Форум про громадський транспорт та транспорті системи

Форум про міський громадський транспорт та транспорті системи

Неточності в схемі Львова

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення bilenkuyboy » Пон, 02 січня 2012, 14:08

Mike написав:
bilenkuyboy написав:Сьогодні їхав у 28 маршрутці і побачив відміності у маршруті у дів сторони! Можливо то просто так водій собі поїхав, але у дорозі назад вул. П. Панча (прос. В.Чорновола) - вул. М. Скрипника я майже впевнений (для збільшення натисніть на картинку):

Дякую за інформацію, але з усіх офіційних джерел виникає що водій їхав не правильно. Вчора із-за безплатності проїзду перевізники поставили на рейси лише по кілька машин, а більшість водіїв сиділи дома. Це його перший день на роботі, скоріш за все з своїм новим маршрутом він був знайомий куди менше за вас.

Можливо, але всі 28, що я бачив, їхали по Чорновола, правда не знаю як там по центрі їхали...
bilenkuyboy
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Voider » Пон, 02 січня 2012, 14:48

Маршрут №35. На вказаній схемі кінцева зупинка цього маршруту - на перехресті Трильовського, біля будинку 22. На схемі на іншому сайті - взагалі біля Проспект Червоної Калина 123. Насправді маршрутки зупиняються біля Трильовського 29, ближче до вулиці Антонича, хоча знаку з зупинкою ще не встановлено. Яка інформація стосовно кінцевої є офіційною? Чи могли маршрутчики самі собі перенести кінцеву вище?
Voider
 
Повідомлення: 1
З нами з: Пон, 02 січня 2012, 14:43

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення RUSLAN4YK » Пон, 02 січня 2012, 16:35

Станом на 13 год. сьогодні МТ №12 пролягає зміненим маршрутом і на вул. Щурата не заїжджає. Як вдалося мені з’ясувати безпосередньо у водія то його маршрут пролягає:
Рясне 2- Шевченка - Винниця - Варшавська - Панча - прос. Чорновола - Липинського АС№2 - Б. Хмельницького - Грінченка - Мазепи - Замарстинівська - Варшавська - просп. Чорновола - Панча - Варшавська - Винниця - Шевченка - Рясне 2
RUSLAN4YK
 
Повідомлення: 3
З нами з: Пон, 02 січня 2012, 15:42

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Guest » Пон, 02 січня 2012, 17:35

Як проїхати з Наукової (кінцева трол. 2) до Податкової, пенсійного фонду Франківського р-ну, на Новий Львів, до Стрий ського парку.
Дуже вдалий маршрут був №73, потім №90, а зараз нема НІЧОГО !!!
Guest
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення sergrit » Пон, 02 січня 2012, 17:37

Voider написав:Маршрут №35. На вказаній схемі кінцева зупинка цього маршруту - на перехресті Трильовського, біля будинку 22. На схемі на іншому сайті - взагалі біля Проспект Червоної Калина 123. Насправді маршрутки зупиняються біля Трильовського 29, ближче до вулиці Антонича, хоча знаку з зупинкою ще не встановлено. Яка інформація стосовно кінцевої є офіційною? Чи могли маршрутчики самі собі перенести кінцеву вище?


Те саме №19 кінцева на горі на Антонича, я дуже розачарований. :evil: Підправте на карті. На Антонича тепер 3 маршрути і номери №26 і 35 дублюють один одного на 2/3 маршруту (Сихів, Новий Львів, Городоцька, Чорновола, Липинського).
Востаннє редагувалось sergrit в Пон, 02 січня 2012, 17:46, всього редагувалось 2 разів.
sergrit
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 16 грудня 2011, 17:47

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення sergrit » Пон, 02 січня 2012, 17:41

Guest написав:Як проїхати з Наукової (кінцева трол. 2) до Податкової, пенсійного фонду Франківського р-ну, на Новий Львів, до Стрий ського парку.
Дуже вдалий маршрут був №73, потім №90, а зараз нема НІЧОГО !!!


Є №27 від Арсену на Науковій. Це не дуже далеко.
sergrit
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 16 грудня 2011, 17:47

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення sergrit » Пон, 02 січня 2012, 17:48

Руслан Р написав:Добрий день. Маршрут №1002 варто би продовжити до перехрестка Стрийська - Наукова або хочаб заїзд на автовокзал зробити.


Я думаю, не тільки до Автовокзалу, а в подальшому по Вернадського (яку надіюсь таки збудують) на Сихів.
sergrit
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 16 грудня 2011, 17:47

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення Mike » Пон, 02 січня 2012, 19:50

sergrit написав: в подальшому по Вернадського (яку надіюсь таки збудують) на Сихів.

До стадіону так, а на Сихів ой не скоро то буде...

sergrit написав:Те саме №19 кінцева на горі на Антонича, я дуже розачарований. :evil: Підправте на карті. На Антонича тепер 3 маршрути і номери №26 і 35 дублюють один одного на 2/3 маршруту (Сихів, Новий Львів, Городоцька, Чорновола, Липинського).

То кінцева усіх трьох( 19, 26, 35) біля будинку 29, просто 19 та 35 заїзджають з трильовського, а 26 з антонича?

Де кінцева по документах не зовсім ясно... тобто щоб взнати треба нормально прикопатись до міськрадців). Я дуже підозрюю що водіям роздали листівки з переліком вулиць і відповідно трактування ними маршруту може бути вільним).

Але, якщо водії чи перевізники справді перенесли самовільно зупинку(свідомо чи по незнанню) то кілька скарг в міськраду можуть виправити це в рамках тижня.
Mike
Site Admin
 
Повідомлення: 167
З нами з: П'ят, 02 грудня 2011, 13:53
Звідки: Львів

Re: нумерацыя маршрутыв

Повідомлення янек » Пон, 02 січня 2012, 20:26

А навыщо треба було міняти номера тих маршрутів які залишились нпр 67,18,52,50,
Зранку їхав на роботу та не так той автобус їхав як люди по зупинках питались куди коли і як уявіть ще реакцію шофера після десятої зупинки а це ше і безпека руху
янек
 

Re: Неточності в схемі Львова

Повідомлення sergrit » Пон, 02 січня 2012, 20:47

Mike написав:То кінцева усіх трьох( 19, 26, 35) біля будинку 29, просто 19 та 35 заїзджають з трильовського, а 26 з антонича?

№26 кінцева на Антонича між будинками 8 і 14, як колись №22 мав.
№35 і 19 на перехрестку між будинками 26 і 20. Заїзд знизу по Трильовського. Якщо чесно, не розумію як вони там усі будуть розвертатися.
sergrit
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 16 грудня 2011, 17:47

Поперед.Далі

Повернутись до Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей

cron