Сторінка 1 з 1

Чи потрібно платити 2 рази при проїзді через кінцеву зупинку

ПовідомленняДодано: П'ят, 20 січня 2012, 11:01
Ruyin
Чи потрібно платити 2 рази при проїзді через кінцеву зупинку? Для прикладу пасажир у Львові з вулиці Підвальна хоче добратись до Кінг-Кросу, що знаходиться на вул.Стрийській. Для цього Він сідає на автобус "3а", що їде на свою кінцеву зупинку до пл.Різні, а далі через центр до Кінг-Кросу. Виходить, що маршрут на цьому етапі маршруту не дублюється. Проте на кінцевій зупинці водій просить вийти ВСІХ пасажирів. Що у даному випадку робити вищезгаданому пасажирові???

Re: Чи потрібно платити 2 рази при проїзді через кінцеву зуп

ПовідомленняДодано: П'ят, 20 січня 2012, 12:26
Kaljann
Ruyin написав:Чи потрібно платити 2 рази при проїзді через кінцеву зупинку? Для прикладу пасажир у Львові з вулиці Підвальна хоче добратись до Кінг-Кросу, що знаходиться на вул.Стрийській. Для цього Він сідає на автобус "3а", що їде на свою кінцеву зупинку до пл.Різні, а далі через центр до Кінг-Кросу. Виходить, що маршрут на цьому етапі маршруту не дублюється. Проте на кінцевій зупинці водій просить вийти ВСІХ пасажирів. Що у даному випадку робити вищезгаданому пасажирові???

Відповідати що сів на трансферній зупинці. Наприклад, раніше їздили 29 і 29а, ними спокійно можна було їхати з Холма Слави на Вашингтона, хоча кінцева була на Медової Печери.

Re: Чи потрібно платити 2 рази при проїзді через кінцеву зуп

ПовідомленняДодано: П'ят, 20 січня 2012, 14:06
Ruyin
Тобто в даному випадку водій не має права виганяти пасажира з автобуса? Чи є десь описані права і обов"язки які власне враховують всі нюанси трансферного транспорту, щоб на них можна було посилатись?

Re: Чи потрібно платити 2 рази при проїзді через кінцеву зуп

ПовідомленняДодано: П'ят, 20 січня 2012, 15:07
Kaljann
Ruyin написав:Тобто в даному випадку водій не має права виганяти пасажира з автобуса? Чи є десь описані права і обов"язки які власне враховують всі нюанси трансферного транспорту, щоб на них можна було посилатись?

Не шукав таких нюансів у законодавстві і не знаю чи вони існують.