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ. ВСЮДИ ТІЛЬКИ МИЛО ВИБАЧАЮТЬСЯ І ГОВОРЯТЬ ЩО ВСЕ ВРАХУЮТЬ. АЛЕ СКІЛЬКИ ЩЕ ПОТРІБНО ЛЮДЯМ ТЕРПІТИ ТАКЕ ХАМСВТО ЗБОКУ ТИХ ЯКІ ПРИБРАЛИ ДО СВОЇХ РУК ВЛАДУ І НЕВПИННО ЗНУЩАЮТЬСЯ НАД ЛЮДЬМИ??? І НЕ ПОТРІБНО ГОВОРИТИ ТУТ ПРО ЯКІСЬ ЗБОРИ. ЛЮДИ ЗБИРАЛИ ПІДПИСИ ЦЕ НЕ ДОПОМОГЛО!
Христина
 

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron