Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Неточності в схемі Львова

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Любомир » Пон, 02 січня 2012, 22:42

Маленька неточність по 11 маршруту - вказано що курсує по Любінській і Ряшівській на Наукову. Поки нової дороги нема, може і не варто це позначати. Вибачте, що повторюю вже підняте раніше запитання.
Востаннє редагувалось Любомир в Пон, 02 січня 2012, 23:06, всього редагувалось 1 раз.
Любомир
 
Повідомлення: 5
З нами з: Сер, 28 грудня 2011, 13:44

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Любомир » Пон, 02 січня 2012, 22:53

2008andrew написав:Рясне добре попрацювало, вибили собі аж 4 додаткових маршрути.


Хотілося б більше взнати про графіки руху всіх маршрутів (з якої і до якої години вони курсують, і їх інтервали)
Любомир
 
Повідомлення: 5
З нами з: Сер, 28 грудня 2011, 13:44

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення sergrit » Вів, 03 січня 2012, 11:54

Їхав сьогодні №46. Як я і передбачав він не заїзджає на Дністерську. Водій ні про що не попереджав, люди не були проти. :)
sergrit
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 16 грудня 2011, 17:47

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Mike » Вів, 03 січня 2012, 13:08

sergrit написав:Їхав сьогодні №46. Як я і передбачав він не заїзджає на Дністерську. Водій ні про що не попереджав, люди не були проти. :)

Ну порушує, аналогічно роблять ще море інших маршрутів.
http://www.city-adm.lviv.ua/news/transp ... civ-m-zhuk

Вносити ці "реальні" зміни в схему поки не буду... що буде уже через кілька днів не ясно.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Гість » Вів, 03 січня 2012, 13:19

http://marshrutky.com.ua/lviv/new.php на цьому сайті є всі нові маршрути і всі зміни
Гість
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Mike » Вів, 03 січня 2012, 13:50

Вніс всі виправлення що міг.
На рахунок невідповідності багатьох маршрутів офіційній схемі міськради: мені здається поки доречно зачекати пару днів-тиждень з їх нанесенням, ато далеко не факт що це остаточний маршрут.

Гість написав:http://marshrutky.com.ua/lviv/new.php на цьому сайті є всі нові маршрути і всі зміни

Ви знаходитесь на форумі цього сайту...?
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення sergrit » П'ят, 06 січня 2012, 11:14

Підправте на схемі №13 вже офіційно їде по Луганській, через поганий стан вул. Навроцького.
sergrit
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 16 грудня 2011, 17:47

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення corazon » П'ят, 06 січня 2012, 15:55

Там, де окремо тролейбуси і трамваї, половина з них "літає" в повітрі. Хоча на схемі маршруток ті ж тролейбуси намальовані без помилок.
corazon
 
Повідомлення: 25
З нами з: Суб, 17 грудня 2011, 13:33

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Тарас » Суб, 07 січня 2012, 19:42

Оновіть будь-ласка на карті рух 27 маршруту, оскільки кінцева не на Науковій а біля ареропорту.
Дякую!
Тарас
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Оля-я » Суб, 07 січня 2012, 20:57

В четвер (4.01.12) їхала маршрутом №9 з Володимира Великого. Як виявилося- він не заїжджає з Хмельницького на вул.Миколайчука-Щурата, а їде від АС-2 на Муроване. Це самодіяльність водія, чи маршрут змінено? Бо пластикової таблички з маршрутом руху прикріплено не було, натомість, на вікні була приліплена проста роздруківка на папері.
Оля-я
 

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей

cron