Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Яким маршрутом можна проїхати

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Sunich » П'ят, 06 січня 2012, 16:01

Як тепер з центру доїхати на новий львів, раніше можна було 5, 65, 74, 90 доїхати, а тепер що треба через пів міста пиляти щоб потім ще 2 години добератись?!
Sunich
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення ВАсиль » П'ят, 06 січня 2012, 21:13

Kaljann » Чет, 29 грудня 2011, 10:11
ВАсиль написав:
А чому б не пустити маршрутку далі на відрізку Миколайчука - головний вхід Голосківського кладовища - дорога терпима (старим людям не треба буде тратити останні сили і збивати ноги, йдучи півтора кілометра до кладовища)?


Щодо маршруту - наприклад на Щурата їде 10 машин якогось маршруту. Продовжуємо його до кладовища - і інтервал зменшується, маршрутка везе в кращому випадку 2 людей, в цей же час люди на Миколайчука чекають.І це щоб деколи довезти бабцю під ворота. Це нерентабельно, а все що нерентабельно призводить до здорожчання проїзду. Нарахунок попередніх постів - читайте хелп (http://marshrutky.com.ua/lviv/new.php -> Допомога (вверху сторінки) і користуйтесь пошуком по точках (там само Пошук за точками)


Лукавите,пане Kaljann!Перед Голосківським кладовищем міська влада завинила.Ніякий електротранспорт туди не їде.Колись була одна маршрутка, і тої не стало,згідно нової схеми.Зараз це найбільше діюче (тобто хоронять) кладовище Львова,де почивають люди можливо з Вашої родини,родини Садового,родини Жука і інших. Як можна виразити їм повагу,якщо навіть транспорт туди не їде.Отже, не всі десять маршруток мусять до кладовища їхати,а частина.А в релігійні свята можливо і всі маршрутки треба задіяти – а ви подивіться, як в ці дні іде живий потік людей з вулиці Миколайчука до кладовища,що машинам неможливо проїхати. Я рахую,що честь міськради і транспортників залежить від належного ставлення до цього питання.Коли вже ми будемо поважно ставитися до наших старих.?Всі розвинуті демократії поважають і догоджають своїм пенсіонерам.А ви,пане Kaljann, і такі, як ви, їх ненавидите.А зовсім скоро ви станете такими самими старими людьми, і можливо,згадаєте мої слова.?
ВАсиль
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Наталка » П'ят, 06 січня 2012, 21:23

Скажіть Будь ласка яка маршрутка їде від Галицького Перехрестя або з Грінченка на вулицю Підвальну і на вулицю Зелену (до Водоканалу) Дуже дякую за відповідь!
Наталка
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Революціонер » Суб, 07 січня 2012, 16:03

Вітаю
Підскажіть будь-ласка, як краще добиратись до вул.Наукова?
Раніше їздив маршрутом №22, і №50 - інколи...
Живу в центрі, біля Оперного, і в квартирі, а не на вулиці
:D
Революціонер
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Mike » Суб, 07 січня 2012, 22:28

Наталка написав:Скажіть Будь ласка яка маршрутка їде від Галицького Перехрестя або з Грінченка на вулицю Підвальну і на вулицю Зелену (до Водоканалу) Дуже дякую за відповідь!

Маршрутів кілька гляньте на карті, найбільший 1А.

Революціонер написав:Вітаю
Підскажіть будь-ласка, як краще добиратись до вул.Наукова?
Раніше їздив маршрутом №22, і №50 - інколи...
Живу в центрі, біля Оперного, і в квартирі, а не на вулиці
:D

114, 19 та ще кілька. Скористуйтесь пошуком на карті, оскільки Наукова довга, а куди саме вам треба я не знаю.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Stess04 » Нед, 08 січня 2012, 11:53

Підкажіть, будь ласка, які дістатись з центру до Кінг Кроссу?
Stess04
 
Повідомлення: 1
З нами з: Нед, 08 січня 2012, 11:51

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Юрчело » Нед, 08 січня 2012, 12:44

Питання: за яким номером маршрутного такси можна проїхати від вул. В.Великого до площі Привокзальної???
Юрчело
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Нед, 08 січня 2012, 13:34

Шановний Василь! Попрошу не переходити на особистості. Можете скільки завгодно звинувачувати мене в тому що я не роздаю жигулі пенсіонерам і тому не демократ, ситуації це не змінить. Маршрутка на кладовище є, можливо вона тимчасова, офіційної інформації немає. Протягом наступного тижня ми перевіримо інформацію і нанесемо її на карту.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Андрій19999 » Пон, 09 січня 2012, 23:01

Доброго вечора!
Загалом новою схемою задоволений, просто треба звикнути і більше користуватись електротранспортом...
але все ж хочу дещо запитати.
Навіщо було змінювати маршурт 18 (зараз 10) який раніше їхав так само, тільки по Кульпарківській, і пускати його по Виговського, якщо там їде 57? І змінювати маршрут 16 (зараз 9) щоб пустити його по Кульпарківській, а не по Кн.Ольги, як раніше, а зараз подібного маршруту немає. Лише з пересадками на трамвай можна доїхати на Сахарова, або до трамвайного депо, що звичайно не робить життя важчим, але забирає добре чамсу...
Не бачу логіки у зміні цих маршрутів.
Тобто - чому не лишили маршрути 18 і 16 без змін, ось що цікавить?
Дякую за відповідь!
Андрій19999
 

Re: Яким маршрутом можна проїхати

Повідомлення Kaljann » Вів, 10 січня 2012, 02:33

Андрій19999 написав:Доброго вечора!
Загалом новою схемою задоволений, просто треба звикнути і більше користуватись електротранспортом...
але все ж хочу дещо запитати.
Навіщо було змінювати маршурт 18 (зараз 10) який раніше їхав так само, тільки по Кульпарківській, і пускати його по Виговського, якщо там їде 57? І змінювати маршрут 16 (зараз 9) щоб пустити його по Кульпарківській, а не по Кн.Ольги, як раніше, а зараз подібного маршруту немає. Лише з пересадками на трамвай можна доїхати на Сахарова, або до трамвайного депо, що звичайно не робить життя важчим, але забирає добре чамсу...
Не бачу логіки у зміні цих маршрутів.
Тобто - чому не лишили маршрути 18 і 16 без змін, ось що цікавить?
Дякую за відповідь!

Коли буду знати логіку у всіх вищеперелічених діях, обов"язково відпишу. Зараз її знайти важко.
Kaljann
 
Повідомлення: 192
З нами з: Суб, 03 грудня 2011, 13:13

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей