Сторінка 1 з 1

Помічені мною неточності в карті-схемі

ПовідомленняДодано: Вів, 24 січня 2012, 11:25
Svit
НА ВАШІЙ КАРТІ-СХЕМІ НА СЬОГОДНІ З ДЕСЯТЬ МАРШРУТІВ ПОЗНАЧЕНІ НЕПРАВИЛЬНО. МАСА ЛЮДЕЙ В Т.Ч. І Я ДРУГИЙ ДЕНЬ ШУКАЄМО ЗНИКЛИЙ МАРШРУТ №43...ВІДПОВІДНО СЛЬОЗИ, РОЗПАЧ, ГНІВ, ЗЛАМАНІ ДВЕРІ ПЕРЕПОВНЕНИХ ІНШИХ МАРШРУТІВ....РОЗУМІЮ, ЩО ПОВІДОМЛЕННЯ ЗНОВУ СТРЕТЕ, БО КАРТА-СХЕМА НЕМАЄ ВІДНОШЕННЯ ДО ЛЮДСЬКОГО РОЗПАЧУ...АЛЕ НАВІЩО ТОДІ ЦЕЙ ВАШ ФОРУМ?)))

Re: НЕАКТУАЛЬНА КАРТА-СХЕМА!!!

ПовідомленняДодано: Вів, 24 січня 2012, 12:12
Підтримую
Шановна адміністраціє сайту !
Ви робите дуже потрібну справу, але неактуальність інформації, яка подається на сайті може призвести до непоправної втрати вашого іміджу.

Re: НЕАКТУАЛЬНА КАРТА-СХЕМА!!!

ПовідомленняДодано: Вів, 24 січня 2012, 15:56
Kaljann
Svit написав:НА ВАШІЙ КАРТІ-СХЕМІ НА СЬОГОДНІ З ДЕСЯТЬ МАРШРУТІВ ПОЗНАЧЕНІ НЕПРАВИЛЬНО. МАСА ЛЮДЕЙ В Т.Ч. І Я ДРУГИЙ ДЕНЬ ШУКАЄМО ЗНИКЛИЙ МАРШРУТ №43...ВІДПОВІДНО СЛЬОЗИ, РОЗПАЧ, ГНІВ, ЗЛАМАНІ ДВЕРІ ПЕРЕПОВНЕНИХ ІНШИХ МАРШРУТІВ....РОЗУМІЮ, ЩО ПОВІДОМЛЕННЯ ЗНОВУ СТРЕТЕ, БО КАРТА-СХЕМА НЕМАЄ ВІДНОШЕННЯ ДО ЛЮДСЬКОГО РОЗПАЧУ...АЛЕ НАВІЩО ТОДІ ЦЕЙ ВАШ ФОРУМ?)))

Конкретнніше будь-ласка, я думок читати не вмію.

Re: НЕАКТУАЛЬНА КАРТА-СХЕМА!!!

ПовідомленняДодано: Вів, 24 січня 2012, 20:36
Mike
Так ви пишіть що конкретно не так. Ви знаєте ЧОМУ №43 не ходить? Можете гарантувати, що завтра він ходити не буде? Офіційно він ходити то повинен.

Зараз складний період для транспортної схеми міста. Зміни вносять часто, водії та перевізники самовільно коректують маршрути на свій розсуд. Часто різні водії одного ж рейсу їздять по різному.

А плакати це... дурість. Міська влада, перевізники чи водії - всі вони думають про себе, стараються зробити так як вигідно їм і поводяться з вами рівно так як ви позволяєте їм поводитись. Ви також думаєте переважно про себе(он як капсом спамите одразу в кількох місцях про свої проблеми) і їхні(чужі) проблеми вас хвилюють мало, от тільки чому ви не відстоюте свій інтерес діями?

Що конкретно ви від нас хочете?
Звіряти інформацію з даними міськради? Робимо.
Залучати інформацію від жителів міста? Робимо.
Розставити своїх агентів вздовж кожного маршруту і бігати кожен день за маршрутками? :)

Re: Помічені мною неточності в карті-схемі

ПовідомленняДодано: Сер, 25 січня 2012, 09:18
Mike
ШУКАЄМО ЗНИКЛИЙ МАРШРУТ №43

Як виявилось він змінив маршрут і ходить тепер:
вул. Суботівська - вул. Широка - вул. Сяйво - вул. Городоцька - вул. Степана Бандери - вул. Коперніка - вул. Стефаника - просп. Шевченка - пл.Петрушевича - вул. Зелена - вул. Дністровська (в зворотньому напрямку – пл. Петрушевича - пл. І.Франка - вул. Вітовського).

На карту нанесу сьогодні трохи пізніше.

Re: Помічені мною неточності в карті-схемі

ПовідомленняДодано: Вів, 14 лютого 2012, 21:05
Улянка
бачила оголошення в маршрутці, що маршрут № 17 з 11/02/12 вже не їде з Левандівки НЕ на Виговського, а до МЕТРО по Курмановича