Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Яким маршрутом можна проїхати

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Тeofil » П'ят, 23 грудня 2011, 18:28

Гість написав:Я живу у Вииниках, (район вулиці Ломоносова, Забава), а тепер виходить нам ходити по 1,5-2 кілометри щоб сісти на маршрутку щоб добратись на роботи. НАЗИВАЄТЬСЯ ІДЕМ ДО ЦИВІЛІЗАЦІЇ!!!!!!!!!!!


А я ще далі - на радгоспі :cry:
За кінцеву нового 36 ще невідомо де буде - чи "Винничанка" чи "Даринка" чи кінець вулиці Забава.

Як кажуть водії навіть зараз кінцева 36А записана по документах біля "Даринки" а фактично зробили її в кінці вулиці Забави.

Так що будемо бачити...
Тeofil
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » П'ят, 23 грудня 2011, 18:48

А я ще далі - на радгоспі :cry:
За кінцеву нового 36 ще невідомо де буде - чи "Винничанка" чи "Даринка" чи кінець вулиці Забава.
Як кажуть водії навіть зараз кінцева 36А записана по документах біля "Даринки" а фактично зробили її в кінці вулиці Забави.
Так що будемо бачити...


А чому б не підійти в міськраду(?) Винник або на Сахарова 2 з колективною заявою мешканців вул. Забава?? Там продовження метрів 800, для маршрутки це несуттєво, може би й продовжили??
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення ігор » П'ят, 23 грудня 2011, 18:53

що замість маршруту 98
ігор
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Андрій » П'ят, 23 грудня 2011, 19:49

Ola_12 написав:Клас....тепер мені що з виниківського базару до пл.Митної пішки ходити... :evil:
Зараз туди іздить 6 маршутів а буде ніодин...чудово.
Який ...... розробялв ці маршрути,хотілося б на нього глянути.
Що неможна хоча б один маршрут пустити до Митної ,дорого ж там не вузька.Так ні всі поїдуть по Лисенка де дорого вузька і корки. :|

До такого могла додуматись тільки команда ЗАКІНЧЕНИХ ПРИДУРКІВ.Які їздять на "мерсах",а не на громадському транспорті.
Андрій
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » П'ят, 23 грудня 2011, 20:53

Андрій написав:
Ola_12 написав:Клас....тепер мені що з виниківського базару до пл.Митної пішки ходити... :evil:
Зараз туди іздить 6 маршутів а буде ніодин...чудово.
Який ...... розробялв ці маршрути,хотілося б на нього глянути.
Що неможна хоча б один маршрут пустити до Митної ,дорого ж там не вузька.Так ні всі поїдуть по Лисенка де дорого вузька і корки. :|

А що трамваї, чи великі автобуси вже не транспорт??
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Юрій » П'ят, 23 грудня 2011, 23:08

До Адміністратора!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Я бачу як на вулиці Любінській перед Аеропортом будується нова дорого і на інших сайтах бачив що багато маршруток ходить по цій вулиці а у вас на карті нема такої вулиці і жодної маршрутки яка б ходила по ній. Як це пояснити?
Юрій
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Суб, 24 грудня 2011, 00:01

Карта не наша а гугла. Маршрутки що будуть їздити по "проектованій Ряшівській" є у текстовому списку маршрутів. Може на інших сайтах бачили там маршрутки, але я на даний момент не бачив там жодної. Коли вони там з"являться тоді ми їх на карту і нанесемо.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення puma » Суб, 24 грудня 2011, 22:10

Люди, каравул! Завтра їхати з Панаса Мирного на Повітряну(Левандівка). Бажано найкоротше і спокійним транспортом, бо з малою дитиною. Кому заважала маршрутка № 59? От паскуди1 тепер добирайся чорт зна як...
puma
 
Повідомлення: 1
З нами з: Суб, 24 грудня 2011, 22:01

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Гість » Нед, 25 грудня 2011, 12:50

Скажіть, пліз, як добратися з Рясного 1 до ТЦ "Іскра"???????????
Гість
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Katya » Нед, 25 грудня 2011, 13:53

Нє, ну ось скажіть, чим тепер доїхати з Мазепи у Винники? Була 36а, а тепер шо? Їхати на Личаківську, а там на 36? Чи шо? Та то взагалі якийсь піздєц (сорі), але інших слів просто нема. А 74? То шо тепер треба пів години йти щоб сісти на маршрутку :twisted: Я в шоці :shock: дибілізм
Katya
 

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron