Сторінка 1 з 4

Загальне враження про маршрути у Львові

ПовідомленняДодано: Пон, 02 січня 2012, 15:10
mostik2008
Я просто вшоці з нових маршрутів!!! Яким то треба було бути накуреним, щоб придумати такі маршрути?! Якщо влада хотіла розвантажити центр, чому б не можна було залишити ті ж маршрути тільки нехай об'їжають центр!Багато незручностей стало з доїздом у певні райони!!! Доречі, де обіцяні нові "великі" маршрутки з Нового року? Чому не всі "нові"маршрутки були безкоштовними 1 січня? Владі потрібно задуматись над тим,що вони придумали!!! ... або сідайте з людьми у маршрутки та катайтесь хто зна куда...

Re: Загальне враження про маршрути у Львові

ПовідомленняДодано: Пон, 02 січня 2012, 17:09
Helenka
Погоджуюсь!!! зразу видно, що маршрути писали явно не ті, хто ними буде користуватись... наші мужновладці, які такі нововведення придумували, і далі будуть з комфортом на своїх джипах їздити, а люди шо, хай розбираються... і то нічого, що більшість завтра не добереться на роботу вчасно... дашим депутатам ж потрібно показати, які вони реформатори і скільки "добра" роблять для міста

Re: Загальне враження про маршрути у Львові

ПовідомленняДодано: Пон, 02 січня 2012, 18:01
sergrit
Від Санта-Барбари тепер зручно добиратись хіба, що на ринок "Південний" 4 маршрути з 9. Точніше з 7, тому, що 2 їдуть з Драгана, а це не зовсім Санта-Барбара. от вам і немає дублювання. Є ще 187 приміський туди ж.

Re: Загальне враження про маршрути у Львові

ПовідомленняДодано: Пон, 02 січня 2012, 18:07
Mike
sergrit написав:Від Санта-Барбари тепер зручно добиратись хіба, що на ринок "Південний" 4 маршрути з 9. Точніше з 7, тому, що 2 їдуть з Драгана, а це не зовсім Санта-Барбара. от вам і немає дублювання. Є ще 187 приміський туди ж.

Ну Сихів ще відносно забезпечений :D Особливо якщо брати Довженка та Іскру.

Re: Загальне враження про маршрути у Львові

ПовідомленняДодано: Пон, 02 січня 2012, 20:24
Weet
загальне враження про маршрутки: то ппц

Re: Загальне враження про маршрути у Львові

ПовідомленняДодано: Пон, 02 січня 2012, 23:16
12345
Наскільки я зрозумів, так звані "нові маршрути" - великий комерційний проект наших владноможців. Вони косять бабло як мінімум двічі. По-перше, великі відкати від французів, що розробляли цю, з дозволу сказати, "схему". По-друге - хабарі від перевізників-власників маршруток, щоб не зрізали їхні маршрутки з лінії або не віддали маршрут іншому перевізнику. На перспективу лишається третій потік хабарів від перевізників. Якщо незадоволені львів'яни вийдуть на мітинги і вимагатимуть повернути старі маршрути, влада буде змушена прислухатись і хоча б частково відновити або додати деякі маршрути. І знову перевізники понесуть хабарі, щоб саме їм віддали ці маршрути. А кому віддадуть? Правильно, тому хто дасть більше!

Re: Загальне враження про маршрути у Львові

ПовідомленняДодано: Вів, 03 січня 2012, 09:52
галл
Сьогодні 20 хв чекала на Стрийській на автобус 3а (колишній 11). Хто це додумався зняти 71-й і не добавити машин на 3а? Народу набилося повно. Вже до Наукової автобус був переповнений. Звичайно "бабла зрубили" по завязку. От і відповідь на запитання: "кому це вигідно?" :mrgreen:

Re: Загальне враження про маршрути у Львові

ПовідомленняДодано: Вів, 03 січня 2012, 10:18
тетяна
:shock: :shock: :shock: Новий Львів просто забули. Таке враження, що тут немає людей, яким треба доїхати до центру. Сьогодні доїжджаємо тільки до Стрийського базару, а далі - топай куди хочеш!!! Сідати на трамвай немає сенсу, бо він повзе, як черепаха, і заплаптивши 1,25 грн - не факт, що не запізнишся на роботу. Платити ще 2 гривні - не хочу, бо не хочу!!! Немає за що! А як заїхати додому - просто не уявляю!!!

Re: Загальне враження про маршрути у Львові

ПовідомленняДодано: Вів, 03 січня 2012, 10:24
lidiya
Це дійсно жахіття! що ви зробили із звиклим 66-тим маршрутом?!!!!!!
Тепер він їде вибачте через якусь жопу!!!! Нормальний був маршрут, охоплював основні гілки.. а тепер куди мені його йти шукати з моєї шполянської. Пустили по замарстинівській два маршрути.. і ті на сихів обидва.. питання нафіга? я не знаю!
одним словом я лише тішусь шо працюю недалеко коло дому.. інакше проклинала б сьогодні усіх..
вчора ввечері повернулась з карпат мукачівською електричкою... постояли зі сноубордами на зупинці.. зрозуміли що не довекатись нам підходяшої маршрутки.. бо невідомо на чому ж то їхати.. і пішли пішки додому(((( :cry:

фу фу фу.. і знову фу... просто жах!
ставлю нашим ідіотам "незадовільно"

Re: Загальне враження про маршрути у Львові

ПовідомленняДодано: Вів, 03 січня 2012, 11:09
іра
Кошмар!! А що буде, коли весь народ поїде на роботу?? Ппц!!!