Сторінка 1 з 1

Розвантажили центр. Для кого?

ПовідомленняДодано: Чет, 08 грудня 2011, 01:24
Vasyl
Нова схема транспорту значно розвантажує центр. Але для чого? Чи для кого? Для легковиків чиновників міськради? Чи для пішоходів? Для роверистів? Проспект Свободи - чи не найширша транспортна магістраль Львова. То для чого її розвантажувати за рахунок маленьких вуличок Львова? Якщо сьогодні з проспекту Свободи можна заїхати в усі куточки міста, то в січні потрібно буде шукати спеціальну зупинку, щоб добратись в певний сегмент міста. Основне моє питання: заради кого ми відмовляємось від зручної транспортної схеми і приймаєм незручну. Однозначно - простим пасажирам-львів'янам стане більш незручно. В чому перевага нової схеми? Може краще розвантажити центр, відремонтувавши дороги, щоб водії легкових автомобілів не боялись об'їзджати центр? А центр залишимо для громадського транспорту? Ми ж до Євро готуємось.

Re: Розвантажили центр. Для кого?

ПовідомленняДодано: Чет, 08 грудня 2011, 14:32
Mike
Окрім фрази "Ми ж до Євро готуємось" підпишусь під кожним словом!

Re: Розвантажили центр. Для кого?

ПовідомленняДодано: Чет, 08 грудня 2011, 17:13
Орест
Проспект Свободи досить широкий і там проблем з транспортом нема, там можна було навіть виділити одну смугу під громадський транспорт. Але проблема починається на Князя Романа і там транспорту явно забагато.

Re: Розвантажили центр. Для кого?

ПовідомленняДодано: П'ят, 09 грудня 2011, 00:24
Vasyl
Князя Романа, насправді, достатньо широка. При правильній розмітці вона може бути чотирьохрядною (ширина дозволяє). Неодхідно заборонити там паркування (так воно зараз і є). А крім того зобов'язати водіїв маршруток ( а особливо великих автобусів, таких як 5 і 11 маршрути) зупинятись для висадки - посадки пасаживів при тротуарі, а не метр, півтора і навіть два метри від тротуару. А ще потрібно зобов'язати цих водіїв відкривати усі двері, скоротивши тим самим час висадки-посадки пасажирів в багато разів.
Справжня проблема починається на відрізку вулиці І.Франка між Князя Романа та Зеленою. Над цією ділянкою необхідно добре помізкувати і рішення можна знайти.