Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Freeman » Чет, 05 січня 2012, 22:07

А от маршрут 1002,його ніби то поставили,а от маршруток на ньому або взагалі нема або курсує одна на 1,5-2 год. Я простояв більше 1год. на кільці Городоцької і так і не побачив жодної маршрутки ні в одну ні в іншу сторони((
Freeman
 
Повідомлення: 1
З нами з: Чет, 05 січня 2012, 22:02

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Mike » П'ят, 06 січня 2012, 10:52

Freeman написав:А от маршрут 1002,його ніби то поставили,а от маршруток на ньому або взагалі нема або курсує одна на 1,5-2 год. Я простояв більше 1год. на кільці Городоцької і так і не побачив жодної маршрутки ні в одну ні в іншу сторони((

Скоріш за все там і їздить одна машина, пасажиропотік то навряд чи зашкалює... Але що за 2 години видно не було ні в одну сторону - це вже дивно.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Настя » П'ят, 06 січня 2012, 13:04

Моя пропозиція продовжити маршрут №29, щоб можна було хоча б трошки ближче до Оперного доїхати, а не 20 хв топати! І до вокзалу доїжджати, так як їздив 88 маршрут, чим він був поганий!?
Настя
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Yanusyk » П'ят, 06 січня 2012, 15:14

Вулиця Шевченка (початок) мало сполучена з великими супермаркетами. Дуже незручно, затарившись по повній, з пакетами в руках робити пересадки. Раніше був хоч маршрут 71, що курсував від газзаводу до Ашану. Зараз немає практично нічого :(
Yanusyk
 
Повідомлення: 1
З нами з: П'ят, 06 січня 2012, 15:10

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Степан Петрович » Суб, 07 січня 2012, 12:46

Пропозиція: зняти 29 - ий та повернути бувший 88 - ий. Тому що грошей у людей в 2 рази більше не зявилось, а витрачати на дорогу потрібно в 2 рази більше!
Степан Петрович
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Роман 7 » Нед, 08 січня 2012, 02:02

Доброго…. В мене питання чому №13 (бувший №23) почав їздити по Луганській ??? Раніше їздив по Навроцького !!! проїздом біля 8-лікарні . Наприклад водій 13 маршруту говорить погана дорога на початку Навроцького, це не відповідь для мене по новій схемі додатково почав їздити №27 по Навроцького чомусь не їде по Луганській як №13.
Пропозиція вернути №13 проїздом по вулиці Навроцького.
Роман 7
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення 25 маршрут » Нед, 08 січня 2012, 10:27

А скажіть будь-ласка, як з вулиці Авіаційної добратися в будь-яку частину міста.З 11 січня починається школа чим нашим дітям добиратись до школи(68,60)садочка?Раніше ми добирались 25 маршрутом.Маленькі діти 25-30 хв.пішки не підуть.Щоб попасти до школи на 8.30 ми виходили з дому 7.50,що нам робити ?????Також цим маршрутом добирались до станції Скнилів, військового містечка, військової частини, авіаційно-ремонтного завод і т.д. Пропозиція - продовжити маршрут тролейбуса №3 до станції Скнилів, тим самим з'єднавши станцію з автовокзалом. Фінансових затрат для цього не потрібно. Або відновити чи зробити заміну колишньому маршруту №25.Тим паче, від водіїв я знаю, в що 25 збитковим маршрутом ніколи не був, а швидше навпаки! Навіщо було потрібно його переносити - не розумію.
25 маршрут
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Morientes » Нед, 08 січня 2012, 11:12

Як житель вул. Наукової повністю задоволений нововведеннями !
Абсолютно логічно було зняти маршрутки 1 і 10 при продовженому тролейбусі №2 до ювелірного заводу.
Тепер є маршрутка 11 на Рясне 2 , Маршрутка 27 до податкової та Нового Львова, і найголовніше для мене маршрутка №51 яка йде аж на Галицбке Перехрестя і не так як колись 22 до 21 години максимум. Єдиний мінус - нема нічо на Підзамче (кол. 90) але то можна перетерпіти... тобто тепер з Наукової можна добратися практично в будь який район міста без пересадок!

Дуже хочеться взнати реальний графік, а не тільки схему (особливо вечірній ) кожного маршруту!
Morientes
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення житель » Нед, 08 січня 2012, 11:38

Поверніть будьласка 88 маршрут на вул. Тракт Глинянський !!!!
житель
 

Re: Книга скарг і пропозицій по новій схемі руху

Повідомлення Kaljann » Нед, 08 січня 2012, 14:07

житель написав:Поверніть будьласка 88 маршрут на вул. Тракт Глинянський !!!!

завтра з пар прийду і поверну.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron