Сторінка 1 з 2

Проїзні талони

ПовідомленняДодано: Суб, 07 липня 2012, 17:09
Калина
Хто може пояснити,чому відмінили проїзні пересадочні талони маршр.1а,3а,4а...?? І чи появляться вони взагалі? Невже ж я повинна плати кожного дня по 8 грн.!!!

Re: Проїзні талони

ПовідомленняДодано: Нед, 08 липня 2012, 18:18
Pasazhyr
Формальною причиною було те, що у зв'язку із проведенням Євро-2012 і зведенням фан-зони в центрі кінцеві радіальних автобусів розвели по різних місцях: наприклад 3а їхав лише до пл.Петрушевича, за решту не знаю, в результаті їх схеми руху не перетинались в центрі і вирішили трансферні квитки відмінити, але це - формальна причина...
А справжню причину ви самі можете назвати :)
Після євро трансферні квитки мали б знову ввести, але щось вони це не спішать робити... а шкода, бо це руйнує взагалі принцип нової транспортної схеми, де радіальні маршрути відіграють важливу роль...

Re: Проїзні талони

ПовідомленняДодано: Пон, 09 липня 2012, 16:00
Калина
Дякую за відповідь.Але мене все ж дивує одне: невже ні від кого ніяких скарг щодо цього нема?!Тобто,як раніше коли появилась нова транспортна система,то люди скаржились досить немало,а коли вже звиклось,то можна і потерпіти,промовчати,почекати і поїздити отак по 8 грн. в день?! Таке передчуття що хвилює це тільки мене( Куди ж скаржитись тоді,в кого питати,якщо і тим водіям до одного місця ця ситуація і їх нічого не хвилює?!

Re: Проїзні талони

ПовідомленняДодано: Пон, 09 липня 2012, 19:29
Pasazhyr
Таке передчуття що хвилює це тільки мене( Куди ж скаржитись тоді,в кого питати,якщо і тим водіям до одного місця ця ситуація і їх нічого не хвилює?!

Ну чому ж, зараз наші мас-медіа вже висвітлюють це питання:
http://news.lvivport.com/zhyttja/27772-transportna-afera-u-lvov-prodovjutsya-transferniy-kvitok--velikiy-kidok.html#comments
Скаржитися хіба "третій владі", журналістам, бо до звичайної влади здається не доходить...
Скоріше за все ніхто трансферні квитки не поверне, мало того,читав сьогодні новини, перевізники вже подають документи на обґрунтування ціни 3 грн. за проїзд, не знаю чи вдасться їм підняти ціну зараз, але це вже занадто! На радіальних маршрутах, по-моєму обґрунтований тариф взагалі має бути 1,50. А такі "наполеонівські" плани були перед новим роком: GPS, E-квиток (оплата лише часу поїздки), уникнення дублювань маршрутів, і т д і т п. В результаті перших трьох пунктів нема (ну GPS вже майже впровадили), от і останній плюс нової схеми наші бізнесмени-перевізники забрали. Чомусь в нас завжди бездоганні реформи завжди робляться так, що потім від них тільки гірше.

Re: Проїзні талони

ПовідомленняДодано: П'ят, 13 липня 2012, 16:01
Pasazhyr
Ну не могли вони одразу так і сказати, але нє - чекають поки люди не почнуть обурюватися а тоді вишукують пояснення :evil:
Трансферні квитки, які діяли на львівських радіальних маршрутах 1А, 2А, 3А, 4А, 5А та 6А, не видаватимуть до кінця літа.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Львівської міської ради.
«Управління транспорту та зв’язку ЛМР спільно з АТП №1 провели аналіз доцільності, ефективності функціонування трансферного квитка у літній період. Виявилося, що мешканці звертаються за трансферними квитками у 4 рази менше, ніж зверталися весною (коли був повноцінний пасажиропотік). Тому протягом літа трансферні квитки не будуть діяти. Це питання буде додатково переглянуто у вересні, коли пасажиропотік знову стане повноцінним», – повідомляє прес-служба.
Нагадаємо, раніше трансферні квитки не діяли у зв’язку з проведенням у Львові Євро-2012.
Трансферний квиток – це квиток, який видавався лише на радіальних маршрутах і давав змогу здійснити одну безкоштовну пересадку в центрі міста.

http://zaxid.net/home/showSingleNews...jectId=1259896
Щиро сподіваюся що у вересні трансферні квитки таки повернуть ;)

Re: Проїзні талони

ПовідомленняДодано: Суб, 11 серпня 2012, 21:43
2008andrew
Трансферний квиток - де можна дізнатись про правила його використання. Наприклад зайшли не через передні двері, чи необхідно передати квиток водію відразу, або тримати при собі під час поїздки (як доказ що надає право проїзду) і віддати водію при виході із маршрутки.
І хто організував збір заяв із вимогою перенесення кінцевої 2а до Університету? Ті кому потрібно тілько до центру. "Пересадка" - шкандибати через весь центр, особливо взимку.

Re: Проїзні талони

ПовідомленняДодано: Чет, 16 серпня 2012, 16:32
Гість
2008andrew написав:Трансферний квиток - де можна дізнатись про правила його використання. Наприклад зайшли не через передні двері, чи необхідно передати квиток водію відразу, або тримати при собі під час поїздки (як доказ що надає право проїзду) і віддати водію при виході із маршрутки.
І хто організував збір заяв із вимогою перенесення кінцевої 2а до Університету? Ті кому потрібно тілько до центру. "Пересадка" - шкандибати через весь центр, особливо взимку.


а чому заходити не через передні двері. на дверях навіть знаки є. вхід через передні, вихід через задні! де культура використання громадського транспорту?

Re: Проїзні талони

ПовідомленняДодано: П'ят, 24 серпня 2012, 05:58
2008andrew
Гість написав:а чому заходити не через передні двері. на дверях навіть знаки є. вхід через передні, вихід через задні! де культура використання громадського транспорту?
А якщо в автобусі троє дверей, то і через середні можна здійснювати посадку, згідно намальованої стрілки.

Re: Проїзні талони

ПовідомленняДодано: Пон, 17 вересня 2012, 20:48
2008andrew
Трансферних квитків не буде, заявила ЛМР. Питання знімаю.

Re: Проїзні талони

ПовідомленняДодано: Чет, 20 вересня 2012, 10:38
Ruyin
От так от Садовий кинув львів'ян через... плече. І кому потрібна така транспортна схема руху, яка не має, тепер вже, жодного позитиву.